Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

A1: Μάχη «Κωνσταντίνου-Ιγνατίδη-Υψηλού» – Όλοι οι σκόρερ και όλες οι ασίστ

Δείτε το αρχείο του Epsm24 με όλους τους σκόρερ της Α1, τις ασίστ των ποδοσφαιριστών, όπως επίσης τις εκτελέσεις φάουλ και πέναλτι, μετά και την ολοκλήρωση της 12ης αγωνιστικής.



ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α1 (257 γκολ)

7 γκολ
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ιγνατίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Σπύρος Κωνσταντίνου (ΠΟ Μαλακοπής)

 

6 γκολ
Σιαντρόπουλος (Ακρίτες Συκεών)
Tάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)

 

5 γκολ
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Επανομή)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

 

4 γκολ
Καμπεράι (Ακρίτες Συκεών)
Καμπέρι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Πηρουνάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Πολίτης (Θέρμη)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή)
Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χρύσανθος Μπετσάκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

 

3 γκολ
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Χάρης Σφυρής (Επανομή)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Θωμάς Πουρσανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)

Kαστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Μανώλης Γκουβάρας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Παπακωνσταντίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Νίκος Χατζής (ΠΟ Μαλακοπής)

 

2 γκολ
Μπολόσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χάρης Τσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Τζεβελέκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)

Έλντι Νασούφι (Ομόνοια Σίνδου)
Καραγκούνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Αλέξης (Ομόνοια Σίνδου)
Γιάννης Σπαχής (Ομόνοια Σίνδου)

Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Καρολίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Θανάσης Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανδριόπουλος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σουχασβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χατζηζήσης (Ακρίτες Συκεών)

Θ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Σάκης Τέλλος (Επανομή)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Φουρκιώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κ. Αχαλινόπουλος (Θέρμη)

Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)

Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γιώργος Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)

 

 

1 γκολ
Σάββας Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

Ανέστης Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Άγγελος Σουλιόπολος (Επανομή)
Κώστας Mπαλασάς (Επανομή)
Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μποχωρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πέτρος Κοντσίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Φεντάνης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κουστράβας (ΠΟ Μαλακοπής)
Βασίλης Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)

Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Ρέντον Μπουλάρι (Νικη Μεσημερίου)
Γκιάτα (Ομόνοια Σίνδου)

Τσαπνίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Ανέστης (Ομόνοια Σίνδου)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Κωτσιάς (Ομόνοια Σίνδου)
Σπύρος Μπατάλης (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Ιωαννίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζευκόπουλος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φιλιππίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ρέββας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Βασίλης Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Στράτος Φούσκας (Θέρμη)
Βασίλης Αμανατίδης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)

Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Νίκος Μπικιάρης (Θέρμη)
Σταύρος Καρατζάς (Θέρμη)

Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χρήστος Φάκκας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Θάνος Κουντουριώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπίμπα (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σφέτκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Πεχλιβανίδης (Κολχικό)
Κώστας Μακρής (Κολχικό)
Νίκος Κουντουράς (Παύλος Μελάς)
Σαρηγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
Κυριάκος Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ανέστης Παντελίδης (Παύλος Μελάς)
Λεωνίδας Κολώνης (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Γιώργος Τσεβρετζής (Παύλος Μελάς)
Γ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Γιώργος Τσουκαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Παπαδημητρίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

 

 

Εκτελέσεις πέναλτι:
Κρυστάλλης 1/1
Φάκκας 1/1
Τζίμας 1/1
Kατσιάκης 1/1
Λιόντας 1/2
Σακκαλής 4/4
Τσαβδαρίδης 1/1
Γεροντίδης 1/1
Πηρουνάκης 2/2
Σιαντροπουλος 1/2
Κωνστανίνου 0/1
Πολίτης 2/2
Ματζιούνης 1/1
Παπαδόπουλος Γ. 1/1

 

Εκτελέσεις φάουλ:
Αχιλλέας Μακρής 1 (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Παπαδημητρίου 1 (ΓΣ Ηλιούπολης)
Mανώλης Πεταλωτής 1 (Κεραυνός Κολχικού)
Κώστας Σιαντρόπουλος 1 (Ακρίτες Συκεών)
Πασχάλης Μπουλαλάς 1 (ΑΕ Ευόσμου)

 

ΑΣΙΣΤ

6 ασίστ

Δάμος Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

5 ασίστ
Κώστας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

3 ασίστ
Tσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Χρήστος Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
2 ασίστ

Γιώργος Μαργαρίτης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μπάμπης Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Ουρδούδης (Κολχικό)
Τάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Στέλιος Λάμπρου (Κολχικό)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)

Κώστας Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)

Ζαραγκούλιας (Μαλακοπή)
Νίκος Χατζής (Μαλακοπή)

 

1 ασίστ
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέξης  Σπανός (Επανομή)
Βασίλης Τσούτσης (Επανομή)
Τσίλης (Επανομή)
Άγγελος Σουλιοπουλος (Επανομή)

Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

Ανδρέας Γάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πασχάλης Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Καστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Λεωνίδας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Πολίτης (Θέρμη)
Γιώργος Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Γιώργος Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Λαφτσίδης (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Θάνος Αγαπητός (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Πολυκάρποφ (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Αναγέννηση Επανομής)
Δημήτρης Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Άκης Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Άκης Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πολιανίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπούμπαρης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Mπίμπα Μορένο (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μάρκος Γιαβούρογλου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Κώστας Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χάρης Σαββαϊδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Πασπαλάς (Μαλακοπή)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Σιάκας (Μαλακοπή)
Φεντάνης (Μαλακοπή)
Κουντουράς (Π.Μελάς)

Γ. Τσενβρετζής (Π. Μελάς)
Τόλης Βερβέρης (Π. Μελάς)
Κώστας Γεροντίδης (Π. Μελάς)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Π. Μελάς)
Φιλιππίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καμπεράι (Ακρίτες)

Περισσότερα Άρθρα