Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα φιλικών αγώνων του Σεπτεμβρίου (LIVE)

Δείτε τις σημαντικότερες φιλικές αναμετρήσεις (από ομάδες της ΕΠΣΜ) του Σεπτεμβρίου μέσα από το Epsm24. Να σημειωθεί ότι η λίστα ενημερώνεται καθημερινώς με ενδεχόμενες αλλαγές όπως επίσης να σημειωθεί ότι υπάρχει το ενδεχόμενο οι ώρες και τα γήπεδα να αλλάξουν στη πορεία.

Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου
Κεραυνός Ωραιοκάστρου-Ακρίτες Συκεών 6-1
Σβορώνος – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-3
ΑΕ Καλλιθέας Π. Γ- Ακαδημία Ζάχου 5-2
Καλοχώρι Αστέρας Αμπελοκήπων 0-2 (Kυριακίδης, Παφίλης)
Αναγέννηση Πλαγιάς – Μακεδονικός 1-2
ΠΟ Μαλακοπής-Δόξα Αγίου Παύλου 2-0 (Γιαμπολδάκης, Φαργκάνης)
Θερμαικός Θέρμης-Ιάσων Αυγής 0-2 (Μηνάς, Βειδαμενίδης)
ΙΕΚ Δέλτα  – Δόξα Τριλόφου 3-3 (Συμεωνίδης 2, Πάλα Γκρίντι / ;)
Νίκη Ηρακλείου-Εθνικός Ευόσμου 1-1 
Οδυσσέας Κορδελιού-Ενωση Συκεών 1-1
Εθνικός Πυλαίας-Αγροτικός Αστέρας 1-1
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Παύλος Μελάς 4-0
Αχιλλέας Τριανδρίας-ΠΟ Ξηροκρήνης 2-2
ΠΑΟΝΕ-Καλλικράτεια 1-1 
Εθνικός Σοχού-Ηρακλής Aμπελοκήπων 1-0 
Αναγέννηση Επανομής-Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-0
Δόξα Πενταλόφου-ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 0-2 
Πανδραμαικός-Τρίκαλα Ημαθίας 1-2
ΑΕ Πυλαίας-Ελευθεριακός 2-0
Μακεδονικός Ασκού – Κανονιέρηδες 3-3
Ιωνικός-Σμυρναικός Βαθυλάκκου  0-2 (Σαρηγιάννης, Χαραλαμπίδης)
ΑΟ Καρδίας-ΑΣ Νεάπολης 5-4

Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου
Κρήνη – Αετός Βασιλικών 2-3
Κεραυνός Κολχικού-ΠΑΟ Ξυλουπολης 1-4
AE Φιλύρου-Ακαδημία Γ. Κούδας 5-1
Πανόραμα-Ποσειδώνας Καλαμαριάς 0-3
Ηρακλής Θερμαικού-Ατρόμητος Π. Αγιονερίου 2-2
Μακεδονικός Γέφυρας – Αίας Ευόσμου  1-5
Α.Ε Καρίτσας – Α.Ε Ευόσμου  ΑΚΥΡΩΣΗ
Ελπίδες Μακεδονικού – Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου  3-2
Δόξα Περιβολακίου – Ελπίδες Αμπελοκήπων  0-2 
Aναγέννηση Ρυσίου – Δόξα Ρετζικίου 1-1
Αστέρας Ραιδεστού – Μαραθώνας  0-4
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΕ Αμπελοκήπων MATAIΩΣΗ

Τρίτη 8 Σεπτεμβρίου
18.00 ΠΟ Μαλακοπής – ΠΑΟΚ Κ19 (Γήπεδο Μάττα)

Τετάρτη 9 Σεπτεμβρίου
17.30 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Αστέρας Αμπελοκήπων 2-0
18.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μακεδονικός Γέφυρας  2-3
18.00  Παύλος Μελάς – ΑΕ Αμπελοκήπων  6-2
18.00 ΠΑΟ Κουφαλίων – Απόλλων Παραλιμνίου  0-1
18.00 Νίκη Ευκαρπίας – Μέγας Αλέξανδρος Καλοχωρίου  3-1
18:30 Αετός βασιλικών-Ορφεας Σουρωτής  2-3
19.00 Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου-Δόξα Πενταλόφου  1-3
Δόξα Περιβολακίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  ΑΝΑΒΟΛΗ
Άγιος Γεώργιος – Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη
Ελευθεριακός- Κανονιέρηδες 2-2
Aκρίτες – Καλλικράτεια 3-2 
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Καρδίας  2-0
Δόξα Ρετζικίου – ΠΟ Ξηροκρήνης  1-0 
Ιωνικός-Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου  1-0
Αχιλλέας Τριανδρίας – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου  6-0
Άτλας Μενεμένης – Αίας Ευόσμου   1-6
19.30 ΑΕ Φιλύρου – Φοίνικας Πολίχνης MATAIΩΣΗ
ΑΕ Πυλαίας-Εθνικός Ευόσμου 5-0 
ΜΑΣ Αγχιάλου – Δάφνη Ακροποτάμου  0-1
Θερμαικός Θεσσαλονίκης – Θύελλα Περιστερώνα   0-4
ΠΑΟΔ – ΑΟ Σούτερς
Αγροτικός Αστέρας-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0
Petshop88: Πάνω από 5.000 προϊόντα για το κατοικίδιο σου

Σάββατο 12 Σεπτεμβρίου
18.00 ΠΟ Μαλακοπής – Διγενής Λακκώματος  1-3
18.00 Παύλος Μελάς – ΠΑΟΚ Κ19   2-3
18.00 Νίκη Ευκαρπίας – Ιάσων Αυγής  0-1
18.00 Πανόραμα – Μακεδονικός Γέφυρας
19.00 Αναγέννηση Ρυσίου – IEK DELTA 360 FC  1-4
Άγιος Γεώργιος- ΑΣ Νεάπολης 2-1
AE Aμπελοκήπων  – Α.Ε Ευόσμου   2-1
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας  2-3
Apns Καβαλαρίου-Νίκη Ηρακλείου 0-0
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Ατρόμητος Αγ. Αντωνίου – Θερμαϊκός Θέρμης  2-1
ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Ρετζικίου  2-0
Δόξα Ελπίδος-Ελπίδες Α.Ε Ευόσμου  2-1
Ιωνικός – Ομόνοια Σταυρούπολης  4-0
Κανονιέρηδες-Δόξα Αγίου Παύλου 1-0
Άτλας Μενεμένης – ΑΕ Καλλιθέας (Αγν. έδρα)
Ακρίτες Συκεών-Αχιλλέας Τριανδρίας  2-2
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΠΑΟΔ  4-0
Εθνικός Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού 1-0
Ελπίδες Μακεδονικού – Μ. Αλεξ. Μελισσοχωρίου 4- 4
Θύελλα Περιστερώνας-  Αγροτικός Αστέρας 1-6
ΠΑΟΝΕ-Ηρακλής 0-3
Νίκη Μεσημερίου-Σήμαντρα Χαλκιδικής 5-0
ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελευθεριακός 0-1
Κατασκευάζοντας το όραμα σου με την Siamatras S.A.

Κυριακή 13 Σεπτεμβρίου
Πανόραμα – Μακεδονικός Γέφυρας 4-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Παύλος Μελάς  0-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΠΟ Μαλακοπής  0-3
ΑΕ Φιλύρου-Αετός Βαρβάρας 0-0
Ολυμπιακός Κυμίνων-Δόξα Πενταλόφου  6-0
Άτλας Αμπελοκήπων- ΑΕ Καλλιθέας Π. Φ 0-3
Αετός βασιλικών  – Ηρακλής 4-0
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Μουριών 2-0
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης  0-2
Ιωνικός – Αστέρας Αμπελοκήπων  2-4
Θερμαϊκός Θέρμης – Αίας Ευόσμου
Μ. Αλέξ. Καλοχωρίου- Ελπίδες Αμπελοκήπων 6-2
Εθνικός Λαγυνών-Εθνικος Ευόσμου 0-0
Δάφνη Ακροποτάμου – Δόξα Τούμπας  4-2
Ποσειδώνας Μηχανιώνας-Αναγέννηση Επανομής 2-0
Αγιος Γεώργιος-ΠΟ Ξηροκρήνης 0-3
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΕ Ευόσμου  0-2
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου -Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου  1-2
Aπόλλων Κάτω Σχολαρίου – Δόξα Ασσήρου  2-3
Άγιος Γεώργιος- ΠΟ Ξ 0-3

Τετάρτη 16 Σεπτεμβρίου
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Γιαννιτσών 3-0
Αστέρας Αμπελοκήπων – Ηρακλής Θερμαϊκού 6-0
Μακεδονικής Λητής- ΠΟ Ξηροκρήνης 2-3
Ιωνικός -Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου 5-1
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης- ΑΕ Ευόσμου 0-4
Σταυραετός- Δόξα Γερακαρούς ώρα έναρξης 0-3
Ολυμπιακός Κυμίνων-Εθνικός Μαλγάρων 2-0
Αρης Καβαλαρίου-Μακεδονικός Αγίου Βασιλείου 3-2
Νεάπολη-Δόξα Πενταλόφου 2-2
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου- Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-5
Ομόνοια Σίνδου- Φοίνικας Πολίχνης 0-2
Κεραυνός Ωραιοκάστρου- ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 3-0
ΠΑΟ Ξυλούπολης. Άρης Κ 17 0-2
Εθνικός Μαλγάρων – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-2
Αναγέννηση Ρυσίου- Ηρακλής Φώκιας 2-4
Δόξα Περιβολακίου – Νίκη Ηρακλείου 0-4
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου- Αρναία Χαλκιδικής 5-1
ΠΑΟΚ Σταυρού – Στρατώνι 2-1
Εθνικός Λαγυνών – Κεραυνός Κολχικού 1-5

Κάβα Ποτών – Αφοί Μάστακα – Τζεκάκη 42 Αμπελόκηποι

Πέμπτη 17 Σεπτεμβρίου
Νίκη Νεοχωρούδας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Παρασκευή 18 Σεπτεμβρίου
Αχιλλέας Περαίας- Ιταλική Ακαδημία

Σάββατο 19 Σεπτεμβρίου
Ατρόμητο Παλαιού Αγιονερίου – Δάφνη Ακροποτάμου (αγν. έδρα)
Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας
Οδυσσέας Κορδελιού – Άτλας Μενεμένης (;)
Δόξα Αδένδρου-Δόξα Τούμπας

Κυριακή 20 Σεπτεμβρίου
17.30 ΠΟ Τρίγλιας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Εθνικός Ευόσμου – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Τρίτη 22 Σεπτεμβρίου
Ιταλική Ακαδημία — Χαριλαος Επαμ.
Άρης Καβαλαρίου – Μακεδονικός Λητής

Τετάρτη 23 Σεπτεμβρίου
18.00 Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Nίκη Μεσημερίου – Ορφέας Ριζαρίου
Δόξα Πενταλόφου-Ομόνοια Σταυρούπολης
Αξιός Ανατολικού – ΜΑΣ Αγχιάλου (έδρα ;)
Αχιλλέα Τριανδρίας – Ιωνικός
Μαγνησιακός – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Μ. Αλεξ. Μελισσοχωρίου – Νίκη Ηρακλείου
Ακρίτες Συκεών-Φοίνικας Πολίχνης
21.00 Mακεδών Ευόσμου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Τρίτη 29 Σεπτεμβρίου 
Άγιος Ιωάννης – Ιταλική ακαδημια

Τετάρτη 30 Σεπτεμβρίου 
Εθνικός Λαγυνών – ΑΕ Καλλιθέας (Αγν. έδρα)
Δόξα Αδένδρου – Θρίαμβος Παρθενίου
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Καμπανιακός-Ακρίτες Συκεών

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η παραπάνω λίστα θα ενημερώνεται καθημερινά είτε με προσθήκες νέων φιλικών αγώνων είτε με αλλαγές σε ώρες και γήπεδα, διότι αρκετά εξ’αυτών οριστικοποιούνται κυριολεκτικά τη τελευταία στιγμή.

Περισσότερα Άρθρα