Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

24η αγ.: Ο Σιαντρόπουλος και οι… άλλοι (Όλοι οι σκόρερ της Α1)

Δείτε την λίστα με τους σκόρερ της Α1, μετά και την ολοκλήρωση της 24ς αγωνιστικής.

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ Α1 (24η αγωνιστική)

13 γκολ
Σιαντρόπουλος (Ακρίτες Συκεών)

 
11 γκολ
Σπύρος Κωνσταντίνου (ΠΟ Μαλακοπής)
Δημήτρης Υψηλός (ΠΑΟ Κουφαλίων)

 

9 γκολ
Θανάσης Μεγαλοοικονόμου (Επανομή)
Tάσος Ιορδανόπουλος (Κολχικό)
Χρήστος Τσόχας (Επανομή / Αχ. Τριανδρίας)

 

8 γκολ
Ιγνατίδης (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ματζιούνης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Κρυστάλλης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ανδριόπουλος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ρενάτο Ντόκου (ΑΕ Ευόσμου)
Πασχάλης Μπουλαλάς (ΑΕ Ευόσμου)
Δούκας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Καμπέρι (Ολυμπιακός Κυμίνων)

 

 

7 γκολ
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κ. Αχαλινόπουλος (Θέρμη)
Χατζηζήσης (Ακρίτες Συκεών)
Γιάννης Τσακίρης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Πολίτης (Θέρμη – Κουφάλια)

6 γκολ
Σακκαλής (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Καμπεράι (Ακρίτες Συκεών)
Σπύρος Σπάσης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Κατσιάκης (Κολχικό)
Πάγκαλης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Μαραντίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Νίκος Χατζής (ΠΟ Μαλακοπής)
Γιώργος Αναστασιάδης (ΠΟ Μαλακοπής)

 

5 γκολ
Τζίμας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Δημήτρης Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Ρίζος Μπικιάρης (Θέρμη)
Μάριος Κράββαρης (Θέρμη)
Αντώνης Παπατζίκος (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Χαραλαμπίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Kαστανιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Κώστας Αρουτίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Χάρης Σφυρής (Επανομή)
Πηρουνάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Αλέξανδρος Φαρμάκης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς / Αχ. Τριανδρίας)

 

4 γκολ
Κουτσικοβαγγέλης (Θέρμη)
Νίκος Μπικιάρης (Θέρμη)
Χρύσανθος Μπετσάκος (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Καρασταύρου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Νίκος Νικολλάρα (Νίκη Μεσημερίου)
Αλέκος Καραγιαννίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Γιαννιώτης (ΑΕ Ευόσμου)
Γιάννης Σπαχής (Ομόνοια Σίνδου)
Μεσιάρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σουχασβίλι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κώστας Γεροντίδης (Παύλος Μελάς)
Νίκος Κουντουράς (Παύλος Μελάς)
Αχιλλέας Μακρής (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Τζεβελέκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)

 

3 γκολ
Θανάσης Αϊβάζης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Γιαννουπλάκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Αθανασιάδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Καρολίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Θωμάς Πουρσανίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μπίμπα (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μπολόσης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιώργος Αλέξης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Μανώλης Γκουβάρας (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μανώλης Πεταλωτής (Κολχικό)
Παπακωνσταντίνου (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Ραφαήλ Ταραμάς (ΑΕ Ευόσμου)
Ζώτος (ΑΕ Ευόσμου)
Θ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Παναγιώτης Τσούκλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παναγιωτίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Ανέστης Παντελίδης (Παύλος Μελάς)
Αντώνης Σταμάτης (Παύλος Μελάς)
Σταύρος Καρατζάς (Θέρμη)
Κώστας Μακρής (Κολχικό)

 

2 γκολ
Χάρης Τσαβδαρίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Έλντι Νασούφι (Ομόνοια Σίνδου)
Καραγκούνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Αλέξης (Ομόνοια Σίνδου)
Άγγελο Κόλα (Νίκη Μεσημερίου)
Γιώργος Δάλλας (Νίκη Μεσημερίου)
Ρέντον Μπουλάρι (Νικη Μεσημερίου)
Σάββας Αθανασιάδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Τρικαλινός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Θεοδωρίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σάκης Τέλλος (Επανομή)
Παραλίκης (Επανομή)

Φουρκιώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Χρήστος Φάκκας (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Άγγελος Σουλιόπολος (Επανομή/Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Στέλιος Τρόκας (Θέρμη)
Ρέββας (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Βασίλης Καλλιάκης (ΠΟ Μαλακοπής)
Κουστράβας (ΠΟ Μαλακοπής)
Σάββας Τσαλουχίδης (Παύλος Μελάς)
Mάριος Μπαλλίου (Κολχικό)
Γ. Παπαδόπουλος (Ακρίτες)
Μυλωνάς (Ακρίτες)
Αλέξης Καρανδρέας (Ομόνοια Σίνδου)
Τσαπνίδης (Ομόνοια Σίνδου)

 

1 γκολ
Μίμης Γκιάλης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Αποστολίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Βασίλης Παπαδημητρίου (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Σαμανίδης (Ηρακλής Αμπελοκήπων)
Κώστας Mπαλασάς (Επανομή)
Γκάτζο (Επανομή)
Λιόντας (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Μποχωρίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Πέτρος Κοντσίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Καραμουκίδης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Φεντάνης (ΠΟ Μαλακοπής)
Μουρατίδης (ΠΟ Μαλακοπής)

Σταύρος Μυλωνάς (Νίκη Μεσημερίου)
Κώστας Γιαννακίδης (Νίκη Μεσημερίου)
Γκιάτα (Ομόνοια Σίνδου)
Παναγιώτη Ανέστης (Ομόνοια Σίνδου)
Τσιάλμας (Ομόνοια Σίνδου)
Κωτσιάς (Ομόνοια Σίνδου)
Μποχώνης (Ομόνοια Σίνδου)
Παραστατιδης (Ομόνοια Σίνδου)
Μανώλης Γιαννιώτης (Ομόνοια Σίνδου)
Κυριάκος Σολομωνίδης (Ομόνοια Σίνδου)
Σπύρος Μπατάλης (ΑΕ Ευόσμου)
Στέλιος Ιωαννίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Ζευκόπουλος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λιαλιάρης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Φιλιππίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Λουϊζίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Τιάγκος (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Βασίλης Μπαλασάς (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Γκέρσι (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Πόπτσης Αλ. (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Σοφοκλής Ιωαννίδης (Θέρμη)
Στράτος Φούσκας (Θέρμη)
Βασίλης Αμανατίδης (Θέρμη)
Ιορδάνης Μαυρομάτης (Θέρμη)
Χάρης Σαράφογλου (Θέρμη)
Γιώργος Κωνσταντάγκας (Θέρμη)
Πανούσης (Θέρμη)

Τσακίρης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Σωτήρης Αυγέρος (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πάντης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Κλόντι Πότσι (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Θάνος Κουντουριώτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σφέτκος (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Μυλωνάς (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Σερέτης (Ποσειδώνας Καλαμαριάς)
Πεχλιβανίδης (Κολχικό)
Κόντρα (Κολχικό)
Σαρηγιαννίδης (Παύλος Μελάς)
Κυριάκος Χατζόπουλος (Παύλος Μελάς)
Λεωνίδας Κολώνης (Παύλος Μελάς)
Γιώργος Τσεβρετζής (Παύλος Μελάς)
Oκριασβίλι (Ακρίτες)
Μαυροδάκης (Ακρίτες)
Γιώργος Τσουκαλίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Παπαδημητρίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Καραγκούνης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Θεοδωσίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δροσαλάκης (ΓΣ Ηλιούπολης)
Αβραμίδης (ΓΣ Ηλιούπολης)

 

Εκτελέσεις πέναλτι:
Κρυστάλλης 1/1
Φάκκας 1/1
Τζίμας 1/3
Kατσιάκης 1/1
Λιόντας 1/2
Σακκαλής 4/4
Τσαβδαρίδης 1/1
Γεροντίδης 1/1
Πηρουνάκης 2/3
Σιαντροπουλος 1/2
Κωνστανίνου 0/1
Πολίτης 3/3
Ματζιούνης 1/2
Παπαδόπουλος Γ. 1/1
Ηγνατίδης 1/1
Κράββαρης 1/2
Υψηλός 0/1
Μπουλαλάς 1/1
Κ. Αχαλινόπουλος 1/1
Γερασίμου 0/1
Χατζής 1/1

 

Απευθείας εκτελέσεις φάουλ:
Αχιλλέας Μακρής 2 (Ποσειδώνας Μηχανιώνας)
Παπαδημητρίου 1 (ΓΣ Ηλιούπολης)
Mανώλης Πεταλωτής 1 (Κεραυνός Κολχικού)
Κώστας Σιαντρόπουλος 1 (Ακρίτες Συκεών)
Πασχάλης Μπουλαλάς 1 (ΑΕ Ευόσμου)
Γιώργος Γιαννουπλάκης 1 (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Δημήτρης Πολίτης 1 (ΠΑΟ Κουφαλίων)

Περισσότερα Άρθρα