Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

H οριστική συγκρότηση των ομίλων K 17, Κ 16, Κ 15 και Κ 14

Πρωταθλήματα Υποδομών ΕΠΣ Μακεδονίας (αγων. Περιόδου 2019 – 2020)

H οριστική συγκρότηση των ομίλων K 17, Κ 16, Κ 15 και Κ 14

Από την Επιτροπή Πρωταθλημάτων Υποδομών και Ανάπτυξης της ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η οριστική συγκρότηση των ομίλων στις κατηγορίες Κ 17, Κ 16, Κ 15 και Κ 14 της αγων. περιόδου 2019 – 2020:

Κ 17 – 1os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
2. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
4. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
6. ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

Κ 17 – 2os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
3. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ
4. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
5. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
6. ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
Κ 17 – 3os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
2. ΜΕΛΙΤΕΑΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
4. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
8. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
9. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Κ 17 – 4os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
5. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
6. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
9. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Κ 17 – 5os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΚΑΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
2. ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
5. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
6. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
7. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
8. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Κ 17 – 6os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2. ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ
3. ΙΩΝΙΚΟΣ
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
5. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
7. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

Κ 16 – 1os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
2. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
4. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
5. ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
8. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

Κ 16 – 2os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
4. ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015
5. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
6. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΙΛΚΙΣ
Κ 16 – 3os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
3. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
4. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
5. ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ
6. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΣΤΑΥΡΟΥ
8. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ

Κ 16 – 4os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
3. ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
4. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
5. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
7. ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
8. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Κ 16 – 5os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
2. ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
3. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (FOUL TRAINING)
4. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
5. ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ
6. ΑΤΕΡΜΩΝ
7. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
8. ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007

Κ 15 – 1os OΜΙΛΟΣ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
3. ΑΓΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (JOGA BONITO)
4. ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
5. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2)
6. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
7. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
8. ΑΜΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
9. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Κ 15 – 2os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1)
3. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
5. ΑΕ ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
6. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
7. ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
9. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Θ.

Κ 15 – 3os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
2. ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ
3. ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
5. ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
7. ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
8. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
9. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ

Κ 15 – 4os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
3. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
5. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
6. ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΗΘΕΑΣ
7. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ

Κ 15 – 5os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
2. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
3. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜ. Π. ΜΕΛΑ
4. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
5. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΠΡΩΤΕΑΣ (1)
8. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2)

Κ 15 – 6os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
2. ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
5. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
6. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)
7. ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
8. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)

Κ 14 – 1os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΜΙΚΡΑΣ
2. ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
3. ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ
4. ΑΓΣ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (JOGA BONITO)
5. ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
7. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1)
8. ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
9. ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ

Κ 14 – 2os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
2. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
3. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
4. ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
5. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
7. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2)
8. ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000
9. ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Κ 14 – 3os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
2. ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
3. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
4. ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
5. ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
6. ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
7. ΒΑΟ
8. Γ. ΚΟΥΔΑΣ
9. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΟ
10. ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Κ 14 – 4os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
2. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
3. ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
4. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
5. ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
7. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
9. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ

Κ 14 – 5os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΚΑΔ. ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
2. ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007
3. ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
6. ΑΤΕΡΜΩΝ
7. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)
8. ΠΡΩΤΕΑΣ

Κ 14 – 6os OΜΙΛΟΣ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΙΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
2. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
3. ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. «ΟΙ ΑΕΤΟΙ»
4. ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ (FOUL TRAINING)
5. ΙΩΝΙΚΟΣ
6. ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
7. ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
8. ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Περισσότερα Άρθρα

Συγχαρητήρια και πάλι Πραξιτέλη Ζαχαριάδη

Είναι αρκετές οι έμπρακτες συμπεριφορές αλληλεγγύης αυτό το διάστημα, αφού καθημερινά βλέπουμε επιχειρήσεις αλλά και μεμονωμένα άτομα, να συμπαραστέκονται με τον έναν