Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 26-27/2/2022 (ορθή επανάληψη)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022   Α’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική) —————————————— Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΓΠΟ Καστοριάς Γήπεδο:Αγροτικού

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (23/2)

ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2022 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) —————————————– Αρης Θεσσαλονίκης – Ακρίτες Συκεών Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος τ. Ελευθερίου –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 12-13/2/2022

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 12.02.2022 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική) —————————————— Δόξα Πενταλόφου – ΠΑΟ Ξυλούπολης Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 15.30 Καμπανιακός – Ιωνικός

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 5-6/2

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 05.02.2022 Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΑΟ Θεόνη Τρίκαλα 2011 Γήπεδο: Αγροτικού

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Home-Slider

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 29-30/1/2022 (με γιατρούς και παρατηρητές)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 29.01.2022 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) —————————————— Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 15.30 Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος ΑΟ Καρδίας

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 26 Ιανουαρίου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 26.01.2022 ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Δ ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————————— ΑΕ Καλλιθέας Παν.Φαν. – Παύλος Μελάς Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 14.45 Παρατηρητής: Σιουραντάνης

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 22-23 Ιανουαρίου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 22.01.2022 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική) —————————————— Φοίνικας Πολίχνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00 – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 29-30/1

ΣΑΒΒΑΤΟ 29.01.2022 Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική) —————————————— Αετός Βασιλικών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς    Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.30 ΑΟ Καρδίας – Αναγέννηση Επανομής    Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.30

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »