Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων 2ης φάσης κυπέλλου (10,17 & 24/11)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.11.2021

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————–

Ελπίδες Συκεών – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ακαδ.Ποδ.Νεάπολης

Γήπεδο: Βαθυλάκκου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 14.30

Νέστωρ Οσσας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Μεσημερίου – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο: Νεοχωρούδας – ώρα: 14.30

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Φοίνικας Τούμπας – Κεραυνός Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.30

Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 14.30

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.11.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιωνικός

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 14.30

Παύλος Μελάς – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ασσήρου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Μαραθώνας

Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ρουβίκωνας – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(η αγωνιστική)

——————————————————-

Αστέρια – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 14.30

ΤΕΤΑΡΤΗ 24.11.2021

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Καμπανιακός

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 16.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Συκεών – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 14.30

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)

——————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 14.30

ΑΟ Σούτερς – ΠΑΟΚ

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 14.30

Περισσότερα Άρθρα