Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων (Κυριακή 19/2)

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16η αγωνιστική)

——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Γήπεδο: Δημ Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Κτηνοτροφικός Αστέρας

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Καμπανιακός

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30

Ιωνικός – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Ελευθεριακός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.30

Μακεδονικός Γέφυρας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 11.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Εθνικός Πυλαίας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.30

Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Ασκού – ώρα: 11.30

Νέστωρ Οσσας – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 15.30

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αγ.Παύλου – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.30

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – ΠΑΟΔ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.30

Αναγέννηση Ρυσίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Ρυσίου (χόρτο) – ώρα: 15.30

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.30

ΑΜΣ Νικόπολη – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ρουβίκωνας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ελπίδες Συκεών – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

Ατλας Μενεμένης – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.30

Εθνικός Μετεώρων – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.00

Ενωση Συκεών – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.30

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 15.30

Αστραπή Μεσαίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Μαρτίου – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Πέρα

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: ΤΕΦΑΑ ΑΠΘ-ΝΑΘ 1 – ώρα: 11.30

Αριστοτέλης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 16.00

Απόλλων Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Kάθε Σάββατο και Κυριακή 11.00-13.00 η ραδιοφωνική εκπομπή του Epsm24 στον City Of Primo 106.1

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.30

Μακεδονία Ευκαρπίας – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.30

Μακεδών Ευόσμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Φοίνικας Τούμπας – ΑΣ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00

Δράση Αρδαμερίου – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00

Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.30

Δόξα Τούμπας – Κανάρης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.30

Περισσότερα Άρθρα