Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Το Κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (5/12)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5.12.2021

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου    

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

Εθνικός Σοχού – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου    

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – ΠΟ Αλεξανδρούπολης    

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΚ – Αρης    

Γήπεδο:Α.Κ. ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Πενταλόφου   

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Νίμβρογλου Αντώνης

 

ΑΕ Ευόσμου – Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

——————————————

Μαραθώνας – Αετός Βασιλικών   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αναγέννηση Επανομής – Ποσειδώνας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Μαλγάρων   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

 

Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Τράϊκος Αρης

 

Μακεδονικός Γέφυρας – ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ομόνοια Σταυρούπολης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κυρκου Αννα

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Κισσός Χορτιάτη – Αρης Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

 

ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Πυλαίας   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Νέστωρ Οσσας – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

– Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Δόξα Ασσήρου – Μακεδονικός Ασκού   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

 

Νίκη Ηρακλείου – Αρης Καβαλαρίου   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Μέντεκας Καλαμαριάς – Μελιτέας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

Δόξα Αγ.Παύλου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

 

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Τριλόφου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Μαγνησιακός – Δόξα Αδένδρου   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά   

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

– Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ρουβίκωνας   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Εθνικός Αστέρας   

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ενωση Συκεών    

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

 

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

 

Ελπίδες Συκεών – Ατλας  Μενεμένης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών    

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

 

Δάφνη Ευαγγελισμού – Αστραπή Μεσαίου   

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.30

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών   

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.00

– Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

 

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Θερ.Θέρμης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Μαργαριτίδου Χαρίκλεια

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Νεοχωρούδας – Διάπλασις   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

ΑΟ Μεσήμβριας – Αστέρας Κορδελιού   

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Αναγέννηση Προχώματος – Μακεδονία Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Φοίνικας Τούμπας   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:09.00

– Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Δράση Αρδαμερίου   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:13.15

– Γιατρός:Τσιωμίδης Σταύρος

 

Φοίνικας Σχολαρίου – Κυψέλη Νεάπολης   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

 

ΑΣ Αγ.Παύλου – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

 

΄Ηφαιστος Θέρμης – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Αναγέννηση Νέων Επιβατών   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.45

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Κανάρης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 09.30

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Βλαχούδης, Καρτάλης, Φασούλας, Θεοχαρίδης.

Περισσότερα Άρθρα