Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Τα Κυριακάτικα αποτελέσματα (Συνεχής Ροή)

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας 0-0 ΤΕΛΪΚΟ

Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονικός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Λητής – Θύελλα Περιστερώνα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ιάσων Αυγής – Δόξα Πενταλόφου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αίας Ευόσμου – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ακρίτες Συκεών – Μελιτέας 2-2 TEΛΙΚΟ

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Καλλιθέας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Φαλήρου – Δόξα Αγ.Παύλου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Ομόνοια Σταυρούπολης – Πέρα 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Διοικητηρίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Φοίνικας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Χελιδόνια 0-4 TEΛΙΚΟ

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ρυσίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ατρόμητος Τριαδίου – Μαραθώνας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΝ Επιβατών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

ΜΑΣ Στίβου – Κεραυνός Κολχικού 0-4 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Ασκού – Εθνικός Λαγυνών 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Αρης Ξηροποτάμου – Αστραπή Μεσαίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟ Δορκάδας – Αστέρας Ανάληψης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Δρυμού – ΑΕ Φιλύρου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Βραχιάς 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Ελπίδες Ηλιούπολης – Πανόραμα 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Εθνικός Αστέρας 2-5 ΤΕΛΙΚΟ

Ιωάννης Παπάφης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Εθνικός Μετεώρων – Προοδευτική 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Πυλαίας-Ελπίδες Σταυρούπολης 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Αρετής – Ελλήσποντος Κριθιάς 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Δόξα Ρετζικίου – Νίκη Ηρακλείου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κανονιέρηδες – Εθνικός Ευόσμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Κισσός Χορτιάτη 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

Νίκη Κερασιάς – ΓΣ Φοίνικα 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΕ Μαρτίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αριστοτέλης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)

Αετός Ανω Σταυρού – ΑΣ Βασιλούδι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Φλόγα Λαγκαδικίων 3-0 α.α.

Διγενής Κρυονερίου – Βρασίδας Βρασνών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Αρέθουσα – Φοίνικας Σχολαρίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Εθνικός Σοχού 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟΚ Σταυρού 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Θεσσαλονίκη 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – ΠΟ Ξηροκρήνης 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Εύοσμος 2006 – Απόλλων Καστανά 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Πρ.Θύελλα Ανακύκλωση 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Πήγασος 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΣ Αγ. Παύλος – Ορφέας Αγίας Τριάδας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επταπυργίου 4-1 TEΛΙΚΟ

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

ΠΑΟ Καρτερών – Μακεδονία Καλαμωτού 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Μ. Αλέξανδρος Νυμφόπετρας-Τρίτων Βόλβης 4-3 ΤΕΛΙΚΟ

 

Περισσότερα Άρθρα