Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων 30/4 και 1/5 (με γιατρούς και παρατηρητές)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 16.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Αίας Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Δάφνη Ακροποτάμου – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδ.Ποδ.Ζ.Ζάχου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Διάπλασις

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτριος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:Ουρσώφ, Γραμματάς, Δεληγιώργη, Σουρβίνος.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ 2022

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο: ΟΥΔΕΤΕΡΟ – ώρα: 16.30

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ρουβίκωνας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Ατλας Μενεμένης – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σουρβίνος Σπύρος

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Περιβολακίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Εθνικός Λαγυνών – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΟ Σούτερς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονία Ευκαρπίας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0 α.α.

ΑΟ Μεσήμβριας – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστέρας Κορδελιού 3-0 α.α.

Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης 0-3 α.α.

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

Φοίνικας Τούμπας – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αστέρια

Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Κανάρης 3-0 α.α.

Αναγέννηση Επταπυργίου – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00 – 12.30:Τσαμαντουρίδης, Κεχαγιά, Καρολίδου, Ποιμενίδης.

13.30 – 17.30:Ντέκας, Βογιατζής, Νιμβρόγλου, Ιορδανίδης, Χαραλαμπίδης.

Περισσότερα Άρθρα