Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

To πρόγραμμα αγώνων των τελικών στα παιδικά Πρωταθλήματα

Το σαββατοκύριακο θα γίνουν οι τελικοί παιδικά πρωταθλήµατα και συγκεκριμένα στις κατηγορίες από Κ14 μέχρι Κ17 ενώ στην 13 πρωταθλητής έχει αναδειχθεί ο Πρωτέας Ευόσμου.

Αναλυτικά:

Κ17 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Δράση Αρδαμερίου-Ποσειδώνας Καλαμαριάς Σάββατο Γήπ: ΜίκραςΕΠΣΜ (Χ) 9.30
Κ17 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ –Διάπλαση ΣΑΒΒΑΤΟ Γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 18.45
Κ16 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ – ΝΠΣ ΒΕΡΟΙΑ 2019-ΣΑΒΒΑΤΟ Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 11.30
Κ16 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (1) ΣΑΒΒΑΤΟ Γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 16.45
Κ15 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Λύκοι Δ. Π. Μελά-Κιλκισιακός ΚΥΡΙΑΚΗ Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 11.30
Κ15 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 19.00
Κ14 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ Γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 09.30
Κ14 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ– ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ Γήπ: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ (Χ) 17.00

Υπόλοιπο πρόγραμμα ΣΑΒΒΑΤΟΥ 28 ΜΑΪΟΥ 2022

Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ):

ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Γήπ: Κανονιέρηδων 18.00
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(18η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αγροτικός Αστέρας – ΑΘΛΗΤ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Γήπ: Ελπίδας Ευόσμου 10.00
Κ17 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(21η αγωνιστική)
Μακεδονικός – Ακαδ. Γιαννιτσών Κυριακή Γήπ. Μακεδονικού Νέο πλαστικό 12.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Μπέμπηδες 2000 ΣΑΒΒΑΤΟ 4-6 Γήπ: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1- 10.00
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – Ντίνος Κούης — ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αγροτικός Αστέρας ΚΥΡΙΑΚΗ Γήπεδο: Χορτατζήδων 12.00

Κ15 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(22η αγωνιστική)
Μακεδονικός – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) Γήπ: ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (ΝΕΟ ΠΛ) 09.30
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου 10.30
ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ (1) – ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.00
ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 (1) – Ν.Π.Σ. ΒΕΡΟΙΑ 2019 Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 11.00
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Γήπ: Μ. Αλεξάνδρου 12.00
Κ14 ΕΙΔΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(21η αγωνιστική)
ΑΘΛΗΤ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΥΛΑΙΑΣ— ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (1) – ΑΡΗΣ Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.30
ΠΑΟΚ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
ΡΕΠΟ: Μακεδονικός
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΑΟ Σούτερς – Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 14.00
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(12η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Π.Α.Σ. ΑΡΣΑΚΛΗ Γήπ: LOVE FOOTBALL 14.00 ΚΥΡΙΑΚΗ
ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ – ΑΟ Σούτερς Γήπεδο: LOVE FOOTBALL ώρα: 14.00 ΚΥΡΙΑΚΗ
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(19η αγωνιστική)
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ — 0 – 3 α/α

Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟΚ Γήπεδο: LOVE FOOTBALL ώρα: 15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς