Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EPSM24 LIVE: Τα Κυριακάτικα αποτελέσματα (Συνεχής Ροή)

Δείτε την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΜ, μέσα από την ενημέρωση του Epsm24 Live.

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟ Κουφαλίων΄1-1 τελικό

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Επανομής 3-2 τελικό

11.30 ZΩΝΤΑΝΑ Νίκη Μεσημερίου – ΑΕ Ευόσμου 1-2 τελικό

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σίνδου 1-2 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

11.30 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Εθνικός Μετεώρων 4-0 τελικό

ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – ΑΜΣ Νικόπολη 6-1 τελικό

Μακεδονικός Γέφυρας – Φοίνικας Πολίχνης 0-2 τελικό

11.30 Δόξα Ρετζικίου – Ιωνικός 1-4 τελικό

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αξιός Ανατολικού 1-0

11.00 Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-2 τελικό

Έχεις αυτοκίνητο; Διαμόρφωσε το.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΟ Δορκάδας 1-2 τελικό

Δόξα Αγ.Παύλου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 2-1 τελικό

Ιάσων Αυγής – ΑΣ Νεάπολης 1-0 τελικό

ΑΕ Φιλύρου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 4-0 τελικό

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Ελλήσποντος Κριθιάς 1-0 τελικό

11.30 Ελευθεριακός – Αρης Καβαλαρίου 2-1 τελικό

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Μακεδονικός Ασκού – Θύελλα Περιστερώνα 1-2 τελικό

11.30 Νίκη Ευκαρπίας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 4-1 τελικό

Δόξα Ασσήρου – Ελλήσποντος Μαδύτου 5-2 τελικό

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 4-0 τελικό

Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής 2-2 τελικό

Εθνικός Σοχού – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-2 τελικό

Ο ποιοτικότερος καφές της πόλης βρίσκεται στα δυτικά

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΝ Επιβατών 1-1 τελικό

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Νίκη Κερασιάς 4-2 τελικό

11.30 Μελιτέας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Ορφέας Αγίας Τριάδας 8-0 τελικό

11.00 ΑΣ Μενεμένης – ΑΕ Μαρτίου 4-1 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

11.30 Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Αστέρας 1-0 τελικό

11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 2-5 τελικό

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης 2-4 τελικό

11.00 Σάντος Πανοράματος – Αστραπή Νεάπολης 0-0 τελικό

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Πυλαίας 2-3 τελικό

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

13.00 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΠΑΟ Καρτερών

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 1-1 τελικό

13.00 Αίολος – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2 τελικό

11.00 Κανονιέρηδες – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 3-0 τελικό

Αστέρας Αμπελοκήπων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 4-0 τελικό

Ότι μπορεί να φανταστεί ο νους σου γύρω από κατοικίδια με ένα κλικ στη πόρτα σου

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

11.30 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Αριστοτέλης 0-0 τελικό

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 3-1 τελικό

11.30 Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Θρίαμβος Ταγαράδων 2-2 τελικό

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

11.00 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Διγενής Κρυονερίου 0-1 τελικό

11.30 Αρης Ξηροποτάμου – Βρασίδας Βρασνών 8-2 τελικό

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΜΑΣ Στίβου 3-1 τελικό

11.30 Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού 2-2 τελικό

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 3-0 τελικό

Η μεγαλύτερη γκάμα αθλητικού εξοπλισμού στη Βόρεια Ελλάδα βρίσκεται εδώ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

11.30 Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος 3-2 τελικό

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αίολος Ευόσμου 2014 5-1 τελικό

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Βορράς Αμπελοκήπων – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 2-2 τελικό

11.30 ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΣ Παπάδες 1-3 τελικό

11.30 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 8-1 τελικό

09.00 Πυρσός Θεσσαλονίκης – Κυψέλη Νεάπολης 2-3 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επταπυργίου – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-4 τελικό

11.30 Ερμής Μηχανιώνας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης ANAΒΟΛΗ

11.00 Μαραθών Υποδομή 1926 – Κανάρης 1-2 τελικό

Καπετάν Αγρας – Ελπίδες Φοίνικα 2011 0-1 τελικό

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας 0-1 τελικό

11.30 Εθνικός Προφήτη – ΑΟ Θράκης 1-0 τελικό

 



Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας