Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (19/12)

1ος όμιλος (9η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού 1-0 (77′ Πουρνάρας)

ΤΕΛΙΚΟ  Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός [] 0-0

ΤΕΛΙΚΟ Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-4 (33′ Παπαδόπουλος Λ. / 57′-74′ Γκίκα, 65′-68′ Λίτσκας)

ΤΕΛΙΚΟ  Αναγέννηση Πλαγιάς – Άρης Αβάτου 0-3 (82′ Παπαδόπουλος, 85′-90′ Γκέκας)

ΤΕΛΙΚΟ Δόξα Δράμας – Μ.Αλεξ.Ορφανίου 0-0

ΤΕΛΙΚΟ  Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη 1-1 (26′ Δερμιτζάκης Α. / 75′ Στοΐνοβιτς Α.)

 

2ος όμιλος (9η αγωνιστική)

ΤΕΛΙΚΟ Μ.Αλεξ.Τρικάλων – Θύελλα Σαρακηνών 2-1 (27′ Βασίλτσης, 58′ Πιπιλιάρης / 56′ Ιωάννου)

ΤΕΛΙΚΟ Εδεσσαϊκός [] – Κτην.Αστ.Καληράχης 0-2 (88′. 90+2′)

ΤΕΛΙΚΟ Κοζάνη – Ηρακλής Αμπελοκήπων 3-0 (22′ Ψιάνος, 70′ Σερσέμης, 73′ Καραγιάννης)

ΤΕΛΙΚΟ Ποσειδών Μηχανιώνας – ΟΦ Αγ.Ματθαίου 2-0 (50′ Ιγνατίδης, 60′ Ντούνγκα πεν)

ΤΕΛΙΚΟ ΑΕ Λευκίμμης – ΑΕΠ Κοζάνης [] 4-1 (12′ Θεοδωράκης, 69′ Κωστακιώτης, 76′-90+4′ Λαμσάι / 50′ Κοτταρίδης)

(18/12) Μακεδονικός – Αναγέννηση Γιαννιτσών 2-0 (58′ Τοπούζης, 77′ Πολύζος)

 

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
Δόξα Πενταλόφου – ΑΕ Ευόσμου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Ιωνικός – Αναγέννηση Χαλκηδόνας  0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
15.25 Αναγέννηση Επανομής – Αχιλλέας Τριανδρίας  1-0 ΤΕΛΙΚΟ
*Καθυστέρηση 20 λεπτών – Δεν έχει έρθει ο γιατρός του αγώνα
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Μαραθώνας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00  Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
*Χαμ. πέναλτι ο Παύλος Μελάς στο 1ο λεπτό, απέκρουσε ο Συκιώτης

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
15.00 Εθνικός Μαλγάρων – Ελευθεριακός  2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Ηλιούπολης – ΜΑΣ Αγχιάλου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΑΟΚ Αγ Αθανασίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  0-1 ΤΕΛΙΚΟ (Μίλκας)
Μακεδονικός Γέφυρας – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
15,30 Ομόνοια Σταυρούπολης – Γ. Κούδας
ΑΕ Καλλιθέας- ΑΣ Νεάπολης 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΟ Ξηροκρήνης – Κανονιέρηδες 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
Ακαδ. Νεάπολης – Αρης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Εθνικός Πυλαίας–Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου  0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Πυλαίας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
ΠΑΟΔ – Δόξα Αγ.Παύλου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Μέντεκας  5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγων.)
15.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Απόλλων Κ Σχολαρίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Δόξα Τριλόφου-Ορφέας Σουρωτής  1-5 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγων.)
Δόξα Αδένδρου – Φίλιππος Ελεούσας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μαγνησιακός – Θρίαμβος Παρθενίου 1-6 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγων.)
15.00 ΔΑΣ Ωραιοκάστρου -Λύκοι 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00  ΕΑ Καρατάσου – Ελπίδες Αμπελοκήπων  0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ζ. Ζάχος – Αστραπή Δενδροποτάμου  1-0 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 ΑΟ Ν. Ευκαρπίας – Νικόπολη  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγων. εξ αναβολής)
Ατλας Μενεμένης – ΠΑΕ Τερψιθέας  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγων.)
Δόξα Περιβολακίου – Αστραπή Μεσαίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00 Δάφνη Ευαγγελισμού – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου αναβολή
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγων.)
15.00  Μ. Αλέξανδρος – Πυρσός Θ.  0-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕΕ Τούμπας – Χαρίλαος Επαμεινώνδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
15.00  Ιταλική Ακαδημία – Ιωάννης Παπάφης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγων.)
15.00  Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Χαριλάου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Σούτερς – Αριστοτέλης 6-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγων.)
Νίκη Νεοχωρούδας – Αίολος Ευόσμου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Προχώματος 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Διάπλαση – Νέα Πολιτεία 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγων.)
11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – Ηφαιστος Θέρμης 2-0 ΤΕΛΙ ΚΟ
Κυψέλη Νεάπολης – Φοίνικας Τούμπας 1-2  ΤΕΛΙΚΟ  
Δράση Αρδαμερίου – Αστραπή Νεάπολης 3-1  ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγων.)
Ελπίδες Φοίνικα-Αναγέννηση Επταπυργίου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κανάρης – Αναγέννηση Ν Επιβατών 0-3 α.α.
Δόξα Τούμπας – Αστέρια 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα