Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (28/11)

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνωνΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021   Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) —————————————— Hρακλής Αμπελοκήπων – Κτηνοτροφικός

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 4-5/12

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 4.12.2021 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική) —————————————— Mακεδονικός – ΦΣ Κοζάνης Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 17 Νοέμβρη

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 17.11.2021   Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————– Ελπίδες Συκεών – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο)

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής (7/11)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 07.11.2021 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική) Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00 Γ’ ΕΘΝΙΚΗ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων 2ης φάσης κυπέλλου (10,17 & 24/11)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 10.11.2021 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ) —————————————– Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΚ Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.30 Β

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

EΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 6-7/11/2021

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 06.11.2021 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική) —————————————– Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΓΣ Ηλιούπολης Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00 ΑΟΚ Αγίου

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 20/10/2021

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.10.2021 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————– ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

Τα πρωταθλήματα ξεκινάνε: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου16-17/10

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 16.10.2021   Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική) ΑΟ Λέοντες – Βασίλισσα Θράκης Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:16.00

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »