Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το πανόραμα του 2ου ομίλου της Α κατηγορίας

Πρώτη αγωνιστική με 19 γκολ απολογισμό τερμάτων σε εφτά αναμετρήσεις στον 2ο όμιλο της Α κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω το πανόραμα του 2ου ομίλου:

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού  0-0 

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Ασκού   2-0   (Ν. Μόσχος 77′, 87′ πεν.)

Μακεδονικός Λητής – Ασβεστοχώρι  0-4  (45′ αυτ, Σαβατιανός 65’, Μπόλοσης 75’, Τσιγγερλιώτης 90’)

Δορκάδα- Άγιος Βασίλειος   3-2  (Μωυσίδης 10’, Στεργιανάς 38’, 79’, Καπετάνογλου 47’, Γιαλαμίδης 90’)

Διγενής Κρυονερίου – Θύελλα Περιστερώνα  1-1   (Σουχασβίλι 44’, Μακρίδης 68′ πεν)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  0-1   (Χατζηαγοράκης 90′)

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης  2-3   (Ιωαννίδης 6’ 40’, Πουρσανίδης 9’ πέν, Στ. Παπαδόπολος 35’, Τσισμαλίδης 39’)

Ρεπό: Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Διαιτησία
Δορκάδα-Άη Βασίλης:  Χατζηβασιλείου (Φακανάς-Πάνου)
Λητή-Ασβεστοχώρι: Μπάτζιος (Δεμερτζής-Πουλαδάκης)
Ηράκλειο-Ασκός: Κωνσταντινίδης Γ. (Παρθενίδης-Στεφανίδης Δ.)
Φίλυρο-Κολχικό: Βουρνέλης (Ντάβελας-Παπαδοπούλου Ζ.)
Σταυρός-Νεάπολη: Βανδουλάκης (Φράγιος-Αποστόλου)
Μάδυτος-Ωραιόκαστρο: Φουστανάς (Φλώρος-Ζαγανίδης)
Κρυονέρι-Περιστερώνα: Μιχούλιας (Μαδίτσης-Στάγκος)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου   3
———–
Νίκη Ηρακλείου   3
Δορκάδα   3
Νεάπολη    3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου   3
————–
Θύελλα Περιστερώνα   1
Διγενής Κρυονερίου  1
ΑΕ Φιλύρου    1
Κεραυνός Κολχικού   1
———-
Απόλλων Ζαγκλιβερίου   0*
Ελλήσποντος Μαδύτου   0
ΠΑΟΚ Σταυρού    0
Άγιος Βασίλειος   0
———-
Μακεδονικός Ασκού   0
Μακεδονικός Λητής   0

Επόμενη – 2η αγωνιστική
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού: –
ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Μαδύτου: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου: –
Κεραυνός Κολχικού – Διγενής Κρυονερίου: –
Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής: –
Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: –
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Δορκάδας: –
Ρεπό: ΑΕ Φιλύρου


Πέναλτι ΥΠΕΡ
Θύελλα Περιστερώνα  1  (Ε)
ΑΣ Νεάπολης   1   (Ε)
Ασβεστοχώρι   1   (Α)
Νίκη Ηρακλείου     (Ε)

Πέναλτι ΚΑΤΑ
Διγενής Κρυονερίου  1
ΠΑΟΚ Σταυρού   1
Μακεδονικός Λητής  1
Μακεδονικός Ασκού  1

Αποβολές: Καμία


Σκόρερ 2ου ομίλου
2 γκολ: Μόσχος (Ηράκλειο), Ιωαννίδης (ΠΑΟΚ Σταυρού), Στεργιανάς (Δορκάδα)
1 γκολ: Σαββατιανός (Ασβεστοχώρι), Μπολόσης (Ασβεστοχώρι), Τσιγγερλιώτης (Ασβεστοχώρι), Τσισμαλίδης (Νεάπολη), Πουρσανίδης (Νεάπολη), Παπαδόπουλος (Νεάπολη), Σουχασβίλι (Κρυονέρι), Μακρίδης (Θύελλα), Χατζηαγοράκης (Κερ. Ωραιοκάστρου), Μωυσίδης (Άγιος Βασίλειος), Καπετάνογλου (Άγιος Βασίλειος), Γιαλαμίδης (Δορκάδα),

Περισσότερα Άρθρα

Αγροτικός Αστέρας| Μήνυμα του «Green Ghetto» για «ήρωες γιατρούς και εργαζόμενους» (pics)

To κοινωνικό και ανθρώπινο πρόσωπό του έδειξε ο σύνδεσμος φιλάθλων του Αγροτικού Αστέρα, το «GREEN GHETTO CLUB», που ανέβασε ανάρτηση στα social media, συνοδεία φωτογραφικού υλικού, με