Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Τα πρωταθλήματα ξεκινάνε: Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου16-17/10

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16.10.2021

 

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

ΑΟ Λέοντες – Βασίλισσα Θράκης

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:16.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Χαλκηδόνας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Λαγγίδης Αγγελος

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – Μαραθώνας   

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

– Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Αμπελοκήπων   

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου   

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:16.30

– Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος

 

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΜΑΣ Αγχιάλου   

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

 

Δόξα Ρετζικίου – ΑΕ Φιλύρου   

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:16.30

– Γιατρός:Κεφαλάς Χαράλαμπος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Κρήνης – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:16.30

– Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή

 

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Τριαδίου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου   

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Τριλόφου   

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Νίκη Μεσημερίου   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Φλώρου Μαρία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΟ Θράκης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:16.30

– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσης

 

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστραπή Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων   

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:ΠΟΝΤΙΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ – Γιατρός:ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

 

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΑΣ Αγ. Παύλος   

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:16.30

– Γιατρός:Παπατσίμπας

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγίου Παύλου    

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

 

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

 

 

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Προοδευτική – Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

ΠΑΟΚ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας   

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

 

Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Αναστασιάδης, Λημνιός, Φασούλας, Χύτας.

 

 

 

Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.: Ζησόπουλος, Ρήγκος, Χατζηπαναγιώτης, Κεχαγιά.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17.10.2021

 

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ – Θεόνη Τρικάλων

Γήπεδο: ΑΚ ΠΑΟΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα:16.00

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Καμπανιακός   

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης   

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Ιωνικός – Θύελλα Περιστερώνα   

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. – Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας

 

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————

Αετός Βασιλικών – Αχιλλέας Τριανδρίας   

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:16.30

– Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Αναγέννηση Επανομής – Παύλος Μελάς   

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος

 

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΑΟ Καρδίας   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός Γέφυρας   

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Μίχογλου Αθανάσιος

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελευθεριακός   

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Καρασαββίδης Θεόφιλος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – Κανονιέρηδες   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

– Γιατρός:Στεργιούλας Βασίλειος

 

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΠΟ Ξηροκρήνης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης

 

Αστέρας Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

 

Αίας Ευόσμου – ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Χριστ. – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

 

Εθνικός Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Ασσήρου – Νέστωρ Οσσας   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής   

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

 

Αρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Ασκού    3-0 α.α.

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

 

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

—————————————–

ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής    (ΤΕΤΑΡΤΗ 20/10/2021 και ώρα 16.30)

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δάφνη Ακροποτάμου – Θρίαμβος Παρθενίου   

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:11.30

– Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος

 

Μαγνησιακός – ΑΟ Μεσήμβριας   

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδών Ευόσμου – Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.00

– Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μακεδονία Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:16.30

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Εθνικός Λαγυνών – Ποντιακός Πολυδενδρίου    

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:ΝΤΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου   

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Φοίνικας Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κυρκου Αννα

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρια – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων

 

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΟ Σούτερς   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

– Γιατρός:Φλώρου Μαρία

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Τούμπας – Δόξα Αδένδρου   

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παναγιώτης

 

Αναπληρωματικοί παρατηρητές: Ξυδόπουλος, Λημνιός, Δουβλέκης, Καρτάλης, Φασούλας.

 

 

Αναπληρωματικοί γιατροί-υπεύθ. Α΄βοηθ.:

 

11.00: Παπαδημόπουλος, Σωτηριάδης, Τσαμαντουρίδης.

 

16.30: Σπυρίδου, Λάλλας, Καρασαββίδης, Κεφάλας.

 

Περισσότερα Άρθρα

ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής 1-1 (video)

Σκόρερ: Μαλιώτας (42’ πεν), Πανικίδης (49’) ΠΑΟΚ: Τσιντσόλης, Κούπενος, Πολυκράτης, Τσίτσκας. Πανικίδης, Σαπάνης, Τομπάνης, Κεσίδης, Κατσίδης, Καραϊωάννου, Πολιτάκης. ΟΡΦΕΑΣ: Μπαξεβάνης, Ματέο, Καρμίρης,