Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Σαββάτου 9 Μαρτίου 2019

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (ΕΦΗΒΩΝ 2002 και νεότεροι)

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Ιωνικός —— 3 – 0 α/α

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Ντίνος Κούης – Ελευθεριακός ——–3 – 0 α/α

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΠΕ Λαγκαδά – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.



K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ρετζικίου – ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Χ.
Εθνικός Μετεώρων – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤ.
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Μελιτέας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
Κισσός Χορτιάτη – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.
Ιωάννης Παπάφης – Πανόραμα
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
Εθνικός Πυλαίας – ΑΣ ΑΡΗΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

K17 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φαλήρου – Αστέρια ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 13-03-2019
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 17.45

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΠΑΟ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: ΠΑΟΝΕ (Παραλία) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

K17 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΠΑΟΚ – Ακαδημίες Μίκρας ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 12-03-2019
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (ΝΕΩΝ 2003 και νεότεροι)

K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Κανονιέρηδες
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ Νέων Σίνδου
Γήπεδο: Δημοτικό Ωραιοκάστρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΠΑΟ Κουφαλίων – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Αίας Ευόσμου – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Κεραυνός Κολχικού – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Δημοτικό Ωραιοκάστρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Ντίνος Κούης – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ Νεάπολης – Φοίνικας Πολίχνης ——- 3 – 0 α/α

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Όλυμπος – ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ——– 3 – 0 α/α

ΑΕ Φιλύρου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΕΑ ΣΤ.
Ελπίδες Ηλιούπολης – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ELMOGHRABI M.

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

Μπέμπηδες 2000 – Αστέρια ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 – ΑΙΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΕ Κρήνης – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
Αριστοτέλης – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)
——————————
Θερμαϊκός Θέρμης – ΄Ηφαιστος Θέρμης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
Ατρόμητος Τριαδίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

Αχιλλέας Περαίας – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΝΕΩΝ 2004)

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ατέρμων – Ελπίδες Χαλάστρας
Γήπεδο: Ατέρμων ΑΓ. Παντελεήμων- ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Πανόραμα – Ερμής Καλαμαριάς
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ Ε.

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΠΑΙΔΩΝ 2005 και νεότεροι)

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ατέρμων ΑΓ. Παντελεήμων- – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.


K14 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Εθνικός Λαγυνών – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Εθνικός Ευόσμου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο :Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ελπίδες Συκεών – ΒΑΟ
Γήπεδο: Συκεών (Παλαιό) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ Χ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE BLESSING

K14 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

K14 – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Μπέμπηδες 2000 – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

K14 (2005)(2η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
————————
Ντίνος Κούης – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2006)
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή —- 3 – 0 α/α

ΑΕ Ρετζικίου – Ερμής Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
Ιωνικός – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ELMOGHRABI M.
Ομόνοια Σίνδου – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Σίνδου (ΣΤΑΔΙΟ) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Μακεδονικός
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Αθλητική Εκπαίδευση – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: ΕΚΟ Οδυσσέα (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ Π.
ΑΡΗΣ (2007) – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ ———— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08-03-2019
Γήπεδο: PLANET – ώρα: 17.45

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: Απόλλων Καλαμαριάς

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ/ CELESTE – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2)
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.00

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Champions – ώρα: 13.30

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
Γήπεδο: Champions – ώρα: 11.10

Αχιλλέας Τριανδρίας – Φίλιππος Θέρμης —- 3 – 0 α/α

Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

Αστέρια – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 12.20

Μαραθώνας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Champions – ώρα: 10.00

Περισσότερα Άρθρα

Παραίτηση συμβουλίου λόγω μητρώου!

Από την εκλογική του περιφέρεια ήρθαν οι «βολές» προς τον κ.Αυγενάκη λόγω των «εξοντωτικών απαιτήσεων» του Μητρώου Αθλητικών Σωματείων της Γενικής Γραμματείας