Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Epsm24 Live: Τα αποτελέσματα του Σαββάτου (26/9)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ – ΣΑΒΒΑΤΟ 26.09.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού   2-4  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Αστέρας Αμπελοκήπων   0-1   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Μαλγάρων   3-1  ΤΕΛΙΚΟ  ( Σταυρόπουλος 19′, Μυλωνάς 46′, Καρατζάογλου 65′ /Αλέξης 5′)
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σίνδου – ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου   3-1   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00

Ακαδ. Γ. Κούδας – ΑΣ Νεάπολης  1-4  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Ευκαρπίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   2-2  ΤΕΛΙΚΟ (Μάντζιος 26′)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΕ Αμπελοκήπων 6-1   ΤΕΛΙΚΟ   (Καμενίδης, Ζαννίκος, Ζλατίνσης x2, Γιαννιώτης, Παπαδόπουλος, Αυτογκόλ)
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς    2-0  ΤΕΛΙΚΟ  (Αγκοτάκης, Ιωαννίδης)
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Πανόραμα – ΑΕ Φιλύρου   1-1   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
Ατρόμητος Τριαδίου – Αστέρας Ραιδεστού  1-2  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
——————————————————-
ΠΑΟ Ν.Επιβατών – ΑΕ Κρήνης   5-0  ΤΕΛΙΚΟ  (Γκρίτζαλης, Καρατζιώτης, Μαυροτέλης, Πολυκράτης, Αυτογκόλ) 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης  3-1  ΤΕΛΙΚΟ ( Χατζόπουλος, Αμαρίλντο, Ελευθερούδης )
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00

Ο Εκπαιδευτικός Όμιλος ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 δημιούργησε την πρότυπη ποδοσφαιρική ακαδημία IEK DELTA 360 Football Club! Δήλωσε ΤΩΡΑ συμμετοχή και κέρδισε μία από τις 8 υποτροφίες για ΔΩΡΕΑΝ συμμετοχή παιδιών ηλικίας 4-16 ετών!

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας   1-3  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Αδένδρου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Αστραπή Νεάπολης – Ρουβίκωνας   2-6   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 17.00

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ Π.ΜΕΛΑ   2-2  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΣ Αγ. Παύλος – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ  0-6   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 17.00

Κατασκευάζοντας το όραμα σου με την Siamatras S.A.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών    0-2  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Νεοχωρούδας   3-2   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 17.00

Αστραπή Μεσαίου – Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου   1-4  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Αετοί Θεσσαλονίκης – Φοίνικας Τούμπας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης  1-1  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
ΑΣ Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  1-7  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 35ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγ. Τριάδας  ΜΑΤΑΙΩΣΗ ΑΓΩΝΑ
Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 17.00

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αχιλλέας Περαίας  0-1  ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 36ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Μαραθών Υποδομή 1926 – Πυρσός Θεσσαλονίκης   6-3   ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Περισσότερα Άρθρα