Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

LIVE: Αποτελέσματα και πρόγραμμα των φιλικών αγώνων του καλοκαιριού (13/8)

Δείτε το πρόγραμμα των πιο σημαντικών φιλικών αγώνων του καλοκαιριού και πιο συγκεκριμένα των ομάδων του ερασιτεχνικού ποδοσφαίρου.




Τετάρτη 31 Ιουλίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Παύλος Μελάς 4-3  (Ιβάνωφ, Τζίμας, Νικολαίδης, Μπάλιος / Σταμάτης 2, Τσαλουχίδης)
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ομόνοια Σίνδου 3-3  (  – / Παντελίδης, Πετράκης, υπό δοκιμή)

Παρασκευή 2 Αυγούστου
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Σοχού 2-0 (Αθανασιάδης 2)

Σάββατο 3 Αυγούστου
Θερμαϊκός Θέρμης – Α.Ε Ευόσμου 1-2 (Πασιαρδής 41’, Λαφτσίδης Π. 72’ πεν, Κουλάκου 78’)
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας 3-2
Επανομή – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Κ17 1-0 (Γιαξής)

Κυριακή 4 Αυγούστου
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Παύλος Μελάς (γήπεδο Κρήνης) 0-4 (Μικρός 2, Τσαλουχίδης 2)

Τετάρτη 7 Αυγούστου
Α.Ε Ευόσμου – Παύλος Μελάς 1-2  (Mπουλαλάς / Γεροντίδης, Τσαλουχίδης)
Κρήνη (Χαλκιδική) – Νίκη Μεσημερίου  1-5 (Δοκλοδήμος πεν. / Ματαράκης 2, Γιαλετζής, Β. Γερασίμου και υποδοκιμήν)
Θέρμη – Σοχός 3-0 (Κράββαρης, Στεφανίδης, υπό δοκιμή παίκτης)
Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων  1-2  ( / Κυριακίδης, Παρούσης)
ΑΟ Καρδίας – Άρης Κ19    1-2  (Σκόρερ Καρδίας: Τσακιρίδης)
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου   3-4 (Πιστόπουλος 32’, Μιχαλόπουλος 33’, 34’, Ανδρονίδης 45’, Αλημπαρούτης 69’, Τομπουλίδης 80′, Αρκουτζίδης 86’)
Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0 (Ioρδανίδης, Σαλπιγγίδης 2)
Χαλκηδόνα – Άρης Κ17  0-3
Ιωνικός – ΠΑΟΚ Κ17    0-1

Παρασκευή 9 Αυγούστου
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αγροτικός Αστέρας Πλατέως 3-2  (Τσαλώνης, Γάκης, Μπιτσικόπουλος/ ;)

Σάββατο 10 Αυγούστου
19.00 ΠΑΟΝΕ – Μαραθώνας 1-2
18.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Σοχού 1-2 (Καρκατζάνης / Σταμπουλής, Ντινιώτης) 
18.30 Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Α.Ε Ευόσμου 1-2 (Δημητρακόπουλος πεν./ Τασουλίδης, Λαφτσίδης Π.)
10.30 ΠΑΟΚ Κ17 – ΑΟ Καρδίας  6-0 
18.30 Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς 2-2 (Μετάι, Παναγιωτίδης, Αποστολίδης, Σείτανίδης)  VIDEO
18.30 Αετός Βασιλικών – Γαλάτιστα  4-1 (Κουτζιαρής Α, Μπετσάκος, Σαλούκας, /Τριανταφυλλίδης)
18.30 ΜΑΣ Αγχιάλου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 0-2
20.00 Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΚ Κ17
18.30 Ομόνοια Σίνδου – Δόξα Πενταλόφου 3-0  (Μποχώνης, Γιαννιώτης, Καστανιώτης)
18.30 Θύελλα Περιστερώνα – Αετός Βαρβάρας 2-0 (Μακρίδης, Παπαδόπουλος) 
18.00 Μακροχώρι – ΠΑΟ Κουφαλίων 0-3 (Μπέσας, Κατσιπίδης, Δελιορίδης -υπό δοκιμή-)
18.15 Ορφέας Σουρωτής – Ιωνικός 0-1  (Μυλωνάς)  VIDEO
18.30 Καμπανιακός – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-1  (Ιβάνoφ)
18.30 Κανονιέρηδες – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-3  (Κουκούτσης / Σαββατιανός, Πετρίδης, Τσακίρης)
ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0
19.00 ΑΟ Καρδίας – Νίκη Μεσημερίου 1-1  (Τσιώνας, Μαζαράκης)
10.30 Θερμαϊκός Θέρμης – Άρης Κ17 3-4 (Στεφανίδης, Χαραλαμπίδης, Πασιαρδής!/;)

Ότι χρειάζεσαι για το κατοικίδιο σου

Κυριακή 11 Αυγούστου
Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Τρίγλιας 0-0  VIDEO
Δόξα Ρετζικίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-3 (Γκιάλης πεν., Παπαϊωάννου, Παπανίκος) ΦΩΤΟ 
Aχιλλέας Τριανδρίας – Αίας Ευόσμου 4-2

Τρίτη 13 Αυγούστου
18.15 ΑΟ Καρδίας – ΠΑΟΝΕ  2-0 (Τσακιρίδης, Εμμανουηλίδης )
19.00 Αγροτικός Αστέρας – Α.Ε Ευόσμου  2-0 (Αθανασιάδης, Χρήστου)
18.15 ΑΕ Φιλύρου – Ολυμπιακός Κυμίνων  3-0
18. 30  Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Κουφαλίων  5-3
18.15 Μακεδονικός – Ξυλούπολη  1-0
19.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Άρης Κ17  1-3

Τετάρτη 14 Αυγούστου
Νίκη Μεσημερίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 3-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Παύλος Μελάς 0-1 (Τσαλουχίδης)
Αετός Βασιλικών – ΑΟ Καρδίας
ΑΣ Νεάπολης – Άρης Κ17 4-3
ΠΑΟΚ U17 – ΑΕ Ευόσμου 2-2
Θέρμη – Νίκη Πολυγύρου 0-1  VIDEO
Γαλάτιστα – Ραιδεστός 3-2
Θύελλα Περιστερώνα – Ακρίτες Συκεών 2-0
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-2

Σάββατο 17 Αυγούστου
18,00 Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Σοχού 0-3
18,30 Δόξα Πενταλόφου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-1
18.30 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός 2-1
18.30 ΑΠΕΛ _Ιάσων Αυγής 1-3
19.00 Mαραθώνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-3
Αγροτικός Αστέρας – Άρης 0-2

Κυριακή 18 Αυγούστου
ΠΑΟΝΕ – ΠΑΟΚ Κ17
19.00 ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς
Νίκη Πολυγύρου – Αετός Βασιλικών
Άγιος Γεώργιος  – Μακεδονικός Ασκού
Δόξα Ρετζικίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων (έδρα ;)
18.30 Αγροτικός Αστέρας – Άρης

Τετάρτη 21 Αυγούστου
ΠΑΟΝΕ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Α.Ε Ευόσμου – Μαραθώνας
ΑΕ Αμπελοκήπων – Νίκη Μεσημερίου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Σοχού
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Παύλος Μελάς
Καλλικράτεια – Αετός Βασιλικών
ΑΣ Νεάπολης – Αριστοτέλης Καλαμαριάς
ΜΑΣ Αγχιάλου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Αναγέννηση Ρυσίου – Άρης κ15
19.00 Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας
Δόξα Πενταλόφου-ΑΕ Φιλύρου
ΠΟ Μαλακοπής – Μελιτέας
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Γαλάτιστα

Πέμπτη 22 Αυγούστου
ΜΑΣ.Αγχιάλου – Ομόνοια Σίνδου (Δεν έχει οριστεί έδρα)
Αναγέννηση Ρυσίου –  ΑΕ Καλλιθέας Παναγία Φανερωμένη

Σάββατο 24 Αυγούστου
Καλλικράτεια – ΠΑΟΝΕ
Εδεσσαϊκός – Α.Ε Ευόσμου
Νίκη Μεσημερίου – Θύελλα Σαρακηνών
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Παύλος Μελάς
Θύελλα Κρήνης – Αετός Βασιλικών
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ομόνοια Σίνδου
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αγροτικός Αστέρας Πλατέως (ερωτηματικό το γήπεδο)
Ομόνοια Σίνδου – Αγροτικός Αστέρας (δεν έχει οριστεί έδρα)
Αναγέννηση Ρυσίου – Δόξα Τρίλοφου (δεν έχει οριστεί έδρα)
19.00 Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΟ Καρδίας
Δόξα Πενταλόφου-Κεραυνός Κολχικού
Ελευθεριακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Μαλγάρων – Θρίαμβος Παρθενίου

Κυριακή 25 Αυγούστου
Α.Ε Ευόσμου – Α.Ε Αμπελοκήπων
ΠΟ Μαλακοπής – ΑΣ Νεάπολης
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Δορκάδας
Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Μετεώρων

Τετάρτη 28 Αυγούστου
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Μεσημερίου
Αετός Βασιλικών – Θερμαϊκός Θέρμης
Άγιος Γεώργιος – ΑΣ Νεάπολης
Εθνικός Μετεώρων – Ομόνοια Σταυρούπολης
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας
Δόξα Πενταλόφου-Μακεδονικός Ασκού
Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων
Εθνικός Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής
Εθνικός Μαλγάρων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
ΑΕ Χαρίλαου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Σάββατο 31 Αυγούστου
Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Αγίας Τριάδας
Αετός Βαρβάρας  – Αετός  Βασιλικών
Δόξα Πενταλόφου – ΑΣ Νεάπολης
Άγιος Γεώργιος – ΠΟ Ξηροκρήνης
Oμόνοια Σταυρούπολης – Μακεδονικός Ασκού
ΜΑΣ Αγχιάλου – Εθνικός Μαλγάρων
Δόξα Ελπίδας – Νικόπολη
Εθνικός Πυλαίας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Κυριακή 1 Σεπτεμβρίου 
Κανονιέρηδες – ΠΑΟ Δορκάδας (δεν έχει οριστεί έδρα)
Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Μετεώρων
ΠΟ Μαλακοπής – Αστέρας Ραιδεστού

Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου
Νίκη Μεσημερίου – Άρης Κ17

Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου 
Άγιος Γεώργιος – Ελπίδες Φοίνικα
ΑΣ Νεάπολης – ΠΟ Μαλακοπής

Τετάρτη 4 Σεπτεμβρίου
Αετός Βασιλικών – Απόλλων Αρναίας
Άρης Καβαλαρίου – Ομόνοια Σταυρούπολης
Εθνικός Μετεώρων – Θύελλα Περιστερώνα
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΓΣ Ηλιούπολης
Ελπίδες Φοίνικα – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου
Ομόνοια Σταυρούπολης – Διγενής Κρυονερίου (;)
Άγιος Γεώργιος Κρήνης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

*Ενημερώστε το πρόγραμμα με τα δικά σας φιλικά παιχνίδια, στέλνοντας τα μέσω VIBER στο 6942511600

Περισσότερα Άρθρα