Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ Live: Η εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων (Συνεχής Ροή)

Δείτε την ζωντανή εξέλιξη των Σαββατιάτικων αγώνων μέσα από την πιο άμεση ενημέρωση του Epsm24. Η σελίδα ανανεώνεται συνεχώς.

*Όλα τα παιχνίδια έχουνε προγραμματισμένη σέντρα στις 17.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Νίκη Μεσημερίου 1-2

Δείτε ΖΩΝΤΑΝΑ τον αγώνα ΕΔΩ: Ομόνοια Σίνδου – Παύλος Μελάς 0-0

Ακρίτες Συκεών – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-1

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Αξιός Ανατολικού – Εθνικός Μετεώρων 1-2

Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 0-1

Ιωνικός – Δόξα Πενταλόφου 1-3

Φοίνικας Πολίχνης – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 3-0

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Δορκάδας 1-5

ΑΣ Νεάπολης – Ελευθεριακός 0-1

Αστραπή Μεσαίου – Πανόραμα 1-4

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής – Θύελλα Περιστερώνα 0-0

Ελλήσποντος Μαδύτου – Εθνικός Σοχού 3-1

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αίας Ευόσμου 2-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αναγέννηση Ρυσίου 4-3

ΑΕ Φαλήρου – Ατρόμητος Τριαδίου 1-1

Αχιλλέας Περαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-2

Μέγας Αλέξανδρος 2014 – Ορφέας Σουρωτής 2-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων – ΜΑΣ Αγχιάλου

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 4-2

Ενωση Συκεών – Σάντος Πανοράματος 0-3 (70′)

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη 0-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Εθνικός Λαγυνών

Ομόνοια Σταυρούπολης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 3-0 (85′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 0-0

Πέρα – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου 1-3

Αριστοτέλης – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-1

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)

Δάφνη Ευαγγελισμού – Δόξα Δρυμού 1-1

 

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (28/11)

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνωνΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021   Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) —————————————— Hρακλής