Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το πρόγραμμα ΥΠΟΔΟΜΩΝ της ΕΠΣΜ για το Σάββατο 4/5

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 04 ΜΑΪΟΥ 2019

Κ. 16 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)

———————–

Αγροτικός Αστέρας – ΑΣ ΑΡΗΣ

Γήπεδο :Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:10.30

 

ΛΕΟΝΤΕΣ  LADIES  – Μπόκα  Ακάντεμη Αγχιάλου

Γήπεδο: Λεόντων  (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:12.00

 

 

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «4»(1η αγωνιστική)

——————————————

ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓ. ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ

Γήπεδο:  ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα:  12.00

Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000

Γήπεδο:  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (ΠΛ)     – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «4»(1η αγωνιστική)

——————————————

ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓ.  ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ   – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 05-05-2019

Γήπεδο:                                                    – ώρα:

Γιατρός:

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)

Γήπεδο:  ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15- ΦΑΣΗ ΤΩΝ «4»(1η αγωνιστική)

——————————————

ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

Γήπεδο: ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ώρα: 10.30

 

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016  – ΑΣ ΠΑΟΚ —— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 08-05-2019

Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα: 17.00

Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

 

 

Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 4 (1ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14- ΦΑΣΗ ΤΩΝ «4»(1η αγωνιστική)

——————————————

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016  – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ. ΑΡΕΝΑ—— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 08-05-2019

Γήπεδο: ΕΚΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ – ώρα: 18.30

Γιατρός: ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΝΙΚΗΤΗΣ ΖΕΥΓ.  ΕΛΠ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 06-05-2019

Γήπεδο: ΚΑΡΔΙΑΣ – ώρα: 19.30

Γιατρός: ΡΙΖΝΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (ΗΛΙΚΙΑΚΟ – ΠΑΙΔΩΝ 2005)

 

K14 (2005)(20η αγωνιστική)

————————

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟΚ    ——  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Αρης Θεσσαλονίκης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:12.00

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – Ντίνος Κούης    —– 0 – 3 α/α

Κ. 13 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ13 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8»(2η αγωνιστική)

——————————————

Μπέμπηδες 2000 – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν 2007)

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:10.00

 

ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΕΚΩΝ    ————  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 08-05-2019

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:16.00

Γιατρός: ΕΛ ΑΜΙΝ Ζ.

Μακεδονικός – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006)    ——— ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΥΤΕΡΑ 06-05-2019

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 18.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΣ ΠΑΟΚ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:14.00

 

Κ. 12 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16 (ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ12- ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16» (ΝΟΚ ΑΟΥΤ ΑΓΩΝΕΣ)

——————————————

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 14.50

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΚΑΔ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ ———- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 02-05-2019

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 15.00

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 13.40

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΑΚΑΔ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ

Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 11.10

ΑΤΕΡΜΩΝ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 07-05-2019

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 17.00

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

Γήπεδο: ΝΤΙΝΟ ΚΟΥΗ – ώρα: 12.30

ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007( 1)

Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 12.20

ΑΣΤΕΡΙΑ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2)

Γήπεδο: LOVE FOOTBALL – ώρα: 10.00

Περισσότερα Άρθρα