Search
Generic filters
Exact matches only
Filter by Custom Post Type

Πρόγραμμα αγώνων 11-12/11/2017

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 11.11.2017

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Μηχανιώνας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Παύλος Μελάς – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Νίκη Μεσημερίου – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Παπαδήμος Μοδ. Χρ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Γιατρός:Ταχάρ Χεμσί

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Γέφυρας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρούπης Σταμάτιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ελπίδες Χαλάστρας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αξιός Ανατολικού – Μ. Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο: Ανατολικού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Πανόραμα – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδημήτριου Αστέριος – Γιατρός:Μαυρίδης Ευστράτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος 2014

Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Ατρόμητος Τριαδίου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο: Πλαγιαρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Φίλιππος Ελεούσας – Ορφέας Αγίας Τριάδας

Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

Θρίαμβος Παρθενίου – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Αγχιάλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης / Ελπίδες Μακεδον8ικού – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Μακεδονικού (Βοηθητικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Καραχρυσάφη Σοφία

Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Καπουράνη Βικτώρια

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Θρίαμβος Ταγαράδων

Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δημ. Θέρμης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καρυδά Στεφανία Ασπασία

Μέντεκας Καλαμαριάς – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ντίνος Κούης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Αναγέννηση Καλοχωρίου – ΑΕ Νέων Σίνδου

Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδών Ευόσμου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ. – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 17.00

– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο: Φιλαδέλφειας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Καπετάν Αγρας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 16.30

– Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Προφήτη – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο: Προφήτη – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Γαρυπίδης, Μουχτάρογλου, Ναζίρης, Παπατζίκος.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ιντζίδης, Μιχαηλίδου, Μπαλίκος, Σαριδάκης, Χορόζογλου.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12.11.2017

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)

Καμπανιακός – Νάουσα

Γήπεδο: Καμπανιακού – ώρα: 15.00

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑO Καρδίας

Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 15.00

ΑΕΠ Ηρακλής – Μακεδονικός

Γήπεδο: Καυτανζόγλειο Στάδιο – ώρα: 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————

Κεραυνός Κολχικού – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Γιατρός:Μουχσιάδης Ντέμης

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θερμαϊκός Θέρμης – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Ρετζικίου – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Μολιχιτούδης Σταύρος – Γιατρός:Ζαίρης Μιχαήλ

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Χαρατσίδης Χρήστος

Δόξα Πενταλόφου – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τόλης Δημήτριος – Γιατρός:Ουρσώφ Γεώργιος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ιωνικός

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Παρασκευόπουλος Γεώργιος

ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΕ Φιλύρου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Παυλίδου Καλίνα

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης

Αρης Καβαλαρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ελλήσποντος Κριθιάς – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Κριθιάς – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Παπανικολόπουλος Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ευκαρπίας – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου – Χελιδόνια

Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Βαρούτης Παναγιώτης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Αίας Ευόσμου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σκλάβαινας Εμμανουήλ – Γιατρός:Τζήκας Ευριπίδης

Εθνικός Σοχού – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αστραπή Δενδροποτάμου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σπανίδης Ευθύμιος – Γιατρός:Ελ Αμίν Ζουχίρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Μελιτέας – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Μαραθώνας – Νίκη Κερασιάς

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Γκόλα Σοφία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.30

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ολυμπος Δενδροποτάμου – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο: Μενεμένης – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

Νέοι Οδυσσέα Κορδελιού – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΣ Μενεμένης – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Σιδηρόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Χορτιάτη – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 09.00

Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Εθνικός Αστέρας – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ενωση Συκεών

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Σάντος Πανοράματος – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 11.00

Παρατηρητής: Σιάμης Νικόλαος – Γιατρός:Γκαβανόζης Ευστάθιος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Προοδευτική

Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Καρτερών – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο: Λευκοχωρίου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Παπανικολόπουλος Παναγιώτης

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Παπανικολοπούλου Σταυρούλα

Εθνικός Λαγυνών – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 11.30 – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αίολος – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Αριστοτέλης

Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Αφθονίδης Νεκτάριος

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Πέρα

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Γιατρός:Κισσούδη Καλλιόπη

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.00

– Γιατρός:Aldubali Abdalmuez

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο: Τριλόφου – ώρα: 15.00

Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο: Ανοιξίας – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Βρασίδας Βρασνών – ΜΑΣ Στίβου

Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Κρυονερίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αρης Ξηροποτάμου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο: Ξηροποτάμου – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δόξα Δρυμού – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο: Δρυμού – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Γιατρός:Λιαβά Χριστίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αίολος Ευόσμου 2014

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.00

Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Μητακίδου Μαρία Ραφαέλα

Αναγέννηση Προχώματος – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Γερόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΣ Παπάδες – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30

Παρατηρητής: Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΑΣ Αγ. Παύλος – Βορράς Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Χοβαρδάς Κωνσταντίνος

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αισχύλος Αγ.Παύλου-Συκεών

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Συμεωνίδου Ελισσάβετ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

Κανάρης – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 13.00

– Γιατρός:Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Επταπυργίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.00

– Γιατρός: Μαστρογιάννης Κωνσταντίνος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Χαρίλαος Επαμεινώνδας

Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30

– Γιατρός:Μιχαηλίδου Δέσποινα

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.00

– Γιατρός:Γκόλα Σοφία

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟ Θράκης – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.00

Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσάλιος Νικόλαος

Δόξα Γερακαρούς – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο: Γερακαρούς – ώρα: 15.00

– Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης

ΑΝΑΠΛ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλεξόγλου, Ιγνατιάδης, Καφαδάρης, Μπούρος, Σκουφός, Τσολάκης.

ΑΝΑΠΛ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

11.00 – 11.30: Βαρούτης, Γερόπουλος, Καπουράνη, Μακρίδης.

13.00 – 15.00: Ανδρικόπουλος, Ζαϊρης, Καρύδα, Μιχαηλίδου, Μπανής, Ουρσώφ.

Περισσότερα Άρθρα