Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EPSM24 Live: Η εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων (Συνεχής Ροή)

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας, μέσα από την ενημέρωση του Epsm24 Live.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κεραυνός Κολχικού 0-0

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θέρμης 2-2

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΓΣ Ηλιούπολης 3-0

Ακρίτες Συκεών – Ομόνοια Σίνδου 2-2

H μεγαλύτερη γκάμα αθλητικών στολών στη Βόρεια Ελλάδα 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Ιωνικός – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 2-2

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας 0-2

Αξιός Ανατολικού – Δόξα Ρετζικίου 3-0

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Χαλάστρας 2-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Ασκού 1-1 (70′)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Χελιδόνια 1-0

Αίας Ευόσμου – Εθνικός Σοχού 1-4

Έχεις αυτοκίνητο; Διαμόρφωσε το!

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου – ΑΕ Φαλήρου 3-2

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου – Φίλιππος Ελεούσας 2-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Σάντος Πανοράματος 3-1

Ελπίδες Σταυρούπολης – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-1

Αστραπή Νεάπολης – Προοδευτική

ΑΕ Πυλαίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 1-3

Ιωάννης Παπάφης – Ενωση Συκεών 1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 0-4

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αστέρας Αμπελοκήπων 2-4

Τα πάντα για το κατοικίδιο σου, με ένα κλικ στη πόρτα σου.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Αστέρας Ραιδεστού 2-3

Αριστοτέλης – Μέντεκας Καλαμαριάς 1-2

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-2

Πέρα – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 3-2

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελ ευθέριος 0-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Αίολος Ευόσμου 2014 – Δάφνη Ακροποτάμου  (2-0, ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΓΩΝΑ )

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ερμής Μηχανιώνας

 

Περισσότερα Άρθρα