ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ (14η)

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΒΑΘΜΟΙ ΠΟΙΝΕΣ ΓΚΟΛ N/I/H ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ
01.  ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 38 0 38-6 12-2-0 21-0 7-0-0 17-6 5-2-0
02.  ΙΩΝΙΚΟΣ 30 0 18-8 9-3-2 5-2 4-2-1 13-6 5-1-1
03.  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 21 0 19-16 6-3-5 10-10 2-2-3 9-6 4-1-2
04.  ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 21 0 21-17 6-3-5 15-9 4-1-2 3-8 1-2-3
05.  ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 17 0 16-22 5-2-7 9-14 2-1-4 7-8 3-1-3
06.  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 15 0 14-18 4-3-7 6-9 1-2-4 8-9 3-1-3
07.  ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 11 0 16-32 3-2-9 6-14 1-1-5 10-18 2-1-4
08.  ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 6 0 10-30 2-0-11 6-13 2-0-4 4-17 0-0-7
 ΑΝΟΔΟΣ      PLAY-OFF      PLAY-OUT      ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ

– Σημαντική σημείωση σχετικά με την βαθμολογία:
Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων ομάδων καλύτερη θέση στο βαθμολογικό πίνακα καταλαμβάνει η ομάδα που έχει καλύτερο συντελεστή στους μεταξύ τους αγώνες (άρθρο 20 του Κ.Α.Π.). Κάτι τέτοιο δεν παρουσιάζεται αυτόματα (ηλεκτρονικά) στην άνω βαθμολογία. Θα υπάρξει σημείωση με το τέλος του πρωταθλήματος.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 4 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 0 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 1 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 4 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΙΩΝΙΚΟΣ 1 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 4 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 4 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 0 1 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 2 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 4 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 0 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 7 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΙΩΝΙΚΟΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 0 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 1 2 ΙΩΝΙΚΟΣ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 0 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 0 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ 0 0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 2 1 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 1 2 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 1 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 3 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 2 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 1 3 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 0 3 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 1 ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 1 4 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 0 3 ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 1 0 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ 0 3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 2 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 2 3 ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ 3 0 ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ 2 0 ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 0 2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
ΠΑΟ ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ 1 3 ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΙΩΝΙΚΟΣ 2 1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ