Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

To κυριακάτικο πρόγραμμα αγώνων (6/3)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2022

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

————————————————–

Καμπανιακός – Ιωνικός   

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

————————————————–

Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOUT(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

————————————————–

Αετός Βασιλικών – Φοίνικας Πολίχνης   

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Εθνικός Πυλαίας – Πανόραμα   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός: Καρολίδου Αικατερίνη

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αρης Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Νίκη Ηρακλείου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γούτη Χριστίνα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Μελιτέας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(14η αγωνιστική)

—————————————–                                          

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου            0-1

(Συνεχίζεται από το 51ο λεπτό)   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική)

—————————————–

Μαγνησιακός – Ομόνοια Σίνδου            0-1

(Συνεχίζεται από το 46ο λεπτό)   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Ρουβίκωνας – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ελπίδες Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος

 

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Εθνικός Αστέρας – Κεραυνός Αγίου Παύλου   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Προχώματος   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

ΑΣ Αγ.Παύλου – ΄Ηφαιστος Θέρμης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

 

                                                            

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

10.30 – 12.30: Παπαδάκης, Γρηγορίου, Τσικρικώνης.

13.00 – 16.30: Ζησόπουλος, Τσιόμπανου, Τσαμαντουρίδης, Σαριδάκης.

Περισσότερα Άρθρα