Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

EΠΣΜ: Όλα τα τελικά αποτελέσματα του Σαββάτου

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Πάγιος, Χαψάς, Τάσσιος)

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.00

Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός  3-0 ΤΕΛΙΚΟ (Μπάλιος x2, Σαπάνης)

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

Μακεδονικός Λητής – Ακρίτες Συκεών  0-0 (3-5 στα πέναλτι)

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Ξυλούπολης  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Χάβος)

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

———————————————

ΑΕ Φιλύρου – ΑΕ Πυλαίας  2-2 (3-3 παράταση) (3-5 πέναλτι)

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:16.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

———————————————

ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Ν. Επιβατών  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Σουρωτής (Εγκ.Λόλα) – ώρα:16.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Αστέρας Ραιδεστού – Αετός Βασιλικών  1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής 0-2 ΤΕΛΙΚΟ  (Μπόικα, Δούμας)

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΜΣ Νικόπολη – ΑΟ Θράκης  2-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Εσπερος Τερψιθέας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου  1-7 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Balousha Mohammed

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ρουβίκωνας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Κεραυνός Αγ.Παύλου  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Τα τμήματα της ακαδημίας ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ 360 Soccer School λειτουργούν ήδη σε πρότυπα ακαδημιών διεθνούς κλάσης, με προπονήσεις στο πρότυπο Αθλητικό Κέντρο Planet (Περιοχή Hyatt) και καθημερινή υποστήριξη από μια σειρά ειδικών επαγγελματιών. Διατροφολόγοι, Αθλητικοί Ψυχολόγοι, Φυσικοθεραπευτές, Διασώστες, Εργοθεραπευτές και Παιδαγωγοί  θα προσφέρουν τις υπηρεσίες τους σε όλα τα παιδιά της ποδοσφαιρικής ομάδας.

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΟ Σούτερς – Αστέρια  2-1  ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Ενωση Συκεών – Ελπίδες Συκεών  2-3 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας  1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015  0-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Χαριλάου Αγ.Ελευθέριος – ΄Ηφαιστος Θέρμης  3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 35ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:16.30

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

 

Περισσότερα Άρθρα

Καταστροφές στο γήπεδο της Ελεούσας!

Σοβαρές ζημιές υπέστη το γήπεδο της Ελεούσας μετά τη πρόσφατη κακοκαιρία και τη δυνατή βροχόπτωση που έπεσε στην ευρύτερη περιοχή.

Η νέα ομάδα του Μανώλη Λαφτσίδη!

Μπορεί να βρίσκεται στην ΑΕ Ευόσμου ως τεχνικός διευθυντής ωστόσο η αγάπη του για το ποδόσφαιρο τον κρατάει ακόμα μέσα στους αγωνιστικούς