Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EPSM24 LIVE: Η εξέλιξη των Κυριακάτικων πρωινών αγώνων (Συνεχής Ροή)

Όλα τα αποτελέσματα των πρωϊνών αγώνων της Κυριακής 12 Νοεμβρίου 2017 (συνεχής ροή).

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων 1-2

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΜΣ Νικόπολη 2-1

Δόξα Πενταλόφου – Φοίνικας Πολίχνης 0-2

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ιωνικός 1-3

Έχεις κατοικίδιο; Αυτό πρέπει να το δεις.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Αγ.Παύλου 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Νίκη Ευκαρπίας – Θύελλα Περιστερώνα 2-3

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Ασκού 0-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Μελιτέας – ΑΕ Φαλήρου 1-1

Μαραθώνας – Νίκη Κερασιάς 4-1

Διαμόρφωσε το αυτοκίνητο σου όπως ακριβώς το θέλεις.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μακεδονικός Μοναστηρίου 3-3

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΕ Μαρτίου 2-0
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Κισσός Χορτιάτη – Ελπίδες Σταυρούπολης 1-1

Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Πυλαίας 1-3

Σάντος Πανοράματος – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών – Νίκη Ηρακλείου 0-3

Εθνικός Λαγυνών – Αστέρας Αμπελοκήπων 4-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-0

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου – Δάφνη Ευαγγελισμού 0-1

Δόξα Δρυμού – Ποντιακός Πολυδενδρίου 1-0

Το μεγαλύτερο αθλητικό e-shop με αθλητικές στολές ομάδων στη Βόρεια Ελλάδα.

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014 3-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΣ Παπάδες – Κυψέλη Νεάπολης 11-0

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών 3-0

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

Κανάρης – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 0-4

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 0-1

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ερμής Μηχανιώνας 4-2

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

ΑΟ Θράκης – Δράση Αρδαμερίου 1-3

Εθνικός Προφήτη – Αετός Ανω Σταυρού 0-1

 



Περισσότερα Άρθρα