Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το πανόραμα του 2ου ομίλου της Α κατηγορίας

Πρώτη αγωνιστική με 19 γκολ απολογισμό τερμάτων σε εφτά αναμετρήσεις στον 2ο όμιλο της Α κατηγορίας.

Δείτε παρακάτω το πανόραμα του 2ου ομίλου:

ΑΕ Φιλύρου – Κεραυνός Κολχικού  0-0 

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Ασκού   2-0   (Ν. Μόσχος 77′, 87′ πεν.)

Μακεδονικός Λητής – Ασβεστοχώρι  0-4  (45′ αυτ, Σαβατιανός 65’, Μπόλοσης 75’, Τσιγγερλιώτης 90’)

Δορκάδα- Άγιος Βασίλειος   3-2  (Μωυσίδης 10’, Στεργιανάς 38’, 79’, Καπετάνογλου 47’, Γιαλαμίδης 90’)

Διγενής Κρυονερίου – Θύελλα Περιστερώνα  1-1   (Σουχασβίλι 44’, Μακρίδης 68′ πεν)

Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου  0-1   (Χατζηαγοράκης 90′)

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΣ Νεάπολης  2-3   (Ιωαννίδης 6’ 40’, Πουρσανίδης 9’ πέν, Στ. Παπαδόπολος 35’, Τσισμαλίδης 39’)

Ρεπό: Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Διαιτησία
Δορκάδα-Άη Βασίλης:  Χατζηβασιλείου (Φακανάς-Πάνου)
Λητή-Ασβεστοχώρι: Μπάτζιος (Δεμερτζής-Πουλαδάκης)
Ηράκλειο-Ασκός: Κωνσταντινίδης Γ. (Παρθενίδης-Στεφανίδης Δ.)
Φίλυρο-Κολχικό: Βουρνέλης (Ντάβελας-Παπαδοπούλου Ζ.)
Σταυρός-Νεάπολη: Βανδουλάκης (Φράγιος-Αποστόλου)
Μάδυτος-Ωραιόκαστρο: Φουστανάς (Φλώρος-Ζαγανίδης)
Κρυονέρι-Περιστερώνα: Μιχούλιας (Μαδίτσης-Στάγκος)


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου   3
———–
Νίκη Ηρακλείου   3
Δορκάδα   3
Νεάπολη    3
Κεραυνός Ωραιοκάστρου   3
————–
Θύελλα Περιστερώνα   1
Διγενής Κρυονερίου  1
ΑΕ Φιλύρου    1
Κεραυνός Κολχικού   1
———-
Απόλλων Ζαγκλιβερίου   0*
Ελλήσποντος Μαδύτου   0
ΠΑΟΚ Σταυρού    0
Άγιος Βασίλειος   0
———-
Μακεδονικός Ασκού   0
Μακεδονικός Λητής   0

Επόμενη – 2η αγωνιστική
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού: –
ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Μαδύτου: –
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου: –
Κεραυνός Κολχικού – Διγενής Κρυονερίου: –
Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής: –
Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου: –
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Δορκάδας: –
Ρεπό: ΑΕ Φιλύρου


Πέναλτι ΥΠΕΡ
Θύελλα Περιστερώνα  1  (Ε)
ΑΣ Νεάπολης   1   (Ε)
Ασβεστοχώρι   1   (Α)
Νίκη Ηρακλείου     (Ε)

Πέναλτι ΚΑΤΑ
Διγενής Κρυονερίου  1
ΠΑΟΚ Σταυρού   1
Μακεδονικός Λητής  1
Μακεδονικός Ασκού  1

Αποβολές: Καμία


Σκόρερ 2ου ομίλου
2 γκολ: Μόσχος (Ηράκλειο), Ιωαννίδης (ΠΑΟΚ Σταυρού), Στεργιανάς (Δορκάδα)
1 γκολ: Σαββατιανός (Ασβεστοχώρι), Μπολόσης (Ασβεστοχώρι), Τσιγγερλιώτης (Ασβεστοχώρι), Τσισμαλίδης (Νεάπολη), Πουρσανίδης (Νεάπολη), Παπαδόπουλος (Νεάπολη), Σουχασβίλι (Κρυονέρι), Μακρίδης (Θύελλα), Χατζηαγοράκης (Κερ. Ωραιοκάστρου), Μωυσίδης (Άγιος Βασίλειος), Καπετάνογλου (Άγιος Βασίλειος), Γιαλαμίδης (Δορκάδα),

Περισσότερα Άρθρα