Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Το μεταγραφικό «παζάρι» της Α κατηγορίας (LIVE)

Το Epsm24 σύλλεξε την πλειοψηφία των μεταγραφικών κινήσεων από τις ομάδες της Α κατηγορίας και σας τις παρουσίαζει.

Κάθε μέρα η συγκεκριμένη στήλη θα ενημερώνεται με εκ νέου μεταγραφές των ομάδων. Όποιες ομάδες επιθυμούν να προσθέσουν στην σχετική λίστα νέους ποδοσφαιριστές που έχουν αποκτήσει μπορούν να επικοινωνούν είτε εδώ είτε εδώ.
Τελ. ενημέρωση 30/8-16.30

 

 

aeΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ
Ραφαήλ Ταραμάς (ΠΑΟ Δορκάδας)
Στέφανος Μπούγιας (Σέρρες-Δορκάδα)
Στέλιος Λαφτσίδης (Αίας Ευόσμου)
Γιώργος Σφέτσος -Τ- (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Θάνος Αποστολίδης
Μανώλης Λαφτσίδης (Αίας Ευόσμου)

ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ

Καράμπασης (Εθν. Μαλγάρων)
Δίμτσης (Εθν. Μαλγάρων)
Τσαμπαρδάκης (Εθν. Μαλγάρων)
Παπαδράγκας (Ελ. Χαλάστρας)
Βρακάς (ΑΟ Σημάντρων)
Μόσχος (Καμπανιακός)
Κόλτσης (Καμπανιακός)

 

aokΑΟΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
Χρήστος Ματζιούνης (Θερμαϊκός Θέρμης)
Δημήτρης Μπούκας (ΑΕ Ευόσμου)
Σταύρος Βογιατζής (Εθνικός Μαλγάρων)
Baγγέλης Πεταλάς (Μακροχώρι)

 

MESIMBRIAAO MEΣΗΜΒΡΙΑΣ

Τσάνταλης (Αγχίαλος)
Μυόγλου (Αγχίαλος)
Τσελέπης (ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου)

 

 

asteras ampelokiponΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
Σακόγλου Παναγιώτης (Οδ. Κορδελιού)
Παυλίδης Νίκος (Ιωνικός)
Κοντοσιάδη Ραφαήλ (Κανονιέρηδες)
Παζάρογλου Βασίλη (Μονόλοφο)
Μπασδαράς Γιώργος (Μετέωρα )
Τάσου Άγγελος (Μυριόφυτο Κιλκίς)
Ρακόπουλος Νίκος
Κουδούνης Τάσος -Τ-
Ελευθεριάδης Κων/νος
Χινιτίδης Λουκάς (Αγιονέρι)
Παπαδόπουλος (Εθνικό Ευόσμου)
Σμίλκος (Νεοχωρούδα)
Τσόμπανος (ΑΕΠ)
Κορπίδης (Εθνικός Ευόσμου)

 

mesaio4AΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
Ιωακείμ Σαρηγιαννίδης (Φοίνικας Πολίχνης)
Π. Τσούκλης (Κασσιώπη)

Γαβριηλίδης (Πεντάλοφος)
Παπαϊωάννου -Τ- (Απόλλων Καλαμαριάς)
Σ. Χουνουζίδης (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Χασιρτζόγλου (Αγροτικός Αστέρας Κ20)

Κώστας Παπαδόπουλος (ΑΕΠ)
Αθανασιάδης Χ. (Δόξα Δράμας)
Παρμαξίδης (Καβάλα)
Καραντασιάδης Α. (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Σεμερτζίδης (Σπάρτη)

 

 

 

ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ

Δημήτρης Μουρμούρης (Δόξα Δρυμού)
Δημήτρης Φυλακτός (Δόξα Δρυμού)
Θανάσης Καρατζώρης (Δόξα Δρυμού)
Αλέξης Αραμπίδης (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Θόδωρος Κατσαδήμος (Κεραυνός Ωραιοκάστρου)
Θόδωρος Σαββίδης (Ιωνικός)
Χρήστος Μπάλιος (Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου)
Μάριος Μαναβίδης (ΠΑΟΚ Κυμ. Μαλγάρων)
Γιώργος Μαναβίδης (Μενεμένη)
Θοδωρής Ριζόπουλος (ΠΟΞ)

 

DOXAΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ

Τζιβελέκης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Κώστας Σωτηριάδης (Άρης Αθύρων)
Κώστας Καραγιάννης (ΠΑΟ Κουφαλίων)
Γιώργος Μανίκος (Χαλκηδόνας)
Χρήστος Στατερούδης (Καλοχώρι)
Κώστας Στατερούδης (Καλοχώρι)
Μ. Μελέκος (Καλοχώρι)
Σ. Μελέκος (Καλοχώρι)

 

elpidaΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
Νίκος Ορφανίδης (Ομόνοια Σταυρούπολης)
Παναγιώτης Κουνουπάκης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Νίκος Στρατηγούσης -Τ- (Διγενής Μονολόφου)
Τελιάδης (Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης)
Γκουζιώτης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Ιωακειμίδης (Αίας Ευόσμου)

 

 

 

 

elefEΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
Αθηναγόρας Δημητριάδης (ΠΑΟΚ Κυμίνων-Μαλγάρων)
Τιμολέων Καϊμακαμίδης (Διγενή Μονολόφου)
Χρήστος Κώστας (Μαραθώνα)
Δαμιανός Σταφυλίδης (Ένωση Συκεών)
Ραφαήλ Τούσα (Μακεδονικό)
Χρήστος Χατζηελευθερίου (Οδυσσέα Κορδελιού)
Κώστας Βιλανάκης (Μεσαίο)
Γιάννης Λεφάκης -Τ- (Μάλγαρα)
Λάζαρος Βερνής (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Θοδωρής Θεοδωρίδης (Αυγή)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

Λουλουδόπουλος (Άδενδρο)

 

megas alexandros kaloxoriouΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Δάρατζης (Φοίνικας Πολίχνης)
Λάμπρου -Τ- (Ξυλούπολη)
Μπατιρίδης (Ξυλούπολη)
Η. Aϊβάζογλου (Ομόνοια Σίνδου)
Bαγιανός (Εθνικός Ευόσμου)
Γ. Κοντογιώργης (Κρήμνη)
Σ. Γιώτας (ΑΕΠ)

 

omonoiaΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
Χρήστος Αραμπατζούδης (Δόξα Πενταλόφου)
Δημήτρης Νιάνιος (ΓΣ Ηλιούπολης)
Βασίλης Κόζαρης (Ιωνικός)

 

 

paok-kiminwn-malgarwnΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
Καλίν Ιβάνοφ (Δόξα Πενταλόφου)
Κοσμάς Βακουφάρης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Γιώργος Μακρής (Ομόνοια Σίνδου)
Νότης Κεστελίδης (Αχιλλέας Τριανδρίας)
Γιώργος Καμπούρης (Βαθύλακκος)
Κυριάκος Σεμερτζίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Δημήτρης Φωτόπουλος (Πεντάλοφος)
Παύλος Κεφαλίδης (Κιλκισιακός)
Τσιβούλας (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Πασχάλης Στεργιανός (Ολυμπιακός Κυμίνων)
Βασίλης Παπαδόπουλος (Εθνικός Μαλγάρων)

 

bathilakosΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ

Κωσταντινίδης (ΑΟΚ)
Αβραάμ (Άδενδρο)

 

 

akrites logoΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ

Χρ. Χατζημαυρουδής (Αριστοτέλης)
Γ. Τσανακτσίδης (Λάκκωμα)
Δ. Κυριακίδης (Κενταυρος Κοζανης)
Δ.Τραικος (Απολλων Καλαμαριας)


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005

Σάββας Γκεζαλιάν (Πήγασος)

 

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΑ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ

Λεπίδης -Τ- (Περιβολάκι)
Moυσασβίλι (Περιβολάκι)
Κεκτσίδης (Περιβολάκι)
Μπακανός

 

ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ

 

 

NEAPOLΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
Aθανασίου (Καλοχώρι)
Αποστολίδης (ΑΠΕΛ)
Λαμπρόπουλος (Κομοτηνή)
Πανόπουλος (Καλοχώρι)
Κούτκας (Κριθιά)
Δρήττας (Κουφάλια)

 

DOXA1ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

 

ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ 

Μαζάνης (Κυψέλη Νεάπολης)
Καρακώστας (Κυψέλη Νεάπολης)
Ψωμιάδης (Εθνικός Ευόσμου)
Παρασκευόπουλος (Παύλος Μελάς)
Κυριακόπουλος (Αυγή)
Xατζηβασιλάκης -Τ- (Ηρακλής)
Πάσχος Διονύσης (Εθνικός Μετεώρων)
Παύλος Ποζίδης (Αισχύλος)
Κατσικάς (Θερμαϊκός)
Γρηγοριάδης -Τ- (Δόξα Πενταλόφου)

 

oraiokΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
Χαράλαμπος Πάφρας (Αριστοτέλης Σταν/Στρατονίκης)

 

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
Κλεάνθης Ντούκα (Αστέρας Αμπελοκήπων)
Βαλκάνης (Αστέρας Αμπελοκήπων)

 

ΜΕΛΙΤΕΑΣ 

Προκοπιάδης

 

NIKH EYKAΡΠΙΑΣ

 

 

omonoia stauroupolisΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

Κούτλας (Ορφέας Σουρωτής)

 

ΠΑΕ ΤΕΡΨ. ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ

 

PAODΠΑΟΔ

 

AE ΦΑΛΗΡΟΥ

Ιορδάνης Πεχιβανίδης (Μουδανιά)
Νίκος Πάταρας (Μηχανιώνα)
Γιώργος Παπαδόπουλος (ΑΕ Χαριλάου)
Κυπριανού (Σήμαντρα)
Ηλίας Καραμούτσος (ΑΕΕ Τούμπας)
Ταξίδης (Κεραυνός Κολχικού)

 

agios georgios neas krinisAΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ

Στέφανος Γευγελίδης (Ορφέας Σουρωτής)
Άγγελος Φοιρός -Τ- (Πέρα)
Χρήστος Γευγελίδης (Ορφέας Σουρωτής)
Βαρλάμης (ΠΑΟΚ)
Νεοκαστρίτης (Αριστοτέλης)
Σουλιόπουλος (Χελιδόνια)
Σ. Πετρίδης (Μακεδονικός)
Τσάμης (Χελιδόνια)
Καλατζόγλου (Παν. Φανερωμένη)
Γεωργίου (Αχ. Περαίας)
Νιμβρόγλου (ΑΕ Πυλαίας)
Μ. Νεοκαστρίτης (Ιωάννης Παπάφη)
Χρ. Ζάγκος (Ομάδα Αλβανίας)

 

achilleas logoAΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
Παύλος Μηλιώτης
Χρήστος Σαμαράς (Τρίλοφος)
Αντώνης Τζίκος (Τρίλοφος)
Στέλιος Κοσμίδης (ΑΟ Καρδίας)
Πέτρος Τσιμπάς (Απ. Σχολαρίου)

 

 

 

 


EPANOMI LOGOANΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΩΜΗΣ
Παραλίκης (ΑΠΕΛ)
Δερμιτζόγλου (Καλαμαριά)
Zέρβας (Αγγελοχώρι)
Μ. Πέτκος (Αρναία)
Πέτκαρης -Τ- (ΑΠΕΛ)
Ν. Παναγιωτίδης (Οδυσσέας Κορδελιού)
Διακουράκης (Αγγελοχώρι)
Σπανός (Καστοριά-Αρναία)

 

neo rysioΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ

Kυρμανίδης (Τριάδι)
Xατζόπουλος -Τ- (ΠΑΟΔ)
Παναγιώτης Λεονταράς

 

 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

Γ. Ιωαννίδης (ΠΑΟΔ)
Θ. Γιουλδούρης (ΠΑΟΝΕ)
Ν. Ψωμαδέλης
Β. Ευσταθιάδης (Περαία)
Κ. Χαρίσκος (Περαία)
Χ. Ιωαννίδης (Μακεδονικός)

 

 

 

antoniosΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Μπουσνάκης
Τσιραμπίδης (Μαραθώνας)
Στέφανος Τσουμαρης (Ορφέα Σουρωτής)
Θανάσης Μπάρας (Αετός Βασιλικών)
Κώστας Ανατολίτης (Λάκκωμα)
Θωμάς Παλατζάς (Θύελλα Κρήνης)
Κωνσταντίνος Τσανακτσίδης
Ιωάννης Μαυρουδής
Στυλιανός Τσαφτάρης

 

 

plagiariΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

Μέμτσας (Μεσημέρι)
Τόμογλου
Τρεβλός (Ρύσιο)
Μελικίδης (Περαία)
Μαραμπαϊδης Ρ. (Αγγελοχώρι)
Πολύζος (Αγγελοχώρι)
Αλεπούδης (Αγγελοχώρι)
Στέλιος Σιαμάντας (Επανωμή)
Σταύρος Γεργός (Επανωμή)
Γιώργος Σαββίδης (Μεσημέρι)
Φελεκίδης (ΑΕ Πυλαίας)

 

TRIADIΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ

Πάνος Γουγουτσάς (ΑΟ Καρδίας)
Δρακόπουλος (Ρύσιο)
Κεραμιδάκης (Ρύσιο)
Παπαϊωάννου (Εθνικός Πυλαίας)
Τσακίρης (Μαλακοπή)
Καλαϊτζής (Μπέμπηδες)

 

ethnikos pylaiasΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ

 

 

maratonasΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Βαξεβάνης -Τ- (Ένωση Συκεών)
Καραμούτσος (Ένωση Συκεών)
Καρμίρης (Καρδία)
Μήνου -Τ-
Μπάτσιος
Αθανασιάδης Σ.

 

 

ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ

Αθ.Λέμπερος (Πλαγιάρι)
Γρ. Λέμπερος (Πλαγιάρι)
Αδάμ (Πλαγιάρι)
Σιδέρης (Τριάδι)
Σπάργιας (Άγιος Δημήτριος)
Μπακιρτζής Γ.(Άη Γιώργης)
Μπακιρτζής Αθ. (Άη Γιώργης)

Παπαδόπουλος Χρήστος -T- (Νίκη Κερασιάς)
Αλ. Σφονδύλας (Ιπποκράτης Σουρωτής)
Δημ. Χατζηαποστόλου (Κεραυνός Αγίου Παύλου)
Αντώνης Μαλιότας (Άγιος Δημήτριος)

 

paoneΠΑΟΝΕ

Νίκος Κουμπατίδης (Περαία)
Δημήτρης Χρυσουλάς (ΑΟ Καρδίας)
Νίκος Σερέτης (Αγγελοχώρι)

 

PERAΠΕΡΑ

Κοκκινοπλίτης Κ. (Άγιος Γεώργιος Ν. Κρήνης)
Νικος Αρβανιτιδης (Πανόραμα)

 

mixanionaΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ

Γιάννης Παπαφλωράτος (Λάκκωμα)
Βέντσιος (Λάκκωμα)
Μπούρκας -Τ- (Λάκκωμα)
Κεφάλας (Αρναία)
Σεπετζίδης (Στρατώνι)
Χρυσοχοϊδης (Σήμαντρα)
Ιωσηφίδης (Μακεδονικός)
Γερομανώλης (ΠΑΟΔ)
Μέσι
Αναστασιάδης (Ένωση Συκεών)

poseidonasΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
Χρήστος Παπαποστόλου (ΠΑΟΝΕ)
Νίκος Κόσυβας -Τ- (Εθνικός Λαγυνών)
Πέτρος Κωσταντινίδης (Ένωση Συκεών)

 

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

Χρήστο Γιάννος (Ρύσιο)
Κλεάνθης Μούτσος (Χελιδόνια)
Αθανάσιος Τσολερίδης (Απ. Καλαμαριάς Κ20)
Ντρίζα (Απ. Καλαμαριάς Κ20)
Κάμτσης (Απ. Καλαμαριάς Κ20)
Απ. Παπακωσταντίνου (Μ. Αλέξανδρος)
Ζιούτης (ΑΕ Χαριλάου)
Ξουφλάκης
Ιωαννίδης -Τ-

 

XΕΛΙΔΟΝΙΑ

Δημήτρης Τσιώνας (Μουδανιά)
Κώστας Σαρηγιαννίδης (Μουδανιά)
Μαντής Αλ. -Τ- (Λάκκωμα)

 

aris kabalarioy flogaΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ

Αστέριος Καφετζής (Κεραυνός Κολχικού)
Σάββας Μαρίκος (Αριστοτέλης)
Γιώργος Γαβριηλίδης (Άγιος Βασίλειος)
Στέλιος Δανδανάς (Κεραυνός Κολχικού)
Γιώργος Σταμπουλής (ΑΠΕΛ)
Σάκης Πατσιύρας (Νίκη Ηρακλείου)
Zουμπούλης (Περιβολάκι)

 

 

KSIROΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Μητακίδης (Επανωμή)
Δημ. Παναγιωτίδης (Εθνικός Σοχού)
Κώστας Σαϊβανίδης (AEΠ)
Παναγιώτης Ατματσίδης (ΑΕΠ)
Κεμανετζής (Σοχός)
Παναγιωτίδης (Σοχός)

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ

Μίλτος Κεπίδης -T- (Νίκη Ηρακλείου)
Σάββας Πατμανίδης (Άρης Καβαλαρίου)

 

ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ

 

 

ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ

 

LAGINAΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ

Χρήστος Μουχταρίδης (Λητή)
Βαγγέλης Κλέπκος (Λητή)
Μιχάλης Κρίκος (Ασβεστοχώρι)
Ερρίκος Δράμπης (Ασβεστοχώρι)
Γιώργος Μπήκας (Ελπίδες Σταυρούπολης)

Γεράκης (ΠΑΟΔ)
Σαρογλάκης (Ασβεστοχώρι)

 

kolxikoΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ

Kουτσόπουλος (Περιβολάκι)
Αρνίδης (Περιβολάκι)
Γκούνιος (Ξυλούπολη)
Ευθυμιάδης (Δρυμός)
Μπουλούκας (Χρυσαυγή)
Ιορδανόπουλος (Κισσός Χορτιάτη)
Χατζησαββίδης (ΓΣ Προσοτσάνης)
Μουρατίδης (Ανάληψη)
Ταχματζίδης (ΠΑΟΚ Κωσταραζίου)
Γιορμάνης (Περιβολάκι)
Esmir Tyrbetari (Κρυονέρι-Σοχός)

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ

1) Αναστασόπουλος -T- (Aστέρας Αμπελοκήπων)

 

 

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Στ. Μαυρομάτης (Ασκός)
Χ. Ξανθόπουλος (ΑΕΠ)
Σ. Κύρτσος (Καβαλάρι)
Ανατολίτης (Απόλλων Καλαμαριάς Κ17)
Χατζηγεωργίου (ΑΕ Κορώνειας)

 


STIVOSΜΑΣ ΣΤΙΒΟΥ

Τάκος Γκιάτα (Βαθύλακκος)

 

 

dorkada simaΠΑΟ ΔΟΡΚΑΔΑΣ

Χ. Μπαλάσκας (Βαθύλακκος)
Χ. Ιωαννίδης (Δράμα)
Λ. Χρυσοχοϊδης (Μελιτέας)
Θ. Χασιώτης (Καρδίτσα)
Iσαακίδης (ΠΟΜ)

 

Περισσότερα Άρθρα

Ένας όμιλος στην Α1 τη σεζόν 2024-25

Την επαναφορά της Α1 της ΕΠΣ Μακεδονίας σε έναν (1) όμιλο από το έτος 2024-25 προανήγγειλε ο πρόεδρος της ένωσης κ.Σάββας Δημητριάδης,