Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 6-7/11/2021

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Αίας Ευόσμου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Πανόραμα – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Ακρίτες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Μακεδονικός Λητής – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Μελιτέας – ΠΑΟΔ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

Ομόνοια Σίνδου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Μαγνησιακός ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ρουβίκωνας – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Μεσαίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Αριστοτέλης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07.11.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδονικός

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – Κιλκισιακός

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00

Θύελλα Περιστερώνα – Καμπανιακός

Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

ΑΟ Καρδίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00

Παύλος Μελάς – Μαραθώνας

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 11.30

Ελευθεριακός – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Ασβεστοχωρίου – ώρα: 15.00

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 11.00

Αρης Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.00

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ατλας Μενεμένης – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.00

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Εθνικός Λαγυνών – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Πέρα – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

—————————————–

Απόλλων Καλαμαριάς – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Απόλλωνα Καλαμαριάς – ώρα: 11.00

Περισσότερα Άρθρα