Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 25-26/5

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 2022

 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (4η αγωνιστική)

 

Μακεδονικός – Ηλιούπολη

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:17.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Παναχαϊκή

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημήτριος Κοντικάκης» – ώρα:17.00

 

ΜΠΑΡΑΖ Α’ ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (6η αγωνιστική)

 

ΠΑΟΚ – Εργοτέλης

Γήπεδο:ΑΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:16.30

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ομόνοια Σίνδου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: Φασούλας

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Γεωργίου, Δεληγιώργη

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΜΑΪΟΥ 2022

 

ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 

Ελευθεριακός – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

(Με τη συνένεση και των δύο διαγωνιζόμενων σωματείων)

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Δημ. Πυλαίας (Χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος / Χαϊτας Γεώργιος

– Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΜΣ Νικόπολη – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

 

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας    0-3 α.α.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(6η αγωνιστική)

————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ 1 – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

 

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

Περισσότερα Άρθρα