Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Epsm24 Live: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων της ΕΠΣΜ (3/10)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων κυπέλλου «Σταύρος Ρεπανάς» της ΕΠΣΜ μέσα από την άμεση ενημέρωση του Epsm24 LIVE.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

16.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπιακός Κυμίνων  1-4

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

17.00 ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου – ΑΣ Νεάπολης  3-2 (Μπαγιόπουλος 40′)
*Με γκολ στις καθυστερήσεις πέρασε ο ΑΟΚ – Σε 2-2 περνούσαν οι φιλοξενούμενοι

17.00 Ομόνοια Σίνδου – Ακαδ.Γ.Κούδας  0-2 (81′)

Times Cafe Bar – Αγνώστου Στρατιώτου 25, Πολίχνη

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

17.00  ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. – Δόξα Αγ.Παύλου  1-4

17.00  ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου  3-1

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Μαδύτου  2-1

17.00 ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας  0-4  (Κατσαρός 15′, αυτογκόλ 52′, Χαϊδευτός 55′, Nικολίτσης 80′)

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 – Αχιλλέας Τριανδρίας  1-2  (Ιορδανίδης, Μαυροματίδης)

Τα τμήματα της ακαδημίας ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Soccer School λειτουργούν ήδη σε πρότυπα ακαδημιών διεθνούς κλάσης, με προπονήσεις στο πρότυπο Αθλητικό Κέντρο Planet (Περιοχή Hyatt) και καθημερινή υποστήριξη από μια σειρά ειδικών επαγγελματιών. Διατροφολόγοι, Αθλητικοί Ψυχολόγοι, Φυσικοθεραπευτές, Διασώστες, Εργοθεραπευτές και Παιδαγωγοί  θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε όλα τα παιδιά της ποδοσφαιρικής ομάδας.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Διοικητηρίου  3-1 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αστέρας Ραιδεστού  2-

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 ΑΕ Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας  4-1  

17.00 Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου  3-0 

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου  1-0

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Φίλιππος Ελεούσας – Δάφνη Ακροποτάμου 2-7

17.00 Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου  4-0 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονία Ευκαρπίας  7-0  (Τσάνι 6′, 35′, Τυροβούζης 9′, Παρθένης 47′, Παυλάκης 57′)

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Ακαδ.Ποδ.Ζάχου – ΑΟ Θράκης  1-1 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

19.00 Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Νεάπολης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Λύκοι Δήμου Π.Μελά – Αισχύλος Ωραιοκάστρου  0–2 (Σημαιοφορίδης, Πορουτσίδης)

17.00 Εθνικός Μετεώρων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου  1-1 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Ενωση Συκεών – ΑΟ Σούτερς  6-2

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 4-3

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00 Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος  2-4

17.00 Μ.Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης 2-0

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

17.00  Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΣ Πέρα

 

 

 

Περισσότερα Άρθρα