Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Τα αποτελέσματα των παιδικών πρωταθλημάτων (30-31/3)

Δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα των αγώνων των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ από το σαββατοκύριακο που μόλις πέρασε.



K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ : 0 – 3
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 5 – 4
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΟΙ ΑΕΤΟΙ : 1 – 1
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΑΤΕΡΜΩΝ : –
K12 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ – ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ : 0 – 3

K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 3 – 7
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2007 (1) : 1 – 2
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 2 – 6
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ : 3 – 0
K12 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 3

K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ 2008 (2) : 0 – 3
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΕΝ. ΑΝΘ. ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : –
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ : 3 – 7
K12 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ : 1 – 8

K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : –
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 0 – 3
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 13 – 0
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 3 – 1
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ – ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 3 – 1
K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 0 – 3

K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 3 – 0
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ : 1 – 10
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 3 – 5
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ : 4 – 3
K13 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 3 – 2

K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 1
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ : 0 – 4
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΡΗΣ (2007) : 2 – 2
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 3 – 4
K13 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (γεν.2007) – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 0

K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : 5 – 2
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2006) – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ : 1 – 5
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ : 2 – 0
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ (2006) – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) : 3 – 0
K13 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΠΑΟΚ – ΟΜΑΔΑ Α : –



K14 (2005) ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 0
K14 (2005) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ : 3 – 0
K14 (2005) ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ : 1 – 3

K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ : –
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ : 5 – 3
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ : 0 – 7
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 0 – 3
K14 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 5 – 0

K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 9
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 0 – 6
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 4 – 2
K14 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 4 – 3

K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 1 – 11
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΒΑΟ : 10 – 0
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 2 – 1
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA) : 3 – 1
K14 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 0 – 3

K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : –
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ – ΟΥΡΑΝΙΟΙ : 0 – 3
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΕΡΜΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : 0 – 12
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ : 0 – 6
K15 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 6 – 0

K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : –
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ : 1 – 2
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ – ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ : 3 – 0
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ – ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ : 5 – 1
K15 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ : 6 – 2

K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ : 8 – 3
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΜΑΔΑ Α – ΑΕ ΦΑΛΗΡΟΥ : –
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 4 – 0
K15 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ : 2 – 2



K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ : 2 – 6
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) : 1 – 2
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ : 3 – 0
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 1 – 2
K16 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΕ ΕΥΟΣΜΟΥ : 2 – 0

K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ : 1 – 0
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) : 0 – 5
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : –
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ : 3 – 3
K16 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 0 – 5

K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ – ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΗ : 0 – 3
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ – ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ : 4 – 0
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ : 0 – 3
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΦΙΛΥΡΟΥ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 4
K16 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ : 6 – 2

K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ – ΑΣΤΕΡΙΑ : 3 – 4
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (1) – ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ : 5 – 2
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ : 5 – 0
K16 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (1) – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 2 – 2

K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) : 1 – 3
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ : 1 – 4
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (2) – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ : 3 – 1
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ : 1 – 4
K16 – 5ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) : 0 – 8

K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ : 2 – 0
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ 2016 ΥΠΟΔΟΜΗ – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ : 3 – 0
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ – ΑΟΚ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ : 0 – 3
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ : –
K17 – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ : 3 – 0

K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ – ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ : 2 – 3
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ : 0 – 6
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 4 – 1
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ : 2 – 1
K17 – 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ : 1 – 5

K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΛΙΤΕΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ : 3 – 0
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ : 0 – 3
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ : 3 – 9
K17 – 3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ – ΑΕ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ : 1 – 1

K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2) : 0 – 8
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ : 1 – 4
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ – ΠΑΝΟΡΑΜΑ : 1 – 2
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ – ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ : –
K17 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015 – ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 : 1 – 2

Περισσότερα Άρθρα