Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ Παιδικά: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου 9/11 (Ορθή επανάληψη)

Πρόγραμμα πρωταθλημάτων υποδομών Σαββάτοκύριακου 9&10/11/2019 (ορθή επανάληψη)
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 09 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
Κ17 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Ορφέας Σουρωτής – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: Ρυσίου – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Καρδίας- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

Κ17 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
΄Ηφαιστος Θέρμης – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ17 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Αστέρια – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30
Γιατρός: USORE BLESSING

Αρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Μελιτέας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΡΕΠΟ: Εθνικός Πυλαίας

Κ17 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΡΕΠΟ: Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Κ17 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Φιλύρου – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
Νίκη Ευκαρπίας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Λητής ——— 0 – 3 α/α

Κ17 – 6ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.
Αγροτικός Αστέρας – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΕ Νέων Σίνδου – Ιωνικός
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

Κ16 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Τριλόφου – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Ερμής Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Κ16 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

Κ16 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) / CELESTE- Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 10.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.
Εθνικός Λαγυνών – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

Κ16 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – Δόξα Ελπίδας ——— 0 – 3 α/α

Ντίνος Κούης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) / CELESTE
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – Ηρακλής Αμπελοκήπων ——— 0 – 3 α/α

Μακεδών Ευόσμου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΚΟΓΙΑΣ ΑΘ.

Κ16 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Καμπανιακός – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Ατέρμων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

Κ15 – 1ος όμιλος(5η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Ρυσίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πανόραμα
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: Αετός Βασιλικών

Κ15 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Εθνικός Πυλαίας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Μακεδόνες
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μαραθώνας
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΠΑΟΚ
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ15 – 3ος όμιλος(5η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 17.30
Γιατρός: USORE BLESSING

Κ15 – 4ος όμιλος(5η αγωνιστική)
——————————
Αστέρας Αμπελοκήπων – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Εθνικός Μετεώρων – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟ Γ.

Κ15 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 14.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.

Κ15 – 6ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΠΑΟ Κουφαλίων ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΡΕΠΟ: ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

Κ14 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – Ακαδημίες Μίκρας
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 15.30

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας ——- 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Κ14 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007) – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Κ14 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2) – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΤΗΤΑΡΗΣ Α.
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
Ελπίδες Συκεών – ΒΑΟ
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE BLESSING
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Κ14 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 13.30
Γιατρός:
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00
Γιατρός: BALOUSHA M.

Κ14 – 5ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ——— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΕ Ευόσμου – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΛΕΤΣΙΟΣ Α.
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – Κεραυνός Κολχικού ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

Κ14 – 6ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Αξιός Ανατολικού – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ανατολικού (Ακαδημίας) – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Αθλητική Εκπαίδευση – Ιωνικός
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
Ατέρμων – Ακαδημία Οι Αετοί
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.
Ομόνοια Σίνδου – ΑΣ Μύγδονας 2007
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 – Θρίαμβος Ταγαράδων
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.
Απόλλων Καλαμαριάς – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Γήπεδο: Καρδιάς – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΟΥΤΖΟΥΡΟΥΝΗΣ Α.

Κ13 – 2ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.
ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ.Ευκαρπίας) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΑΕ Ρετζικίου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00
Γιατρός: USORE BLESSING
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Γ.

Κ13 – 3ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
Φοίνικας Πολίχνης – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

Εσπερος Τερψιθέας – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ ΕΛ.
ΑΕ Φιλύρου – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Κ13 – 4ος όμιλος (5η αγωνιστική)
——————————
Ομόνοια Σίνδου – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΜΣ Νικόπολη ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Σ.

Κ13 – 5ος όμιλος(5η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 11.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
Δόξα Ελπίδας – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου ——- ΑΝΑΒΟΛΗ

Αγροτικός Αστέρας – Αστέρας Αμπελοκήπων ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 10-11-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΣΑΛΒΑΡΙΔΗΣ Η.
Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.00
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (2η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – Θρίαμβος Ταγαράδων: Γήπεδο 1 – ώρα: 13.00

Θερμαϊκός Θέρμης – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1): Γήπεδο 1 – – ώρα: 09.00

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΟ Καρδίας: Γήπεδο 1 – ώρα: 12.00

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3): Γήπεδο 1 – ώρα: 11.00

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ: Γήπεδο 1 – ώρα: 10.00

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

Κ7 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (2η αγωνιστική)

ΑΕ Κρήνης – Μαντουλίδης: – Γήπεδο 2 – ώρα: 09.00

΄Ηφαιστος Θέρμης – Θερμαϊκός Θέρμης: – Γήπεδο 2 – ώρα: 10.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΟ Καρδίας: – Γήπεδο 2 – ώρα: 11.00

Απόλλων Καλαμαριάς – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ: – Γήπεδο 2 – ώρα: 12.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 – ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (2η αγωνιστική )
Γήπεδο: ΣΙΝΔΟΥ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2): – ώρα: 12.00

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1): – ώρα: 11.00

Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα: 11.00

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα: 12.00

ΡΕΠΟ : ΑΚΑΔ.ΠΟΔ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 9 (2011 και νεότεροι)
Κ9 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (2η αγωνιστική)
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – Παύλος Μελάς: – ώρα: 10.00

ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου: – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) – Εθνικός Ευόσμου: – 09.00

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (2η αγωνιστική)
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Παύλος Μελάς: –ώρα: 11.00

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: – — ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA) – ΑΕ Ευόσμου: – ΑΝΑΒΟΛΗ

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Ευόσμου: – ώρα: 10.00

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (2η αγωνιστική)

Αναγέννηση Ρυσίου – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: Γήπεδο 1 – ώρα: 10.30

Απόλλων Καλαμαριάς – ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ: Γήπεδο 1 – ώρα: 11.30

ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2) – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2): Γήπεδο 1 – ώρα: 12.00

Μπέμπηδες 2000 – Αετός Βασιλικών: Γήπεδο 1 – ώρα: 12.30

Περισσότερα Άρθρα

Πέθανε ο Δημήτρης (Τάκης) Βατσικούρας

Πέθανε ο παλιός διαιτητής και επί σειρά ετών πρόεδρος της Επιτροπής Διαιτησίας της ΕΠΣ Μακεδονίας Δημήτρης Βατσικούρας. Συλλυπητήριο της ΕΠΣ Μακεδονίας Το