Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΠΣΜ για το Σαβ/κύριακο (11-12/1)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11.01.2020

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————

Ιωνικός – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

 

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Μελιτέας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρατζιόβαλης Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Δεμίρη Μαρία

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Αριστοτέλης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά    0-3 α.α.

 

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Πέρα

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

 

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.00

Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

 

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

 

 

 

 

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

 

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Μ. Αλέξανδρος Θ.

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Αετός Ανω Σταυρού – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Ενωση Συκεών – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

 

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βλαχούδης, Γαρυπίδης, Αποστολίδης, Χύτας, Ξυδόπουλος, Καρτάλης.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Usore, Ζησόπουλος, Κοντογιάννη, Λάλλας, Μπόμπορας, Ρήγκος, Τζιώτζιου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.01.2020

 

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

 

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

 

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Τρίκαλα 2011

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα:15.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Balousha Mohammed

 

Φοίνικας Πολίχνης – Καμπανιακός

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΠΑΟΝ Επιβατών – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Usore Blessing

 

Δόξα Αγ.Παύλου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοφόρου – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

 

Κεραυνός Κολχικού – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Μακεδονικός Ασκού – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

 

Θύελλα Περιστερώνα – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

 

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Μαραθώνας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Πανόραμα – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

 

Αναγέννηση Επανομής – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

 

ΓΣ Ηλιούπολης – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.15

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Usore Blessing

 

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.15

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

 

Ελπίδες Σταυρούπολης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.00

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.15

Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

 

Εθνικός Αστέρας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

 

Νίκη Ευκαρπίας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Δάφνη Ευαγγελισμού – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ηρακλής Μοδίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

Δόξα Γερακαρούς – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.15

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Νέστωρ Οσσας – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

 

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Προοδευτική

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Αίολος – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:15.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Ιωάννης Παπάφης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

 

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:11.15

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

Κανάρης – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

ΑΣ Αγ. Παύλος – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

Λιονταράκια – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

 

ΑΟ Θράκης – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Δεμίρη Μαρία

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρατζιόβαλης Δημήτριος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

 

Δόξα Τούμπας – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

 

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(9η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Περιβολακίου – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αστρεινίδης, Ζυγομήτρος, Ρακόπουλος, Σταμάτης

Περισσότερα Άρθρα