Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (Κυριακή 5/6)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 5 IOYNIOY 2022 ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική) Καμπανιακός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης Γήπεδο: Καμπανιακού

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

EΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 25-26/5

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΜΑΪΟΥ 2022   ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ SUPER LEAGUE 2 (4η αγωνιστική)   Μακεδονικός – Ηλιούπολη Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:17.00   Αγροτικός

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 25 και Σαββατοκύριακου 28-29/5/2022

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΜΑΪΟΥ 2022 ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΣΤΗ Γ’ ΕΘΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική) Καμπανιακός – Πανθρακικός Γήπεδο: Καμπανιακού Χαλάστρας – ώρα: 17.00

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου 14-15/5

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΜΑΪΟΥ 2022 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(5η αγωνιστική) ————————————————- Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελευθεριακός Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων της Κυριακή 8/5/2022

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΜΑΪΟΥ 2022 Β’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική) ΑΟ Λέοντες – ΑΟ Σειρήνα Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 17.00 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

Πρόγραμμα αγώνων 30/4 και 1/5 (με γιατρούς και παρατηρητές)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική) ————————————————- Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00 Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος –

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 30/3-1/4

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022   Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική) ————————————————- Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου Γήπεδο:Θερμαϊκού

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »
Πρόγραμμα αγώνων

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (20/4)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική) —————————————– Ορφέας Σουρωτής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 17.00 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ »