Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Φιλικά ΕΠΣΜ: Το πρόγραμμα του Αυγούστου (LIVE)

Δείτε το πρόγραμμα των σημαντικότερων φιλικών παιχνιδιών του Αυγούστου, των ομάδων της ΕΠΣ Μακεδονίας και τα αποτελέσματα τους. 

Η σελίδα θα ενημερώνεται καθημερινά με ορισμένα φιλικά που δεν έχουν καταγραφεί, τα οποία θα προστίθενται στις ημερομηνίες, αλλά και με τα αποτελέσματα των φιλικών των προηγούμενων ημερών.

Κάντε τώρα εγγραφή στη Goalbet με bonus 100%

 

Φιλικά Τετάρτης 5 Αυγούστου
Τριάδι-Φοίνικας 0-1 (Σκόρερ: Τσιόκας)
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Κ20 1-1 (Σκόρερ Μακεδονικού: Στασινόπουλος)
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αίας Ευόσμου 3-0
(Γήπεδο Μάτα) Καρδία – Αγγελοχώρι 0-0
ΑΠΕΛ – Ηρακλής Αμπελοκήπων 2-4
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πολύγυρος 2-0
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ιάσων Αυγής 2-2 (Γάκης, Κουλιανός/ Όρκας, Σταυρίδης)

 

Φιλικά Πέμπτης 6 Αυγούστου
Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου 0-1 (Διεκόπη λόγω καταιγίδας)

 

Φιλικά Σαββάτου 8 Αυγούστου
Απόλλων Καλαμαριάς- Φοίνικας Πολίχνης 1-1 (Σκόρερ Φοίνικα: Σοφοκλής Τσουκαλίδης)
Λάκκωμα – Νίκη Μεσημερίου 2-5
Nίκη Πολυγύρου – Θύελλα Περιστερώνα 1-1 (Σκόρερ Περιστερώνας: Κάλτσιος)
Μακεδονικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0 (Γαρύφαλλος)
Αίας Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού 0-1 (Μαρίγκος)
Μακεδονικός Λητής – Αετός Βαρβάρας 0-2
Aγγελοχώρι – Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης 2-1 (Σαραγιώτης, Αργυρίου / Τσάμης)
ΑΠΕΛ – Καρδία 1-4
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΓΣ Ηλιούπολης 2-1 (Σαλακίδης, Σοϊλεμεζίδης – Αυτ. Μεσσιάρης)
Καμπανιακός – Αχιλλέας Τριανδρίας 1-1
Τρίγλια – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 2-0

 

Φιλικά Κυριακής 9 Αυγούστου
Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Λαγυνών 4-3
ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής 1-1 (Λάμι/Κανδύλας)
Φιλικά Τρίτης 11 Αυγούστου
19.30 Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης – Απόλλων Καλαμαριάς

 

Φιλικά Τετάρτης 12 Αυγούστου
Νίκη Μεσημερίου – ΠΑΟΚ Κ17 0-1
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Φοίνικας Πολίχνης 2-2
Εθνικός Λαγυνών – ΑΕ Φαλήρου 2-2
Μακεδονικός – Ακρίτες Συκεών 2-0
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ομόνοια Σίνδου 3-1
Ελευθεριακός – Αίας Ευόσμου 0-2
ΑΕ Φιλύρου – Χολομών 2-1
Ρύσιο – Καρδία 0-4
Παύλος Μελάς – Ατρόμητος Τριαδίου 3-0 (Παπαγαθωνίκου, Γαταγατζίδης, αυτ.)
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΠΕΛ 3-3
Αστέρας Ραιδεστού- Αστέρας Αμπελοκήπων 3-1

 

Φιλικά Πέμπτης 13 Αυγούστου
Κανονιέρηδες – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 1-2
Δόξα Ελπίδας – Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης 2-1 (Σκόρερ Δόξας: Περχανίδης και Φωλτίδης)
Άρης Καβαλαρίου – Θύελλα Περιστερώνα 0-1
Οδυσσέας Κορδελιού – Φοίνικας Πολίχνης 4-1
Αξιός Ανατολικού – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-3
 

Φιλικά Παρασκευής 14 Αυγούστου
Καμπανιακός – Παύλος Μελάς 3-2
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1
Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 3-1
Aγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 1-1
Νέοι Ηρακλή Θεσ/νίκης – Μακεδονικός Λητής

 

Φιλικά Τρίτης 18 Αυγούστου
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ατρόμητος Τριαδίου 3-4
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Φιλύρου 3-1

 

 

Φιλικά Τετάρτης 19 Αυγούστου
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Αγροτικός Αστέρας Κ20
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΚ Κ16
Νίκη Ηρακλείου – ΑΣ Νεάπολης
Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών 3-2
ΠΟ Μουδανίων – Νίκη Μεσημερίου 3-3
Άγιος Αθανάσιος – Φοίνικας Πολίχνης 2-2
Ακρίτες Συκεών – Ένωση Συκεών 1-1
*Ανθεμους Γαλάτιστας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-1 (Σκόρερ Ατρομήτου: Αφεντούλης)
ΑΕ Ευόσμου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 4-1
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Ιάσων Αυγής
*Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Κολχικού 5-2
Αναγέννηση Ρυσίου – Παλιοχώρι 7-0
Αετός Βασιλικών – Στάγειρα Χαλκιδικής 3-6
Αστέρας Ανάληψης – Άρης Καβαλαρίου 0-6
ΑΕ Φιλύρου – Εθνικός Μετεώρων 2-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου 0-1
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Φαλήρου 2-3
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Αγχίαλος
Δόξα Πενταλόφου – Χελιδόνια 1-2
Τρίγλια – Αστέρας Ραιδεστού 4-3 (Σκόρερ Ραιδεστού: Οφθαλμίδης, Κεραμιδάς 2)
18,00Λάκκωμα – Παύλος Μελάς 0-1 (Aρσενίδης πεν.)
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Μακεδονικός 3-4 (Βακουφάρης, Μακρής, Ιβάνοφ/  Ζαγναφέρης 2, Παπαποστόλου, Σπαχής)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νεοχώρι 3-2
Ηλιούπολη – ΑΜΣ Νικόπολη 2-0 (Κασσέρης, Κατσιγιάννης)
Καλοχώρι- Κούης 3-0
Aχιλλέας Τριανδρίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-0
Iωνικός – Δόξα Αγίου Παύλου 2-5
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός Γαλλικού 3-2
Δόξα Ελπίδας – ΑΟ Καρδίας 4-4

 

Φιλικά Πέμπτης 20 Αυγούστου
Καλλιθέα Παναγίας Φανερωμένης – ΑΕ Φαλήρου -Δεν διεξήχθη-
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Γαλάτιστα 1-1
ΠΑΟΝΕ – Πέρα 2-1
 

 

Φιλικά Παρασκευής 21 Αυγούστου
Θύελλα Περιστερώνα – Αχιλλέας Τριανδρίας

 

 

Φιλικά Σαββάτου 22 Αυγούστου
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – Ορφέας Σουρωτής 2-1
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Δόξα Αγίου Παύλου 2-0 (Μελικίδης, Τόμογλου)
ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Ασκού 0-0
Eθνικός Λαγυνών– Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Άρης Καβαλαρίου – Νίκη Ηρακλείου 0-1
Φοίνικας Πολίχνης -Προμάχους Αριδαίας 5-0
Ριζάρι Έδεσσας – Νίκη Μεσημερίου
Καμπανιακός – Αίας Ευόσμου 1-0
Νίκη Ευκαρπίας – Στάγειρα Χαλκιδικής
Θερμαϊκός Θέρμης – Ρύσιο 3-0
ΠΑΟΚ Κ16 – ΑΕ Φαλήρου 2-2 (Σκόρερ Φαλήρου: Τονουσίδης, Δασκαλάρας)
Μακεδονικός Λητής – Οδυσσέας Κορδελιού 1-3
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΟ Καρδίας 0-5
Διγενής Μονολόφου -Κεραυνός Κολχικού 2-4
Αστέρας Ανάληψης – ΑΕΑ
Αστραπή Μεσαίου – Ελπίδες Χαλάστρας 5-4
Δρυμός – Μακεδονικός 1-7
Mαραθώνας – ΑΟ Μεσήμβριας 2-0
Μακ. Αγίου Βασιλείου – Αυγή 0-3
Ηλιούπολη – Γέφυρα 3-0

Τρίγλια – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-2
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕΛ 3-3

 

Φιλικά Κυριακής 23 Αυγούστου

Ελευθεριακός – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
*Πέρα – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 2-7
Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Κρήνης 2-2
Ασβεστοχώρι – ΑΕ Ευόσμου 1-3 (Σκόρερ ΑΕ Ευόσμου: Ντόκου Ρ., Νέδος, Λαφτσίδης)
Ραιδεστός – ΠΑΟΔ 3-1
Μελισοχώρι – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 4-1
Στρατώνι – Άρης Καβαλαρίου 1-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-2
Παύλος Μελάς – Φαρκαδόνα 4-5 (Σκόρερ Παύλου Μελά: Ιωαννίδης, Παπαγαθωνίκου, Σταμάτης, Δασκουλίδης)
Aχιλλέας Τριανδρίας – Περιστερώνα 0-1 (Νίτσης)
Μακεδονικός – Αστέρας Αμπελοκήπων 6-0
Δόξα Πενταλόφου – Μεσαίο 0-1 (Τσούκλης)
Φιλικά Τρίτης 25 Αυγούστου
Εθνικός Ευόσμου – ΜΑΣ Στίβου 0-7
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου – Φοίνικας Πολίχνης 1-5

 

Φιλικά Τετάρτης 26 Αυγούστου
Άγιος Γεώργιος Νέας Κρήνης – ΠΑΟΔ
ΠΑΟΝΕ – Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ηρακλείου
Καλοχώρι – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 3-1
Εθνικός Λαγυνών – Θύελλα Περιστερώνα 1-6
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟ Δορκάδας
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Δόξα Αρετής
*Μέντεκας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών
ΑΠΕΛ – Αίας Ευόσμου 4-0
ΑΕ Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης 1-1
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 1-1
Διγενής Λακκώματος – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 2-2
Παύλος Μελάς – Στρατώνι 1-6
Ομόνοια Σίνδου – Αγχίαλος 2-1
ΑΕ Κρήνης – ΑΕ Φαλήρου 1-1
Μακεδονικός Λητής – Αστέρας Αμπ/πων
Φοίνικας Καλαμαριάς – Ραιδεστός
Δόξα Ελπίδος – Ελπίδες Χαλάστρας
ΠΑΟ Κουφαλίων – Νίκη Ευκαρπίας 8-4
Mακεδονικός – ΠΑΟΚ Κ17 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αυγή 3-0
Δόξα Ασσήρου – Άρης Καβαλαρίου 1-5
Ένωση Συκεών – Φοίνικας Πολίχνης 1-1
Θρίαμβος Ταγαράδων – Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη 3-1

 

Φιλικά Παρασκευής 28 Αυγούστου
20,00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Θερμαϊκός Πορταριάς

 

 

Φιλικά Σαββάτου 29 Αυγούστου
Μαλακοπή-Ατρόμητος Πλαγιαρίου
Άγ. Γεώργιος Νέας Κρήνης – Ατρόμητος Τριαδίου 3-1
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 1-1
Εθνικός Ευόσμου – Δόξα Αρετής
Νίκη Κερασιάς – Μεντεκάς Καλαμαριάς 4-0
*ΠΑΟΔ- Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
ΑΟ Θεσσαλονίκης – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Νίκη Πολυγύρου – Νίκη Μεσημερίου
ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Γέφυρας 3-1
Ομόνοια Σίνδου – Αίας Ευόσμου 2-0
Κεραυνός Κολχικού – ΠΑΟΚ Κ17 1-5
*Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου
Ελευθεριακός – Θύελλα Περιστερώνα 2-2
*Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης 1-2
Δόξα Ελπίδος – ΑΕ Φαλήρου 0-2
ΠΟ Μαλακοπής – Μακεδονικός Λητής
Μαγνησιάκος – ΑΣ Μενεμένης
Ραιδεστός – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Βραχιά- Ελπίδες Χαλάστρας
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων 1-1
Δόξα Πενταλόφου – Ιάσων Αυγής 1-4
Στρατώνι – Αγροτικός Αστέρας 1-0
Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟΚ Κ16 2-2
Ατρόμητος Νέας Φιλαδέλφειας – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 0-2

 

 

Φιλικά Κυριακής 30 Αυγούστου
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μαραθώνας
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Βαθύλακκος
Κισσός Χορτιάτη – Εθνικός Λαγυνών
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Δόξα Αρετής
*  ΑΕ Χαριλάου – Ένωση Συκεών
Ακρίτες Συκεών – ΠΑΟΚ Κ16
ΑΕ Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Δόξα Αγίου Παύλου – Στάγειρα Χαλκιδικής
Παύλος Μελάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Αγχίαλος – Άγιος Αθανάσιος

 

*Με αστεράκι τα παιχνίδια που δεν έχουν ξεκαθαρίσει η έδρα που θα διεξαχθούν.
**Όποια ομάδα ενδιαφέρεται να κλείσει φιλικό μπορεί να επικοινωνεί εδώ

Επιμέλεια: Αντώνης Βουλγαράκης

 

Περισσότερα Άρθρα