Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 8-9/1

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 08.01.2022

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Κανονιέρηδες – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

 

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου    

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Ακρίτες Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κανταρά Ξανθούλα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Αστέρας Ραιδεστού   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Νίκη Μεσημερίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ομόνοια Σίνδου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων          3-0 α.α.

 

Φίλιππος Ελεούσας – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Μετεώρων – Εθνικός Αστέρας   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Μαρτίου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

 

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ατρόμητος Πλαγιαρίου   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας    

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Σταυραετός Ευξεινούπολης   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

΄Ηφαιστος Θέρμης – Κυψέλη Νεάπολης   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Ποντίκης, Μεταξάς, Τσεκούρας, Φασούλας.

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Δεληγιώργη, Χριστοδουλάκης, Λάτσιος, Φλώρου, Βαφείδου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 09.01.2022

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θέρμης    

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Εθνικός Σοχού – Ορφέας Puma Ξάνθης

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΦ Αγίου Ματθαίου    

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

 

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Σουφλίου    

Γήπεδο:ΕΠΣΜ (Μίκρας) – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ιωνικός   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

 

Καμπανιακός – Θύελλα Περιστερώνα                   ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Μαραθώνας – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Γέφυρας – ΓΣ Ηλιούπολης   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

 

Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Αστέρας Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Φιλύρου – Δόξα Ρετζικίου   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

 

Κισσός Χορτιάτη – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:11.30

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Φλώρου Μαρία

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΑΕ Κρήνης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:13.00

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Μελιτέας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

 

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ   

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Ατρόμητος Τριαδίου   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Μαγνησιακός   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος

 

ΑΟ Θράκης – Δάφνη Ακροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.15

– Γιατρός:Κυρκου Αννα

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

 

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

– Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Αστραπή Μεσαίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών   

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Πέρα   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

– Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:10.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.30

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νίκη Νεοχωρούδας   

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Μακεδών Ευόσμου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

 

Μακεδονία Ευκαρπίας – Διάπλασις   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

– Γιατρός: Βογιατζής Γεώργιος

 

Αναγέννηση Προχώματος – Αστέρας Κορδελιού   

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

– Γιατρός:Σουρβίνος Σπυρος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – ΑΣ Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

– Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

 

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟΚ Πολίχνης   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Φοίνικας Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.00

– Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

 

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ελπίδες Φοίνικα 2011   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Περισσότερα Άρθρα