Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Τα κυριακάτικα αποτελέσματα αγώνων (24/10)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————
11.00  Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός 2-4 (Μαγούλας 45′ αυτ., Παρούσης 56′ πεν. / Ξανθόπουλος 33′ πεν., Χαρίσης 40′, Tάνγκου 54′, Μαντζιούνης 90+3)

16.30 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης  2-2
*Κόκκινη κάρτα η Ξυλούπολη στο 86′ και για Ωραιόκαστρο στις καθυστερήσεις

16.30 Ιωνικός – Θύελλα Περιστερώνα 1-0 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————
11.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας  1-0 (Αθανασιάδης 41′ απ. φάουλ)

16.30 Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας 0-1 (Γεωργιάδης 90+1)

16.30 Αναγέννηση Επανομής* – Παύλος Μελάς** 2-1  (Πανιτσίδης 4′, Συμιγδαλάς 75′ /Δαμιανίδης 69′)
*Λάζαρος Κωνσταντινίδης και Κώστας Παπαδόπουλος αποβλήθηκαν για τον Παύλο Μελά – Αποβλήθηκε ο Πανιτσίδης για την Επανομή – Όλες οι αποβολές στο 1ο μέρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας  0-1 

11.30 Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός  1-5 (Ατζαμιδάκης 88′ / Λάμπρου 7′, Σακκόγλου 41′, 62′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
11.00 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΠΟ Ξηροκρήνης 2- 2 

11.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 2-0 (Μαυρίδης Μ.)

11.30 Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης 1-0 (Κιλιγκαρίδης 64′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
11.30 Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη 2-2 

11.30 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακρίτες Συκεών 0-2 (Μαυροματίδης 28′, Βασαϊτης 70′)

16.30 Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης 0-2 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
16.30 Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας  5-0  (Tρικαλόπουλος 18′,61′,75′, Παραλίκης 51′, Χωλίδης 56′)

16.30 Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής 0-3 

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Ασκού 3-0 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
16.30 Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου 0-3

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
—————————————–
16.30 Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου  1-2 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
11.30 Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου 4-2

11.30 Μαγνησιακός – ΑΟ Μεσήμβριας 1-5 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
16.30 Μακεδών Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού  1-5

16.30 Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου ΔΙΕΚΟΠΗ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
14.00 Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη 0-5 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   2-2 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
16.30 Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 1-4

16.30 Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου  1-1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
11.30 Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου  1-1 (Τριφυνόπουλος Ν. / ;)

11.30 Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου 2-2 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
11.00 Φοίνικας Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης  2-1

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
——————————————————-
11.30 Αστέρια – Αριστοτέλης 4-3

13.30 Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΟ Σούτερς 3-4

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
16.30 Δόξα Τούμπας – Δόξα Αδένδρου  1-2 )

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
11.30 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης 0-2

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας