Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EPSM24 LIVE: Η εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων (Συνεχής Ροή)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονιας. Η σελίδα ενημερώνεται συνεχώς.


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-2

Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟ Κουφαλίων  0-3
*Με δέκα παίκτες οι Ακρίτες – Χαμένο πέναλτι τα Κουφάλια

Ομόνοια Σίνδου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας1-0

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θερμαϊκός Θέρμης 2-2

Έχεις αυτοκίνητο; Διαμόρφωσε το

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Αξιός Ανατολικού 5-2

Ιωνικός – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου 3-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΕ Αμπελοκήπων 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Χελιδόνια – Αίας Ευόσμου 2-4

Μακεδονικός Ασκού – Εθνικός Σοχού 1-3

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής 1-0

Βρες αυτό που σου ταιριάζει στη μεγαλύτερη γκάμα αθλητικών στολών

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 3-3

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Μελιτέας 1-3

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Κρήνης 0-1

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0

Έχεις κατοικίδιο; Σίγουρα αυτό πρέπει να το δεις

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Φίλιππος Ελεούσας 0-2

Εθνικός Μαλγάρων – Ολυμπος Δενδροποτάμου 5-3

ΑΣ Μενεμένης – ΜΑΣ Αγχιάλου 0-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Συκεών – Εθνικός Αστέρας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Αστέρας Ραιδεστού 1-5

Πέρα – Αριστοτέλης 4-2

Θρίαμβος Ταγαράδων – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-0

Μέντεκας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου  0-1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Ντίνος Κούης – Αναγέννηση Καλοχωρίου 0-0

Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 1-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – ΑΣ Αγ. Παύλος

Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 6-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – ΑΟ Θράκης 0-2

Αετός Ανω Σταυρού – Δόξα Γερακαρούς 0-2

 

Από τον αγώνα Ακρίτες-Κουφάλια

parataksi

Περισσότερα Άρθρα