Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων (7/10)

Δείτε την εξέλιξη των Κυριακάτικων αγώνων μέσα από τον μαραθώνιο ενημέρωσης του Epsm24.

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
16.00 ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
16.00 Μακεδονικός – Ελπίς Σκουτάρεως / Βέροια 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
16:00 Νίκη Αγκαθιάς – Ολυμπιακός Κυμίνων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
16:00 Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
16:00 ΠΟ Τριγλίας – Αλμωπός Αριδαίας 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
16:00 Ερμής Αμυνταίου – Άρης Παλαιοχωρίου 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
16:00 ΑΣ Γιαννιτσά – Μελιτέας Μελίτης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
16.30 ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Μελιτέας – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
16.30 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Δόξα Αγ.Παύλου – Ιωνικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Αξιός Ανατολικού – ΓΣ Ηλιούπολης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός Γέφυρας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Αίας Ευόσμου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής 1-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΕ Φιλύρου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ελλήσποντος Κριθιάς – Ακρίτες Συκεών 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΣ Νεάπολης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΠΑΟΚ Σταυρού – Παύλος Μελάς 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
16.30 Αναγέννηση Επανομής – Ορφέας Σουρωτής 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΠΑΟΝ Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Αετός Βασιλικών – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νίκη Μεσημερίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Θρίαμβος Παρθενίου – Ολυμπος Δενδροποτάμου 4-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – Εθνικός Μαλγάρων 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
16.30 Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – ΑΕ Αμπελοκήπων 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Συκεών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
11.30 Δόξα Δρυμού – Εθνικός Αστέρας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Μεσαίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
16,30 Νέστωρ Οσσας – Διγενής Κρυονερίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Προφήτη 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Ηρακλής Μοδίου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Δάφνη Ευαγγελισμού 1-4 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Κισσός Χορτιάτη – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 5-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Φαλήρου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

11.00 Αίολος – Πέρα 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
16.30 Αχιλλέας Περαίας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

15.00 ΑΕ Μαρτίου – Κανάρης 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Αναγέννηση Καλοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Θράκης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

11.00 Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος – Πυρσός Θεσσαλονίκης 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.30 ΑΣ Αγ. Παύλος – Νίκη Νεοχωρούδας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

16.30Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
13.30 Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μαραθών Υποδομή 1926 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ερμής Μηχανιώνας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης 0-3  ΤΕΛΙΚΟ

13.00 Καπετάν Αγρας – Λιονταράκια Θεσσαλονίκης 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

11.30 Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αναγέννηση Επταπυργίου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
11.30 Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δόξα Γερακαρούς 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

13.30 Μακεδών Ευόσμου – Αετός Ανω Σταυρού 6-2 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (28/11)

ΕΠΣΜ: Το σημερινό πρόγραμμα αγώνωνΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 28.11.2021   Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(6η αγωνιστική) —————————————— Hρακλής