Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

ΕΠΣΜ: Η εξέλιξη των αγώνων της Κυριακής 23 Σεπτεμβρίου

Δείτε την εξέλιξη των σημερινών αγώνων από τα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Μακεδονίας.

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————
17.00 Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Ευόσμου 5-0

17.00 Αχιλλέας Τριανδρίας – Μαραθώνας 1-0

17.00 Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Περιστερώνα 1-0

17.00 Φοίνικας Πολίχνης – Ιάσων Αυγής 0-0

17.00 Εθνικός Σοχού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-1

17.00 ΑΟ Καρδίας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 1-2

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Δόξα Αγ.Παύλου – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-1

11.00 ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-2

11.30 Δόξα Ρετζικίου – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-1

17.00 Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός Γέφυρας 1-1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 0-1

11.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Παύλος Μελάς 1-5

17.00 ΑΕ Φιλύρου – ΑΣ Νεάπολης 3-2



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟ Διοικητηρίου 1-0

17.00 Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 5-1

17.00 Αετός Βασιλικών – Αστέρας Ραιδεστού 1-0

17.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου 3-5

17.00 Πανόραμα – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 0-4

11.00 ΠΑΟΝΕ – Εθνικός Πυλαίας 0-4

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων 1-0

11.00 Θρίαμβος Παρθενίου – Σταυραετός Ευξεινούπολης 1-2

11.00 Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΟ Ξηροκρήνης 1-2

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00  Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Μαγνησιακός 2-2

17.00 Φίλιππος Ελεούσας – Αγροτικός Αστέρας 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ   1-0
 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
11.00 Αστραπή Νεάπολης – Νίκη Ηρακλείου 2-4

17.00 Ενωση Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης 1-5

16.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Εθνικός Αστέρας 2-0

11.30 Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Νίκη Ευκαρπίας 1-3

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Νέστωρ Οσσας – Ηρακλής Μοδίου 2-1

17.00 Εθνικός Προφήτη – Αρης Ξηροποτάμου 6-0

17.00 Διγενής Κρυονερίου – Αρης Καβαλαρίου 1-0

11.30 Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Ασσήρου 2-1

17.00 ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού 2-1

17.00 Βρασίδας Βρασνών – ΑΕ Αγ.Γεωργίου 3-0

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Κισσός Χορτιάτη – Πέρα 4-1

17.00 Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη  2-3

11.00 Αίολος – Ιωάννης Παπάφης 1-7

11.30Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Προοδευτική 0-2

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Αχιλλέας Περαίας – Κανάρης 3-0

17.00 Δόξα Τριλόφου – Αριστοτέλης 1-3

11.00 Αργοναύτης Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου 2-0

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Φοίνικας Καλαμαριάς 0-2

Περισσότερα Άρθρα

Η κορυφή… του ανήκει ξανά!

Ο Μακεδονικός ήταν ο μεγάλος νικητής (2-0) του ντέρμπι με τον Εδεσσαϊκό, το οποίο θα έκρινε την πρωτιά στον 2ο όμιλο της Γ’ Εθνικής μετά το πέρας