Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Τα τελικά αποτελέσματα των σημερινών (13/04) αγώνων

Το epsm24 σάς μεταφέρει όλα τα τελικά αποτελέσματα των σαββατιάτικων αγώνων από τα γήπεδα της ΕΠΣΜ.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(27η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 1-0 TEΛΙΚΟ

17.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Αστραπή Δενδροποτάμου 6-5 TEΛΙΚΟ(3 πεν. ο Αστέρας)

17.00 Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου  3-1 TEΛΙΚΟ

17.00 Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Γέφυρας 1-1 TEΛΙΚΟ (Ιακωβίδης 37’/ Κόκκινη Δαλαμπάκης 75′, Καφετζής 81′)

17.00 Αξιός Ανατολικού – Δόξα Ρετζικίου 0-1 TEΛΙΚΟ

16.30 Δόξα Αγ.Παύλου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-2 TEΛΙΚΟ

17.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ιωνικός  2-0 TEΛΙΚΟ (Τσαλώνης 56′, Σαραμουρλής 66′)

17.00 Ελευθεριακός – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

Κρέμασε τη σφυρίχτρα του και άνοιξε το «Frantzeskos Shoes» στο Κορδελιό!

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Επανομής 1-3 TEΛΙΚΟ 

17.00 Νίκη Μεσημερίου – Αστέρας Ραιδεστού  0-1 TEΛΙΚΟ

17.00 Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας  2-1 TEΛΙΚΟ

17.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 2-0 TEΛΙΚΟ (Κιλιντάρης 48′, Πενόπουλος 70′)

17.00 Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Κερασιάς 1-0 (Καϊδατζής 60′)  TEΛΙΚΟ

17.00 ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου 0-3 ΤΕΛΙΚΟ (Χρυσοστόμου 38′, Κουτάλας 56′, Καρτσακλής 70′)

17.00 Αετός Βασιλικών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ (Ν. Κουτζιάρης 11′)

17.00 ΠΑΟΝ Επιβατών – Ορφέας Σουρωτής  3-1 TEΛΙΚΟ 

Προστάτευσε τον σκύλο σου από ψύλλους, τσιμπούρια, σκνίπες και κουνούπια

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Σταυρούπολης 0-0 TEΛΙΚΟ

17.00 ΜΑΣ Αγχιάλου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

17.00 Φίλιππος Ελεούσας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-1 TEΛΙΚΟ (Γενηγιώργης 34′)

17.00 Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-1 TEΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
18.30 Εθνικός Αστέρας – Αστραπή Νεάπολης 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(24η αγωνιστική)
——————————————————
17.00 Δράση Αρδαμερίου – Εθνικός Προφήτη  5-2 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα