Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣ Μακεδονίας | Πρόγραμμα σχολής επανεξετάσεων προπονητών UEFA PRO, Α, B και UEFA C

Ανακοινώνεται το πρόγραμμα των υποψηφίων προπονητών που θα πάρουν μέρος στις σχολές επανεξέτασης UEFA PRO, A, B και C (πρακτική και θεωρία), που θα λειτουργήσει στις εγκαταστάσεις του ΣΕΦΑΑ του Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (οδός Χαριλάου Θέρμης).
Παρακαλούνται οι παρακάτω αναφερόμενοι υποψήφιοι προπονητές να καταβάλουν το παράβολο για την επανεξέτασή τους το αργότερο μέχρι την Πέμπτη 19 Νοεμβρίου 2019, στον λογαριασμό της ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, στην Τράπεζα Πειραιώς: GR48 0172 2360 0052 3602 1796 699 και να αποστείλουν στην ΕΠΣΜ, με email ([email protected]) ή φαξ (2310229874) αντίγραφο της τραπεζικής κατάθεσης, αναγράφοντας οπωσδήποτε το ονοματεπώνυμό τους.

Τρίτη 19 Νοεμβρίου 2019
09:00 – 09:45 Γαβριηλίδου Άλκηστις-Αθηνά (UEFA C – 1η , πρακτική)
09:45 – 10:30 Διούδης Απόστολος (UEFA C – 1η , πρακτική)
10:30 – 11:15 Κατεινά Μαρία (UEFA C – 1η , πρακτική)

Πέμπτη 21 Νοεμβρίου 2019
09:00 – 09:45 Μαργώνη Γεωργία (UEFA C – 1η, πρακτική )
09:45 – 10:30 Τσάτσης Γεώργιος (UEFA C – 1η, πρακτική )

Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου 2019
09:00 – 09:45 Σπύρου Αναστάσιος (UEFA C – 1η , πρακτική)
15:30 – 16:15 Αμπατζίδης Ιωάννης (UEFA Α – 2η, πρακτική )
16:15 – 17:00 Isbilir Metr (UEFA Α – 1η, πρακτική)
17:00 – 17:45 Χατζηκώστας Νικόλαος (UEFA Α – 2η , πρακτική)
17:45 – 18:30 Τουρσούγκας Κωνσταντίνος (UEFA Α – 2η , πρακτική)

Δευτέρα 2 Δεκεμβρίου 2019 – ΩΡΑ 20.00

UEFA PRO – ΘΕΩΡΙΑ

Γραφάς Θωμάς, Καριπίδης Σάββας, Λιάσης Λουκάς, Μαναρώλης Νικόλαος, Μαρτίδης Νικόλαος και Νταλακούρας Ιωάννης.

UEFA A – ΘΕΩΡΙΑ

Γαβαλάς Δημήτριος (1η), Ζαπρόπουλος Ιωάννης (2η), Κολτσίδας Γεώργιος (2η ), Μαυρίδης Χαράλαμπος (2η), Νατσούρας Αντώνιος (1η), Παπαχρήστου Θεόδωρος (2η) και Τερζής Απόστολος (1η),

UEFA B – ΘΕΩΡΙΑ

Αναστασιάδης Ευάγγελος (1η), Γεωργιάδης Κωνσταντίνος (1η), Γιαννουκίδης Χρήστος (1η), Ιωσηφίδης Συμεών (1η) Καλούδης Ιωάννης (1η), Κατσαρός Ιωάννης (2η), Κουτσίδης Πλάτων (1η), Μιχαηλίδης Αναστάσιος (1η), Μπλέτσας Αλέξιος (2η), Ξανθόπουλος Νεόφυτος (1η), Παπαδόπουλος Γεώργιος (2η), Στουρνάρας Ευάγγελος (1η), Σφακιανάκης Στυλιανός (2η), Τανάσκος Πασχάλης (1η), Τζιώλας Στυλιανός (1η), Τόζιος Διονύσιος (2η) και Τσορακλίδης

UEFA C – ΘΕΩΡΙΑ

Devanir Ferreira Do Carmo (1η), Αγοραστός Σαλονικιός (1η), Ανανιάδης Ιωάννης (1η), Αλατζόγλουν Αθανάσιος (1η), Απτουραχήμ Ρετζάτη (1η), Αρβανιτογιάννης Χρήστος (1η), Βλαδήρ Ιωάννης (1η), Βουνάτσος Παναγιώτης (2η), Γκόγκος Θεοχάρης (1η), Γκουδίνας Βασίλειος (1η), Γουνιώτης Σωτήριος (1η), Γουργούλας Θεόδωρος (2η), Δίμτσης Γρηγόριος (1η), Διούδης Απόστολος (1η), Ζάχου Αστέριος (1η), Καραγκιοζίδης Χριστόφορος (1η), Καραγκούνης Δημήτριος (2η), Καραμπέτσιος Αριστείδης (1η), Κασάπης Λεωνίδας (1η), Κατσαρός Ευστάθιος (1η), Κουκούλης Ιωάννης (2η ), Κουτούλας Χρήστος (1η), Κρινίτσας Αντώνιος (1η), Κυφωνίδης Χρήστος (1η), Λεβεντέλης Δημήτριος (1η), Λιάπης Χρήστος (1η), Λυρούδιας Νικόλαος (1η), Μεμέτ Ουτζιάν (1η), Μιχελίδης Ηλίας (1η), Μπόμπος Μαγουλάς Νικόλαος (1η), Μπουγαίδης Απόστολος (1η), Μωυσίδης Ευάγγελος (1η), Νεδέλκου ΄Αννα (1η), Ντάμτσιος Γεώργιος (1η), Παπαδόπουλος Χαράλαμπος (1η), Σακαρίδης Τρύφων (1η), Σαράντης Δημήτριος (1η), Σπέρκος Γεώργιος (1η), Σπύρου Αναστάσιος (1η), Τερζόπουλος Παναγιώτης (1η), Τζάτζης Μιχαήλ (2η), Τζιώλας Στυλιανός (1η), Τόζιος Διονύσιος (1η), Τοντισάκης Παναγιώτης (1η), Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος (1η) και Φασουράκης Ιωάννης (2η).

Τρίτη 3 Δεκεμβρίου 2019
09:00 – 09:45 Αραμπατζής Γεώργιος (UEFA Α – 1η , πρακτική)
09:45 – 10:30 Αποστολίδης Θεοχάρης (UEFA Α – 1η, πρακτική )
15:30 – 16:15 Τερζής Απόστολος (UEFA Α – 1η , πρακτική)
16:15 – 17:00 Παμπορίδης Βασίλειος (UEFA Α – 1η, πρακτική )
17:00 – 17:45 Κανάτας Ελευθέριος (UEFA Α – 1η , πρακτική)

Περισσότερα Άρθρα