Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 23 Σεπτεμβρίου 2020

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞ’ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ – ΤΕΤΑΡΤΗ 23.09.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Παύλος Μελάς

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου ΄Αγγελος – Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 18.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμ. – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Μαραθώνας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Επανομής – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ιωαννίδης Αριστ.Χαρ. – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των σημερινών αγώνων (27/11)

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) —————————————— Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός 2-0 (Χασάνογλου 27′, Tσουκάνης 55′)   Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)