Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 2 Οκτώβρη

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 02.10.2019

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Ελευθεριακός – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

 

Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Μελιτέας – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Αίας Ευόσμου – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ

 

Μαραθώνας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

 

Πανόραμα – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.45

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

———————————

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.15

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Περισσότερα Άρθρα