Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

A1: Η λίστα με τους σκόρερ και τις ασίστ (15η αγ.)

Δείτε την λίστα με τους σκόρερ της Α1 αλλά και με τις ασίστ, μετά και την ολοκλήρωση του πρώτου γύρου.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α1 (15η αγωνιστική)

10 γκολ
Σπύρος Κωνσταντίνου (ΠΟ Μαλακοπής)

9 γκολ
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Επανομή)

8 γκολ
Ιγνατίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)

7 γκολ
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Tάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Σιαντρόπουλος (Ακρίτες Συκεών)

6 γκολ
Καμπέρι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

5 γκολ
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή)
Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)
Νίκος Χατζής (ΠΟ Μαλακοπής)
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)

4 γκολ
Καμπεράι (Ακρίτες Συκεών)
Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Πηρουνάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Πολίτης (Θέρμη)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χρύσανθος Μπετσάκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Kαστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)

3 γκολ
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Χάρης Σφυρής (Επανομή)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Θωμάς Πουρσανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μπολόσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Σπαχής (Ομόνοια Σίνδου)

Μανώλης Γκουβάρας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Παπακωνσταντίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

2 γκολ
Χάρης Τσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Τζεβελέκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Έλντι Νασούφι (Ομόνοια Σίνδου)
Καραγκούνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Αλέξης (Ομόνοια Σίνδου)
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)

Γιώργος Καρολίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Ρέντον Μπουλάρι (Νικη Μεσημερίου)
Θανάσης Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αθανασιάδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανδριόπουλος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Παναγιώτης Τσούκλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σάββας Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σουχασβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χατζηζήσης (Ακρίτες Συκεών)

Θ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Σάκης Τέλλος (Επανομή)
Φουρκιώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπίμπα (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Κ. Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Σταύρος Καρατζάς (Θέρμη)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γιώργος Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)
Βασίλης Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Σάββας Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)
Νίκος Κουντουράς (Παύλος Μελάς)

1 γκολ
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Άγγελος Σουλιόπολος (Επανομή)
Κώστας Mπαλασάς (Επανομή)
Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μποχωρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πέτρος Κοντσίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Γιαννουπλάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Φεντάνης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κουστράβας (ΠΟ Μαλακοπής)
Μουρατίδης (ΠΟ Μαλακοπής)

Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γκιάτα (Ομόνοια Σίνδου)
Τσαπνίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Ανέστης (Ομόνοια Σίνδου)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Κωτσιάς (Ομόνοια Σίνδου)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Σπύρος Μπατάλης (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Ιωαννίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζευκόπουλος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φιλιππίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ρέββας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Βασίλης Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Στράτος Φούσκας (Θέρμη)
Βασίλης Αμανατίδης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)

Νίκος Μπικιάρης (Θέρμη)
Χάρης Σαράφογλου (Θέρμη)

Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Αυγέρος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάντης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χρήστος Φάκκας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Θάνος Κουντουριώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σφέτκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Πεχλιβανίδης (Κολχικό)
Κώστας Μακρής (Κολχικό)
Σαρηγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
Κυριάκος Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ανέστης Παντελίδης (Παύλος Μελάς)
Λεωνίδας Κολώνης (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Γιώργος Τσεβρετζής (Παύλος Μελάς)
Γ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Μυλωνάς (Ακρίτες)
Γιώργος Τσουκαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Παπαδημητρίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δροσαλάκης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

Εκτελέσεις πέναλτι:
Κρυστάλλης 1/1
Φάκκας 1/1
Τζίμας 1/1
Kατσιάκης 1/1
Λιόντας 1/2
Σακκαλής 4/4
Τσαβδαρίδης 1/1
Γεροντίδης 1/1
Πηρουνάκης 2/2
Σιαντροπουλος 1/2
Κωνστανίνου 0/1
Πολίτης 2/2
Ματζιούνης 1/1
Παπαδόπουλος Γ. 1/1
Ηγνατίδης 1/1
Κράββαρης 1/1

 

Εκτελέσεις φάουλ:
Αχιλλέας Μακρής 1 (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Παπαδημητρίου 1 (ΓΣ Ηλιούπολης)
Mανώλης Πεταλωτής 1 (Κεραυνός Κολχικού)
Κώστας Σιαντρόπουλος 1 (Ακρίτες Συκεών)
Πασχάλης Μπουλαλάς 1 (ΑΕ Ευόσμου)

 

ΑΣΙΣΤ

8 ασίστ

Δάμος Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)

6 ασίστ
Κώστας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)

5 ασίστ
Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)

4 ασίστ

Νίκος Χατζής (Μαλακοπή)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)

Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)

3 ασίστ
Tσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Χρήστος Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μπάμπης Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)

2 ασίστ

Γιώργος Μαργαρίτης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αντώνης Ουρδούδης (Κολχικό)
Τάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Στέλιος Λάμπρου (Κολχικό)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Άκης Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κώστας Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ζαραγκούλιας (Μαλακοπή)
Στέλιος Λαφτσίδης (ΑΕ Ευόσμου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Θανάσης Τέλλος (Επανομή)
Άγγελος Σουλιοπουλος (Επανομή)

1 ασίστ
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέξης Σπανός (Επανομή)
Βασίλης Τσούτσης (Επανομή)
Τσίλης (Επανομή)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Ανδρέας Γάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πασχάλης Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Καστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Λεωνίδας Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Πολίτης (Θέρμη)
Γιώργος Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Xάρης Σαράφογλου (Θέρμη)
Γιώργος Λάμι (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Θάνος Αγαπητός (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Πολυκάρποφ (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Αναγέννηση Επανομής)
Άκης Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πολιανίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Τρικαλόπουλος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπούμπαρης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Mπίμπα Μορένο (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Χρήστος Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μάρκος Γιαβούρογλου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Κώστας Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Χάρης Σαββαϊδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Πασπαλάς (Μαλακοπή)
Αναστασιάδης (Μαλακοπή)
Σιάκας (Μαλακοπή)
Φεντάνης (Μαλακοπή)
Κουντουράς (Π.Μελάς)
Γ. Τσενβρετζής (Π. Μελάς)
Τόλης Βερβέρης (Π. Μελάς)
Κώστας Γεροντίδης (Π. Μελάς)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Π. Μελάς)
Oρέστης Φειδάκης (Π. Μελάς)
Aντώνης Σταμάτης (Π.Μελάς)
Φιλιππίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καμπεράι (Ακρίτες)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

Περισσότερα Άρθρα