Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Κύπελλο ΕΠΣΜ: Οι 35 όμιλοι της 1ης φάσης

Πριν από λίγο ολοκληρώθηκε η 1η φάση του κυπέλλου της ΕΠΣΜ «Σταύρος Ρεπανάς» και τα ζευγάρια της πρώτης φάσης του κυπέλλου είναι ήδη γεγονός.

Συγκεκριμένα δήλωσαν συμμετοχή στο κύπελλο 144 ομάδες, στοιχείο που αποτελεί ρεκόρ. Οι ομάδες Γ εθνικής θα μπούνε στη 4η φάση του κυπέλλου.

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

1oς ΟΜΙΛΟΣ
Καμπανιακός
Αίας Ευόσμου
Αξιός Ανατολικού
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Ολυμπιακός Κυμίνων
ΠΟ Ξηροκρήνης
Αστέρας Αμπελοκήπων
Εθνικός Μαλγάρων

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας
Ελευθεριακός
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Κανονιέρηδες

Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Oμόνοια Σίνδου
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου
ΑΣ Νεάπολης
Ακαδημία Γιώργου Κούδα

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Ιωνικός
Νίκη Ευκαρπίας
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης
Μακεδονικός Γέφυρας

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Πενταλόφου
ΜΑΣ Αγχιάλου
ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένης
Δόξα Αγίου Παύλου

Κατασκευάζοντας το όραμα σου με την Siamatras S.A.

7ος ΟΜΙΛΟΣ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου
ΓΣ Ηλιούπολης
Ομόνοια Σταυρούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Πολίχνης
ΑΕ Αμπελοκήπων
Ακρίτες Συκεών
Δόξα Ρετζικίου

9ος ΟΜΙΛΟΣ
Παύλος Μελάς
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Μακεδονικός Λητής
ΠΑΟ Δορκάδας

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

10 ΟΜΙΛΟΣ
Ιάσων Αυγής
Νέστωρ Όσσας
Μακεδονικός Ασκού

11ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟ Ξυλούπολης
Δόξα Ασσήρου
Νίκη Ηρακλείου

12ος ΟΜΙΛΟΣ
Θύελλα Περιστερώνα
ΠΑΟΚ Σταυρού
Ελλήσποντος Μαδύτου
Δόξα Γερακαρού

13ος ΟΜΙΛΟΣ
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου
Άρης Καβαλαρίου
Κεραυνός Κολχικού

Α1: Το «πάρε-δώσε» της μεταγραφικής περιόδου 

14ος ΟΜΙΛΟΣ
Πανόραμα
ΑΕ Φιλύρου
Κισσός Χορτιάτη
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

15ος ΟΜΙΛΟΣ
Αχιλλέας Τριανδρίας
ΠΟ Μαλακοπής
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Μελιτέας

16ος ΟΜΙΛΟΣ
Μαραθώνας
Μέντεκας Καλαμαριάς
ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες
ΠΑΟΔ

17ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Ατρόμητος Τριαδίου
Αστέρας Ραιδεστού
Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη

ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα φιλικών αγώνων του Σεπτεμβρίου

18ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Καρδίας
Εθνικός Πυλαίας
ΑΕ Πυλαίας
Αναγέννηση Ρυσίου

19ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΝΕ
ΑΕ Κρήνης
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης
Κεραυνός Αγγελοχωρίου

20 ΟΜΙΛΟΣ
Αετός Βασιλικών
Ορφέας Σουρωτής
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

21ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Επανομής
Νίκη Μεσημερίου
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Δόξα Τριλόφου

Στα… σκαριά το μεγαλύτερο deal του καλοκαιριού για ομάδα της Α1

22ος ΟΜΙΛΟΣ
Φίλιππος Ελεούσας
Δάφνη Ακροποτάμου
Δόξα Αδένδρου
Θρίαμβος Παρθενίου

23ος ΟΜΙΛΟΣ
Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Δόξα Ελπίδος
Εθνικός Ευόσμου
Μέγας Αλέξανδρος Ελλήνων

Οι απαντήσεις Αυγενάκη και Θεοδωρικάκου στην ερώτηση Βελόπουλου για το «Μαρόκο» (photos)

24ος ΟΜΙΛΟΣ
Σταυραετός Ευξεινούπολης
Αναγέννηση Καλοχωρίου
Μακεδονία Ευκαρπίας
Οδυσσέας Κορδελιού

25ος ΟΜΙΛΟΣ
Έσπερος Τερψιθέας
Νικόπολη
ΑΟ Θράκης
Ακαδ. Ζάχου

Οι δύο απουσίες από τη κλήρωση κυπέλλου

26ος ΟΜΙΛΟΣ
Ρουβίκωνας
ΑΣ Άτλας Μενεμένης
Αστραπή Νεάπολης
Ελπίδες Αμπελοκήπων

27ος ΟΜΙΛΟΣ
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Αισχύλος Ωραιοκάστρου
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Εθνικός Μετεώρων

28ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
ΑΣ Άγιος Παύλος
Εθνικός Αστέρας
Κεραυνός Αγίου Παύλου

29ος ΟΜΙΛΟΣ
Ένωση Συκεών
ΑΟ Σούτερς
Αστέρια
Ελπίδες Συκεών

30 ΟΜΙΛΟΣ
Νίκη Νεοχωρούδας
Αστραπή Μεσαίου
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου

31ος ΟΜΙΛΟΣ
Μέγας Αλέξανδρος Νέας Απολλωνίας
Δόξα Περιβολακίου
Εθνικός Λαγυνών
Ελλήσποντος Κριθιάς

32ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Τούμπας
ΑΕΕ Τούμπας
Αετοί Θεσσαλονίκης
Δόξα Τούμπας

33ος ΟΜΙΛΟΣ
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
ΑΕ Χαριλάου -Άγιος Ελευθέριος
Ήφαιστος Θέρμης
Μέγας Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

34ος ΟΜΙΛΟΣ
Χαρίλαος Επαμεινώνδας
ΑΣ Πέρα
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης
Αργοναύτης Καλαμαριάς

35ος ΟΜΙΛΟΣ
Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Αχιλλέας Περαίας
Πυρσός Αγίας Τριάδας
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

ΕΔΩ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟΥ 

 

ΤΡΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Στη πρώτη φάση διεξαγωγής των αγώνων οι ομάδες θα χωριστούν σε ομίλους των 3 ή 4 ομάδων, όπου θα συμμετέχουν ξεχωριστά οι ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και ερασιτεχνικές ομάδες ΠΑΕ και ξεχωριστά οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας. Οι ομάδες θα δώσουν τρεις αγώνες και θα προκριθούν στην επόμενη (β’) φάση οι δύο (2) πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο.

Οι ομάδες της Α1, Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας και ερασ. ομάδες ΠΑΕ θα αγωνιστούν τα Σαββατοκύριακα: 1η αγωνιστική: 19-20/9/20. 2η αγωνιστική: 26-27/9/20 και 3η αγωνιστική: 3-4/10/20.

Οι ομάδες της Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας θα αγωνιστούν τα Σαββατοκύριακα: 1η αγωνιστική: 26-27/ 9 /20. 2η αγωνιστική: 3-4/10/20 και 3η αγωνιστική: 10-11/10/20. Η Ε.Π.Σ.Μ

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 20/10/2021

ΤΕΤΑΡΤΗ 20.10.2021 Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική) —————————————– ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 16.30 Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος