Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

LIVE: Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα των καλοκαιρινών φιλικών (1/9)

Το Epsm24 συγκεντρώνει όλα τα φιλικά των ερασιτεχνικών ομάδων της ΕΠΣΜ και σας τα παρουσιάζει αναλυτικά.


Κάθε ομάδα μπορεί να ενημερώνει για τα φιλικά της, στέλνοντας τα, στο [email protected] Η σελίδα ανανεώνεται καθημερινά με τροποποίηση του προγράμματος.

givova1

 

ΑΥΓΟΥΣΤΟΣ

Τετάρτη 1 Αυγούστου
ΑΕ Ευόσμου – Κανονιέρηδες 5-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Μαραθώνας 3-4

 

Σάββατο 4 Αυγούστου
Θύελλα Περιστερώνα – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΕ Ευόσμου 1-1
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-3
Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-1
Tρίγλια – Επανομή 3-0
Kαμπανιακός – Κεραυνός Κολχικού 1-0

 

Τετάρτη 8 Αυγούστου
Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδών Μηχανιώνας 1-5
Αετός Βασιλικών – Θερμαϊκός Θέρμης 0-3
Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού 3-3
Αχιλλέας Τριανδρίας – Στρατώνι 1-2
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας 2-2

 

Πέμπτη 9 Αυγούστου
Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου 1-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ασβεστοχώρι 6-2

 

Παρασκευή 10 Αυγούστου
Δόξα Βώλακα – Μακεδονικός 0-1

 

Σάββατο 11 Αυγούστου
Θύελλα Περιστερώνα – Φοίνικας Πολίχνης 0-1
Παύλος Μελάς – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 5-0
Κεραυνός Κολχικού – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-0
Αετός Βασιλικών – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1-0
Αχιλλέας Τριανδρίας – Καμπανιακός 1-0
ΠΑΟΝΕ – Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης 5-3
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς 2-1
Αναγέννηση Επανομής – Θερμαϊκός Θέρμης 0-3
Αναγέννηση Ρυσίου – Στρατώνι 2-3

 

Κυριακή 12 Αυγούστου

Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΟ Καρδίας 0-0
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Ευόσμου 2-1
Καρίτσα – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
ΠΟ Μαλακοπής – ΑΣ Νεάπολης 4-0
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΚ Κ18 2-2
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εθνικός Σοχού 2-0
ΑΠΕΛ – Ιάσων Αυγής 0-1 (στο γήπεδο του Αγίου Βασιλείου)

pet 12000

 

Δευτέρα 13 Αυγούστου
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – Αστέρας Ραιδεστού 5-1
Ορφέας Σουρωτής – Αχιλλέας Περαίας 7-0
Μακεδονικός – Πανδραμαϊκός 1-1

 

Τρίτη 14 Αυγούστου
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Νίκη Μεσημερίου 0-5

 

Τετάρτη 15 Αυγούστου
Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1 1
ΠΟ Μαλακοπής – ΑΣ Νεάπολης 4-0

 

Πέμπτη 16 Αυγούστου
Αετός Βασιλικών  – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας (αναβλήθηκε)
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Άρης Κασσανδρείας 0-3

 

Σάββατο 18 Αυγούστου
Νίκη Ευκαρπίας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-0
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς 1 – 1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-2
Διγενής Λακκώματος – Αετός Βασιλικών 1-2
Μακεδονικός – Αχιλλέας Τριανδρίας 4-3
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΟ Καρδίας 1-3
Θερμαϊκός Θέρμης – Κιλκισιακός 2 – 1
Αίας Ευόσμου – Eλλήσποντος Μαδύτου 4-1
Θύελλα Περιστερώνα – Αγροτικός Αστέρας 1-0
Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου 2-1
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Ελλήσποντος Κριθιάς 2-1
Κεραυνός Κολχικού – Μαραθώνας 3-1
Νίκη Μεσημερίου – ΓΣ Ηλιούπολης
Μακεδονικός Λητής – Χέρσο ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΗ
Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Ξυλούπολης (γήπεδο Ελπίδας) 6-2
ΑΕ Πυλαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-3
ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Φιλύρου 2-3

ΠΟ Τριγλίας – ΠΑΟ Κουφαλίων 3-1
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου 2-1
Καλλικράτεια – Στρατώνι 4-1

 

Κυριακή 19 Αυγούστου
ΑΕ Ευόσμου – Φοίνικας Πολίχνης 1-2
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αίας Ευόσμου 3-0
Εθνικός Σοχού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 3-0
Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 VIDEO
ΠΑΟΝΕ – ΠΟ Μαλακοπής 1-2
Γαλάτιστα – Ορφέας Σουρωτής 4-2  VIDEO
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Εθνικός Ευόσμου 0-3
Ακρίτες Συκεών – ΑΣ Νεάπολης 1-0
ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Πενταλόφου 2-0

Αλέξανδρος Κιλκίς – Ιάσων Αυγής 0-1

 

Τρίτη 21 Αυγούστου
Ελλήσποντος Μαδύτου – Αετός Βαρβάρας 3-2

 

Τετάρτη 22 Αυγούστου
Μακεδονικός – Ηρακλής 1-2
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου 2-0
Α.Ο Γαλάτιστας – Ποσειδών Μηχανιώνας 1-4
Δόξα Ελπίδας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-2
Αετός Βασιλικών – Νίκη Πολυγύρου1-1
Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής 2-4
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού 0-1
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕΕ Τούμπας 3-1
Ομόνοια Σίνδου – Μαραθώνας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων-Ολυμπιακός Κυμίνων 2-2
Εθνικός Πυλαίας- Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης  3-5
Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 4-0
Δόξα Πενταλόφου – Π. Αγιονέρι 2-0
Δόξα Ρετζικίου – ΠΑΟ Ξυλούπολης 2-1
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΔ 4-1
Αετός Ορφανού – Αγροτικός Αστέρας 1-0
Ελλήσποντος Κριθιάς – Μακεδονικός Ασκού 0-0
ΠΑΟΝΕ – Αναγέννηση Επανομής 4-4
Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας 3-0
Αναγέννηση Ρυσίου – Θύελλα Περιστερώνα 0-1
Κανονιέρηδες – Εθνικός Ευόσμου 6-0
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ιωνικός 3-0
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Γερμανική Ακαδημία
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Μεσημερίου 0-2
ΑΕ Φιλύρου – Ελπίδες Χαλάστρας
Καμπανιακός – ΑΕ Καρίτσας 2-3




Πέμπτη 23 Αυγούστου
Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Κανονιέρηδες

 

Σάββατο 25 Αυγούστου
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Δορκάδας 1-4
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Ευόσμου 0-1
Ποσειδών Μηχανιώνας – Ορφέας Σουρωτής 2-2
Αετός Βασιλικών – Καμπανιακός 1-1
Εθνικός Σοχού – Αχιλλέας Τριανδρίας
Εθνικός Πυλαίας – Ομόνοια Σίνδου 2-2
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Τρίγλια – Θερμαϊκός Θέρμης 0-0
Θύελλα Περιστερώνα – Παύλος Μελάς 4-0
Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Δόξα Ελπίδος – Νίκη Ευκαρπίας 0-3
Κεραυνός Κολχικού – Αγροτικός Αστέρας 2-1
ΑΕ Χαριλάου – Δόξα Τριλόφου
Μακεδονικός – Φοίνικας Πολίχνης 1-3
Αξιός Ανατολικού – Εθνικός Μαλγάρων
ΑΣ Παπάδες – Αριστοτέλης
Κανονιέρηδες – Ασκός 4-3
Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Ρετζικιου 3-0
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής 3-2

 

Κυριακή 26 Αυγούστου 
ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1
Ιωνικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1 – 5
ΠΟ Μαλακοπής – Μαραθώνας Καλαμαριάς
Άρης Κ20 – Αγροτικός Αστέρας
ΓΣ Φοίνικας – Φοίνικας Καλαμαριάς
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟ Δουμπιών 3-3
Ελευθεριακός – ΑΕ Φιλύρου
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ορφέας Σουρωτής 2-2
Νίκη Πολυγύρου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-0
Δόξα Πενταλόφου – Μαγνησιακός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ιάσων Αυγής 3-2

 

Τρίτη 28 Αυγούστου
Εδεσσαϊκός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 6-0
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – Αετοί Θεσσαλονίκης 1-0

 

Τετάρτη 29 Αυγούστου
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-2
Ποσειδών Μηχανιώνας – Άρης Παλαιοχωρίου 2-0
Παύλος Μελάς – Κανονιέρηδες 5-1
Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΑΟΔ 4-1
ΠΟ Μαλακοπής – ΑΟ Καρδίας 0-2
Ορφέας Σουρωτής – Θερμαϊκός Θέρμης 1-1
Δόξα Πενταλόφου – Αγροτικός Υποδομή 3-1
Ελευθεριακός – Ακρίτες 2-0
ΠΑΟ Κουφαλίων – Γέφυρα 3-0
ΠΑΟΝΕ – ΠΑΟ Ξυλούπολης 1-2
Νίκη Ευκαρπίας – Σοχός 0-2
Δόξα Ελπίδας – Δόξα Αγίου Παύλου 3-6
Κεραυός Ωραιοκάστρου – Μ. Αλέξ. Κιλκίς 2-3
Αναγέννηση Επανομής – Ιάσων Αυγής 2-3
Μακεδονικός Λητής – ΑΠΕΛ 0-2

 

Παρασκευή 31 Αυγούστου
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣ Παπάδες – Ελπίδες Φοίνικα

 

Σάββατο 1 Σεπτεμβρίου 
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-3
Ατρόμητος Τριαδίου – Εθνικός Σοχού 1-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 2-5
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 6-0
Εθνικός Μετεώρων – Νίκη Ευκαρπίας
Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγίου Παύλου 2-1
Παύλος Μελάς – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 1-1
Αγροτικός Αστέρας – Τρίγλια 1-1
Ελευθεριακός – Λύκοι Δ. Παύλου Μελά
Κανάρης – Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-1
ΑΣ Παπάδες – ΑΟ Μεσημβρίας
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου 1-7
Αχιλλέας Περαίας – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης 4-5
Μακεδονικός – Ιάσων Αυγής 0-0 (γήπεδο Αγ. Βασιλείου)
Μαλακοπή – Καμπανιακός 1-3
Φοίνικας Πολίχνης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 7-1
Εθνικός Προφήτη – ΕΑ Καρατάσου 2-4
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-6
Αετός Βασιλικών – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 5-0
Μαραθώνας –  Ποσειδώνας Καλαμαριάς 3-0
Άρης Ξηροποτάμου – Διγενής Κρυονερίου 2-2

 

Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου
SUPER CUP:
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΟ Καρδίας 0-0 (3-4 στα πέναλτι)
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου 2-1 VIDEO
ΑΕΕ Τούμπας – Φοίνικας Καλαμαριάς 0-1
Ορφέας Σουρωτής – Γερμανική Ακαδημία 2-0 VIDEO
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-4
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Γέφυρα 1-0
Αστέρας Ραιδεστού – Όλυμπος Δενδροποτάμου 1-0
Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 6-1
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – ΠΑΟ Δορκάδας 0-1
Ιωνικός – Κανονιέρηδες 4-0
Τρίτη 4 Σεπτεμβρίου
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – ΑΕ Πυλαίας
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Φοίνικας Πολίχνης 1-6

 

Τετάρτη 5 Σεπτεμβρίου 
Ατρόμητος Τριαδίου – Αετός Βασιλικών
Παύλος Μελάς – Ομόνοια Σταυρούπολης 3-1
Άγ. Γεώργιος Ν. Κρήνης – Κανάρης 5-0
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας
Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΟΚ U17
Ζάχος – Άρης Καβαλαρίου
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΠΑΟ Καρτερών
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟ Ξυλούπολης 3-2
Ρετζίκι – Νίκη Ευκαρπίας 3-0
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΤΟΙ
Μακεδονικός Γέφυρας – Καμπανιακός
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου 4-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Μακεδονικός Λητής – Αετός Βασιλικών 0-2
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟΝΕ 4-0
Ελπίδες Χαλάστρας – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-4
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αλμωπός Αριδαίας 2-2

Σάββατο 8 Σεπτεμβρίου
Ατρόμητος Τριαδίου – Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΑΟΚ Αετοί
Ελευθεριακός – Οδυσσέας Κορδελιού
Δόξα Τριλόφου – Γερμανική Ακαδημία
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Σοχού
Μαραθώνας – ΑΕ Κρηνης
ΑΕΕ Τούμπας – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αναγέννηση Επανομής

 

Κυριακή 9 Σεπτεμβρίου
Εθνικός Μετεώρων – Νέστωρ Όσσας
Νίκη Ηρακλείου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Δόξα Τριλόφου – Αχιλλέας Περαίας
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου – Όλυμπος Δενδροποτάμου
Εθνικός Ευόσμου – Μ. Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Κανάρης – ΑΣ Φοίνικας Καλαμαριάς

Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδονικός Κ17

Παρασκευή 14 Σεπτεμβρίου
Κανάρης – Ιωάννης Παπάφης


Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου

Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου
Κανάρης – Ιταλική Ακαδημία


Κυριακή 23 Σεπτεμβρίου

Ελευθεριακός – Ακρίτες Συκεών

 

times-plaketa

Περισσότερα Άρθρα