Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Τα τελικά αποτελέσματα της τελευταίας αγωνιστικής της Α!

Το Epsm24 όπως πάντα θα σας μεταφέρει και σήμερα την εξέλιξη των αγώνων για την τελευταία αγωνιστική της Α κατηγορίας, όπως επίσης και το πως διαμορφώνεται κάθε φορά ο βαθμολογικός πίνακας μετά από κάθε γκολ.



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
——————————————————
18.00 Δόξα Πενταλόφου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 4-1 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Αστέρας Αμπελοκήπων – Κανονιέρηδες 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Ελευθεριακός – Αξιός Ανατολικού 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Αγ.Παύλου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αναγέννηση Χαλκηδόνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – Ιωνικός 2-5 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Αίας Ευόσμου – ΓΣ Ηλιούπολης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Ρετζικίου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ

Frantzeskos Shoes: Κατσαντώνη 32 – Κορδελιό

LIVE η Βαθμολογία
Ιωνικός  66
—————————————–
Αναγέννηση Χαλκηδόνας  62
ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου  58
Αστέρας Αμπελοκήπων  55
Δόξα Πενταλόφου  52
——————————————
Αίας Ευόσμου  45
Δόξα Αγ. Παύλου  44
Ελευθεριακός  43
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης  39
Δόξα Ρετζικίου 39
Αστραπή Δενδροποτάμου  35
——————————————
Μακεδονικός Γέφυρας  34
Κανονιέρηδες  29
ΠΑΕ Τερψιθέας-Ευαγγελίστριας  24
Αξιός Ανατολικού 23
——————————————
ΓΣ Ηλιούπολης  10

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
——————————————————
18.00 Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 2-2 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 ΠΑΟΚ Σταυρού – ΠΑΟ Ξυλούπολης 0-3 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Παύλος Μελάς – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 ΑΣ Νεάπολης – ΠΑΟ Δορκάδας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Μακεδονικός Ασκού – ΑΕ Φιλύρου 4-4 ΤΕΛΙΚΟ

Times Cafe Bar – Αγν. Στρατιώτη 25 – Πολίχνη

 

LIVE η Βαθμολογία

Παύλος Μελάς 63
————————-
Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 57
ΠΑΟ Ξυλούπολης 49
Μακεδονικός Λητής 45

Κεραυνός Ωραιοκάστρου 45
———————–
ΑΕ Φιλύρου 44
Απόλλων Ζαγκλιβερίου 42
ΠΑΟ Δορκάδας 41

Ελλήσποντος Μαδύτου 41
ΠΑΟΚ Σταυρού 39
———————–
ΑΣ Νεάπολης 38
Μακεδονικός Ασκού 35

Ακρίτες Συκεών 28
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας 26
—————————-
Ελλήσποντος Κριθιάς -9

 

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)
——————————————————
18.00 Νίκη Κερασιάς – Αναγέννηση Επανομής 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟ Διοικητηρίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Αστέρας Ραιδεστού – Ορφέας Σουρωτής 3-3 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 LIVE Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Νίκη Μεσημερίου – Αετός Βασιλικών 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Πανόραμα – ΑΕ Κρήνης 2-0 ΤΕΛΙΚΟ

18.00 Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ

Πάνω από 7.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου, με ένα ΚΛΙΚ στη πόρτα σου 

 

Live η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς  73
——————
ΠΑΟΝΕ  69
Αετός Βασιλικών  61
Εθνικός Πυλαίας  59
Κεραυνός Αγγελοχωρίου 57
————————-
Αναγέννηση Επανομής 49
Άγιος Γεώργιος 40
Αστέρας Ραιδεστού 39
ΑΕ Κρήνης 38
Πανόραμα 35
Ορφέας Σουρωτής 35
——————————–
Νίκη Μεσημερίου 33
Αναγέννηση Ρυσίου 29
ΠΑΟ Διοικητηρίου 23
Νίκη Κερασιάς 19
——————————-
Ατρόμητος Πλαγιαρίου 15

Οπτικές ίνες τώρα στο διαμέρισμα σου με 100 Mbps Upload/Download – Μόνο με 28 ευρώ!

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου (Συνεχίζεται από το 19’ και με αποτέλεσμα 0-0)  1-1 ΤΕΛΙΚΟ

Περισσότερα Άρθρα