Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων

EΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 8-9/1

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 08.01.2022   Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) —————————————— Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου    Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00 Παρατηρητής:Χάιτας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 8-9/1/2022

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 08.01.2022 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) —————————————— Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) ——————————————

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 5/1/22

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 05.01.2022 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Γ ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————————— Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο)

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το Κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (19/12)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 19.12.2021   Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική) —————————————— Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού     Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 15/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 15.12.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) —————————————— Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο:Επανομής –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του σαββατοκύριακου 11-12 Δεκεμβρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική) —————————————— ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική) —————————————–

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

EΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 8/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 8.12.2021   Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) —————————————— Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου    Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών)

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το Κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (5/12)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5.12.2021   Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) —————————————— Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου     Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 8/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 8.12.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) —————————————— Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 11-12/12/2021

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 11.12.2021 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική) —————————————— ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.00 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική) —————————————–

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (28/11)

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνωνΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021   Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) —————————————— Hρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »